Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Odstranění stehů +8 Více

Operace oční spojivky

Opláchnutí slzných kanálků

Oční vyšetření

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Vzdělání: • 06/1998 - promoce na Lékařské fakultě MU v Brně, obor všeobecného lékařství • 04/2001 - atestace z oboru oftalmologie • 06/2007 – lice...

Měření nitroděložního tlaku

Odstranění rostoucích řas

Odstranění stehů

Operace oční spojivky

Opláchnutí slzných kanálků

Oční vyšetření

Punkce ječných zrn.

Oční ambulance

Vyšetření na šedý i zelený zákal.

Vyšetření očního pozadí

Vyšetření zorného pole

Vyšetření zrakové ostrosti

Umístění: Oční ambulance Preventivní kontrola

Skvělá lékařka především svým přístupem a snahou pomoci. Pečlivě vše vysvětlí a snaží se 100% pomoci. To stejné platí i o sestřičce. Zde sedí popis "zlatý člověk".

Umístění: Oční ambulance

Jarmila
při návštěvě oční ambulance,jsem byla překvapena profesionálním a milým přístupem paní doktorky i sestřičky.Vřele doporučuji

Umístění: Oční ambulance

Minulý týden jsem byla i s mámou u paní doktorky poprvé. Upřímně jsme byly obě překvapeny velmi vstřícným přístupem paní doktorky i sestřičky a musím uznat, že tak spokojená jsem od lékaře už dlouho neodcházela. Paní doktorka byla velmi ochotná, důsledná a odpověděla na všechny dotazy i s věcnými radami. Dle mého názoru velmi profesionální chování jak po odborné, tak lidské stránce. Do ordinace jsem vcházela dokonce v dřívější čas, než jsem byla objednaná. Vřele doporučuji :).

Skvělá odbornice, laskavá lékařka,sestřička velmi vstřícná a taktéž laskavá, navštěvuji ji i s vnučkou,vřele doporučuji.

Byla jsem naprosto překvapena, sestřička i lékařka mají profesionální přístup a milé chování. Lékařka velmi příjemná, profesionální, ví o čem mluví, vše dokonale vysvětlí, je úplně vidět, že práce s lidmi ji baví.....rozhodně doporučuji všem !!!

Paní doktorka i sestřička jsou velice ochotné, milé, vstřícné a profesionální. Vyšetření je velice kvalitní, pečlivé a probíhá v perfektní atmosféře, kdy je pacientovi vše důkladně vysvětleno. Mohu jedině doporučit !!! Oběma patří můj velký dík. V.

Paní doktorka je oprvadu perfektní, můžu jedině doporučit!! Vstřícná, hodná a trpělivá. Děkuji za vaši ochotu

Jsem velmi spokojená a děkuji za přijmutí mezi klienty ,paní doktorko i sestřičko :-) Také děkuji za doporučené vitamíny a kapky do očí .S úctou Jana Slováčková Brno-Vinohrady

U pani doktorky som zatial bola dva krat. Pani doktorka posobi v dnesnej dobe ako zjavenie medzi doktormi. Je mila, ochotna, trpezliva, dosledna, vsetko ochotne vysvetli, pocuva pacienta. Okamzite si ziskala moju doveru. V cakarni aj v ordinacii som sa citila prijemne. Cakala som chvilku. Pani doktorka mi venovala tolko casu ze som sa citila ako keby som bola v ten den jej jediny pacient. Sestricka je taktiez velmi privetiva a ochotna.

Paní doktorka je velmi pečlivá, příjemná a snaží se vše vysvětlit tak, aby pacient všemu porozuměl. Oceňuji naprostou profesionalitu a osobní přístup, prostě něco nevídaného v našich ordinacích. Se svojí neméně příjemnou sestřičkou tvoří výborně sehraný pracovní tým.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, už delší dobu mám problém s pravým okem. Nejdříve to začalo tiky, které po čase přestaly. Následovala asi dvoudenní bolest, která jakmile přestala, nic jsem u svého pravého oka necítila a nezaznamenávala. Asi před třemi dny (v pondělí) mě oko začalo bolet v koutku na dotek s tím, že ve středu mi bolest přestala. Oko je teď bez bolesti, ale ráda bych se přesvědčila, jestli je mé oko v pořádku a nic s ním nemám. Děkuji za odpověď, Tereza 17 let.

Dobrý den, asi bude nejlepší zkontrolovat, jestli je vše Ok, proto bude vhodnější objednat se na oční vyšetření. Hezký den, Miriam Ruberová

MUDr. Miriam Ruberová

• Vážená paní doktorko,
    již delší dobu hledám jinou oční lékařku a chtěla bych se zeptat, zdali ještě přijímáte nové pacienty. Pokud ano, není překážkou že mám trvalé bydliště mimo Brno, avšak mám zde jen přechodné bydliště? Děkuji za odpověď

Dobrý den, zatím pacienty přijímáme, Vaše bydliště mimo Brno není problém. Hezký den, M.Ruberová

MUDr. Miriam Ruberová

• oftalmologie