Těšnov 5, Praha 1, Praha 1, Praha
Mgr. Miluše Suntychová (mapa)

Další dostupný termín:

Manželská/partnerská terapie - sezení trvá 50 min. (Po- Pá) • 800 Kč

Párová terapie v sobotu - 50 minut • 1 200 Kč +3 Více

Individuální terapie v sobotu - 50 min. • 1 200 Kč

Krizová intervence - sezení trvá 50 min. (Po - Pá) • 800 Kč

DDP - diadická vývojová psychoterapie (pro děti v pěstounské péči, děti adoptované) - 50 min. (Po - Pá) • 800 Kč

Vítejte na mém profilu. Jmenuji se Miluše Suntychová (*1976). Pracuji v soukromé psychoterapeutické praxi jako terapeutka na Praze 1. Nabízím terapeut...

• posttraumatická stresová porucha
  • deprese
  • generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• 5 letý |(2009 - 2013) psychoterapeutický výcvik akreditovaný MZ ČR (Existenciální analýza a logoterapie - SLEA), práce pod supervizí
  • Specializační výcvik v traumaterapii ) - 200 hodin pod vedením PhDr. Jany Božukové (Vídeň).
  • Výcvik v párové terapii (2016) - pod vedením MUDr. Zvánovcové a Mgr. Vondrové

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Paní Miluška je opravdu profesionál na svém místě. Je velmi milá, usměvavá a zábavná. Jsem hodně komplikovaný, náročný a zkusil jsem mluvit s několika lidmi, ale nikdy to nefungovalo... S Miluškou jsem se již od první chvíle nebál mluvit o čemkoli. Cokoli mám na srdci tak jí řeknu. Jsem k ní upřímný a když se stane, že narazíme na něco, o čem ještě nejsem připraven mluvit, nenutí mě do toho. Má příjemně zařízenou ordinaci a vždy nabídne nápoj. Jsem opravdu rád, že jsem k Milušce začal chodit, hodně mi pomáhá a vidím pokrok! Určitě bych ji doporučil všem, kteří trpí úzkostmi nebo depresí, stejně jako já.

Děkuji :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Miluše Suntychová individuální terapie - sezení trvá 50 min.

Po prvním sezení mám velice dobrý pocit z návštěvy u paní Suntychové, ale jedno sezení určitě nestačí.

O
Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

K pani doktorke ma priviedli úzkosti a paniky, ktorými som dlhú dobu trpela. Dlho som váhala, či vôbec má zmysel ísť za odborníkom a či by mi vedel pomôcť, no som veľmi rada, že som sa k tomu odhodlala a že som sa dostala práve k pani doktorke Suntychovej.

Na terapiu chodím cca rok a môžem s radosťou povedať, že mi sedenia veľmi pomáhajú. Pani doktorka je milá, ústretová a človek sa u nej skutočne nebojí rozprávať aj o bolestivých veciach. Hlavne vďaka jej prístupu sa postupne učím zvládať úzkosti a ďalej napredovať v osobnom rozvoji.

Za seba môžem pani doktorku Suntychovú jedine doporučiť.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Paní Miluše je velice vstřícná a vřelá osoba. Přišla jsem za ní s problémy s úzkostmi a velice mi pomohla a nadále pomáhá.
Vytváří uvolněné a důvěrné prostředí, ve kterém se člověk nebojí otevřít. Je to odborník na svém místě. Jsem moc ráda, že jsem navštívila zrovna jí.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová Deprese

Své dlouhotrvající problémy s depresivními náladami jsem se pokoušel v terapii řešit již několikrát, ale až s paní Suntychovou mám pocit, že se dlouhodobě někam posouvám.
Je milá, vstřícná a umí vytvořit velmi příjemné prostředí, ve kterém se člověk nebojí otevřít se a svěřit se i s věcmi, o kterých se mluví těžko.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Paní Miluše, nebo jak já říkám Miluška, je skvělá. Opravdová profesionálka a velmi vřelá osoba. Má moji důvěru, cítím, že mi rozumí a pomáhá. Doporučuji!

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Dlouho jsem váhala nad vyhledáním pomoci se stavem, jež se nejčastěji projevoval jako návaly úzkosti a jsem ráda, že jsem ji vyhledala a považuji za štěstí, že jsem našla právě paní doktorku Suntychovou.

Paní doktorka je velmi příjemná a má pochopení, pročež se na setkání s ní vždy těším. Zároveň na sobě pozoruji sice pozvolné, ale za to stabilní zlepšování mého stavu. Pomáhá mi vidět mé obtíže z jiného úhlu a klást si ne vždy příjemné otázky.

Mám díky sezením u paní doktorky pocit, že mé obtíže jsou zvládnutelné a co víc, začínám mít vysloveně chuť je řešit a ne je v sobě dál "zametat pod koberec" a pozoruji jak se díky tomu zlepšuje kvalita mého života.

Mohu jedině doporučit :)

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

K paní Suntychové jsem se dostala náhodou, když jsem celá zoufalá hledala kontakt na nějakého terapeuta, ke kterému bych mohla s důvěrou chodit a řešit své osobní problémy.

Jsem si jistá, že tápajících lidí, jako jsem byla já je spousta, proto bych Vám paní Suntychovou chtěla z celého srdce doporučit!

Je to empatická a milá paní, která mi díky trefným otázkám a prostoru pro přemýšlení dokázala pomoci s problémy, které jsem dlouhodobě řešila.

Nehodnotí, ale motivuje a nastavuje nezávislý pohled na danou situaci. Paní Suntychová mi pomohla dostat se do takové pohody, až jsem z toho otěhotněla :)

Mgr. Miluše Suntychová

Děkuji Vám za milá slova.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová dlouhotrvající problémy

Velmi děkuji paní doktorce za pomoc s mým problémem. Chodila jsem k ní rok a půl a má fakticky příjemný přístup. Chodila jsme k ní ráda a zároveň mi moc pomohla. Jsem spokojená.

Mgr. Miluše Suntychová

Děkuji za zpětnou vazbu :-).

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Nemohu jinak, než pochválit přístup k mé osobě. Mám problémy s výchovou nevlastního dítěte. Po několika sezeních u paní psychoterapeutky jsem si uvědomila, že je třeba nahlížet na tento problém z jiného úhlu. Konzultace byly přínosné.
Vřele doporučuji.
Danuše

Děkuji :-).

Individuální terapie - sezení trvá 50 min. (Po - Pá)

Mgr. Miluše Suntychová

Manželská/partnerská terapie - sezení trvá 50 min. (Po- Pá)

Párová terapie v sobotu - 50 minut

Mgr. Miluše Suntychová

Individuální terapie v sobotu - 50 min.

Mgr. Miluše Suntychová

Krizová intervence - sezení trvá 50 min. (Po - Pá)

Děkuji :-)

O
Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Za seba môžem pani doktorku Suntychovú jedine doporučiť.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová Deprese

Mohu jedině doporučit :)

Mgr. Miluše Suntychová

Děkuji Vám za milá slova.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová dlouhotrvající problémy

Mgr. Miluše Suntychová

Děkuji za zpětnou vazbu :-).

Vřele doporučuji.
Danuše

Děkuji :-).

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer chtěl bych se poradit ohledně mého problému. Mám možnost se dostat do jedné vysoké funkce, ale jejíž součástí je v rámci roku cca 10x vystupovat na celorepublikových poradách. Nicméně mám problém vystupovat na veřejnosti před více jak 20 lidma. V tu chvíli se mi hrozně rozbuší srdce a zkrátí dech čímž se mi při mluvení začne klepat hlas a zčervenám. Mám zkrátka velký stres a nervozitu, která je však už za hranou nervozity přirozené. To samozřejmě z mého pohledu snižuje můj kredit, a chtěl bych se s tím vypořádat. Nechci přijít o kariérní růst kvůli této věci. Koupil jsem si o tomto problému i knihu snažím se provádět dechová cvičení atd. ale příliš to nepomáhá. Nicméně jsem se dočetl, že na to lidé (umělci, muzikanti, řečníci) používají tzv. Inderal, což je lék obsahující propranolol a který se používá na zrychlený srdeční tep. Tento lék prý působí příznivě i u této nervozity z vystupování. Jde mi v podstatě o to zda by se dal na předpis sehnat jako podpora technik psychických? Chtěl bych ho použít pouze několikrát do roka, vím že to to psychická záležitost na které pracuji, ale chci vyzkoušet všechno. Děkuji

Dobrý den,
    ohledně otázky k lékům se prosím obraťte na lékaře (praktický, kardiolog - pokud se má jednat o lék v záležitosti srdečního tepu).
    Mějte se pěkně,
    M. Suntychová

• Dobrý den,
    po dlouhodobé úvaze jsem dospěla k tomu, že potřebuji odbornou pomoc.
    3 roky trpím záchvatovitým přejídáním a během poslední roku se k tomu přidávají depresivní stavy. Vyjma toho,že mám problémy se zažíváním, mám hlavně problémy psychické. Ztráta zájmu o cokoliv, často brečím, mám problémy vyjít mezi lidi, ztrácím přátele, ztráta péče o sebe ( jsem schopná týden ležet doma bez osprchování se a bez komunikace s vnějším světem), nenávist k sobě samé, velký studijní tlak apod. Jsou dny,kdy jsem na tom dobře,jsem mezi lidmi, směju se( až na neustálé počítání kalorií, diskomfortu při jezení před lidma a plánováním kdy co budu jíst a cvičit) a říkám si,že to zvládnu sama. Jenže evidentně nezvládám. Nejlíp mi je,když spím a mám jakoby vypnutou svojí hlavu a myšlenkový pochody a už párkrát jsem si řekla, že smrt by byla východisko.
    Moje otázka teda je kam jít? Psycholog/psychiatr/ psychoterapeut? (Praha) Dnes jsem volala do jednoho centra a nejbližší termín byl v červenci,tak jsem odmítla..
    Předem děkuji

Dobrý den,
    záleží, zda chcete jít na terapii tzv. na pojišťovnu (tam mají delší čekací doby), anebo jste uvažovala o tom, že byste si terapii hradila sama (čekací doby jsou mnohem kratší)?
    Zajímalo by mě, kolik je Vám let? To je taky vodítko, kam jít - pak hledejte terapeutku/terapeuta, který pracuje s dospívajícími, většina terapeutů uvádí věk klientů, se kterými spolu-pracují.
    Většina klientů sděluje, že hledá terapeuta podle místa bydliště, dává na doporučení známých, dá na svůj dojem podle fotografie terapeutky, nebo je zaujme něco v textu na webových stránkách.
    Moc Vám držím palce, aby Vás odvaha neopustila, rozhodnutí je opravdu hodně na Vás, z toho, co jste napsala, věřím, že vybrat si pro sebe někoho, kam to půjdete prostě "zkusit"- zvládnete :-).
    Srdečně

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština

Ocenění

• Členka Společnosti pro logoterapii a existenciální analýzu Praha SLEA, Bádeniho 1, Praha 6

Publikace a články

Publikace (2)