Mirku, děkuji. Od té doby, co jsem si Tě vybral jako svého zubaře, tak mi to kouše a pořád jen kouše. Moc děkuji a jsem rád, že jsem Tě poznal !!

Pan doktor je velmi milý i sestčička, nabídnou vždy v případě něakého zákroku 2 varianty levnější a nebo lepší dražší, objednání je do měsíce, jsem velmi spokojena

Také mi to nedá a připojím se. K MUDr. Červenému jsem přešel po přestěhování do ČB. Byl mi doporučen jako vynikající odborník. A zpočátku to byla pravda. Prevenci dělal poctivě, zákroky také. Ale pak měl úraz a byl dlouho nemocen. Nyní ordinuje pouze čtyři dny v týdnu. Hygiena v ordinaci se mu podstatně zhoršila. I přesto že jsem se na to nezaměřil, mám dojem, že prohlídku prováděl nástroji, ještě špinavými po předchozím pacientovi, které bral ze zrezivělé misky. A opravdu prohlídka trvala pouze 10 sekund, včetně dotazu, tedy spíše konstatování, že mně určitě nic nebolí. Bolí, ale nechci k němu jít a jiný lékař mne nevezme. Takže počkám, chvíli to vydržím a půjdu až na pohotovost.

K panu doktorovi Červenému jsem přešla od MUDr. Mifky, po jeho odchodu do důchodu. Ordinace MUDr. Mifky byla čistá, pacienti se přezouvali, služby, kvalitní, přístup profesionální. Po příchodu MUDr. Červeného se situace radikálně změnila, nejen, že křeslo bylo špinavé od bot předchozích pacientů a úroveň hygieny silně poklesla, nastoupila též velmi nepříjemná sestřička. Co se pana doktora týče, je mi líto, ale to není odborník, zásadně doporučoval placené zákroky, zaplomboval mi zub, který bolel a když se neodborně ošetřený zub ozval znovu a silněji, objednal mě k léčbě za 6 týdnů!!! Na otázku, zda mám chodit takovou dobu s bolestí v ústech mi odpověděl, že si mám případně vzít prášek nebo si dojít na pohotovost. Oba jsme s manželem odešli. Pana doktora bych v žádném případě nedooručila ani svému nepříteli.

Citlivý přístup, bezbolestné ošetření, ale dlouhá čekací doba.
Jinak dobré.

Od té doby, co chodím k panu Červenému, se nebojím zubaře. Po vánocích jsem byl nucen navštívit jiného lékaře a musím říct, že jsem si zase uvědomil, jaký je to rozdíl. Nemyslím si, že doporučuje zákroky, které si pacient zaplatí. Spíš bych řekl, že doporučuje nejlepší variantu. A ta kolikrát něco stojí.

machr!!!!!!!!!!

Velmi jsem se bála zubaře, teprve co navštěvuji pana doktora, jdu s menší obavou a dokonce skoro beze strachu. Je velmi citlivý a pozorný. Celá má rodina přešla k panu doktorovi a nemůžeme si ho vynachválit. Pravda, čekací doba je někdy delší, ale to se dá pochopit, protože se nikdy neví, jak bude zákrok dlouhý. Děkuji za citlivý přístup a trpělivost.

Já jsem tedy dřív chodila k panu doktorovi Mifkovi a jsem z pana Červeného docela zklamaná.
Hlavně mi přijde, že nabízí zejména zákroky, za které si pacient pěkně zaplatí, ale preventivní prohlídka trvá 2 minuty včetně výběru 30 Kč.
V čekárně jsem objednaná na určitou hodinu, ale třeba čekám další hodinu, protože je nás objednaných 5.
Vyloženě špatnou zkušenost nemám, ale úplnou důvěru tedy taky ne.

Jsem velmi spokojen, je dost rychlý a dostatečně citlivý.