MUDr. Miluše Škramlíková

Pediatr Více

Litvínov 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Jedličkova 1167, Litvínov

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Maximální spokojenost. Paní doktorka je velmi pečlivá a profesionální. Zbytečně nepředepisuje ATB. Sestra výborná, milá a usměvavá. Doporučuji!

My mame s paní doktorkou jen samé dobré zkušenosti. Jsem velmi vděčna za možnost ji mit jako lěkaře svých deti. Chodila jsem k ni uz jako dítě a i po konzultaci mezi přateli, kteří maji tu samou zkušenost jsme z jejiho pristupu nadšení. Vyzna se v dětech...jejich neduhach a nedělá zbytečné experimenty na dětech...nam vždy opravdu pomohla. A ted i strašne příjemná a milá sestřička. Za nas opravdu jen sama pozitiva.

Přidáván se k negativním zkušenostem s paní Skramlikovou. Bohužel nám toho způsobila tolik, že se to nedá vrátit a asi budu muset podstoupit i další kroky. To, že nerozezná alergickou reakcí od autoimunitní nemoci a tím nás strašně vystrasila, budiž. Dcerka měla malinký nadurek na noze,ale paní doktorka začala řešit,až když měl 3x3cm, u mého mladšího syna, narodil se s poporodní hematomem,v nemocnici říkali,že do 11 dnů musí zmizet, paní doktorka byla velmi arogantní,když jsem ji toto řekla, a že na to má celé šestinedělí:-( no,nakonec hematom zkostnatělé a my museli s 6 týdenním miminkem na oddělování a broušení hlavičky,jelikož mu ustupovala lebka. Když jsme ji řekli,že si v Motole klepali na čelo,byla opět arogantní, a že prý to byl banal. Zákrok:-( a teď se dcerka léčila se zánětem ledvin(byli jsme na pohotovosti) krev v moci,bilkoviny atd.. a MUDr skramlikova nás léčila na cerviky, a dokonce i když testy vyšli negativně,stala si za svým. Kontrolu jsme si museli vydupat, ale byla nám k ničemu,žádné testy moci a ani krev ji nevzala:-( :-( prostě podes

Jsme u paní doktorky krátce, chlapec má vyjímečné onemocnění, které mělo odborníky některé stránky této nemoci zanedbané. Paní doktorka ač nemusela, vyhledala několik odborníků, a po jejich konzultaci nás k některým z nich poslala... Nikdy jsem neviděla tak super péči a snahu.
Nám homeopatika pomáhají, proto je upřednostňuju před antibiotiky, a zde jsem s léčbou spokojená.
Naopak u malých dětí kteří dělají scény, což je zase naše mladší dcerka... zde možná chybí trpělivost, ukazuje maminám, že vyšetří jejich dítě v každé situaci, ať je hodné nebo brečí, když brečí jde to "náslím".(držet nohy ruce), ale naopak, pokud je hodné pochválí ho.
Myslím že to nedělá nadarmo, je totiž naše věc umět dítě uklidnit, ona je pediatr, který potřebuje klid na práci a vyšetřit potřebuje též. Proto se v této situaci vůbec jejímu jednání nedivim, ač se mi to uplně nelíbí. Je na nás rodičích dítě na vyšetření doma připravit aby se nebálo, a funguje to.
Za mě palec nahoru, možná má někdy sklony k aroganci, nicméně je to arogance, nebo snaha nám pomoci? Neni to zakodované v nás, jaké jednání nám vadí, a neumíme si s ním poradit? Stačí přeci říct. "Můžete mi to říct normálně? Na mě nemusíte mluvit tímto tónem..atd." Co Vy na to.. :-)

Jsem velice spokojený, jak s přístupem paní doktorky a sester k rodičům a dětem, tak s úrovní léčby. Vojta(6) má od narození problémy s virozami. Nenansazuje zbytečně antibiotika, zkouší různě posilovat imunitu i homeopatika, hodně komunikuje, vždy trochu nahlédne do historie a pak vysvětlí co se bude dít a proč. Neměl jsem nikdy problém s tím, aby nás odeslala k odbornému vyšetření. Bez jedné jediné jizvyčky nám vyléčila nešťastně popálené ručičky - za to velké dík..

Paní doktorka, je velice arogantní, souhlasím s názory ostatních, ne jednou mě dohnala k slzám, jak se ke mě chovala.. Moje dítě si doteď pamatuje jak ho násilím držela, a řvala na sestru ať ho drží, aby se mu podívala do krku.. Jediná výhoda je, že nemusíme dlouho čekat v čekárně.. Jinak když nemusím tak raději léčím běžné virózy dítěte doma.. S předepisováním léků to je pravda, bylo mi řečeno, že léky předepisuje pouze těm sociálně slabším, zřejmě zhodnotila, že já na ty léky finance mám.. NEDOPORUČUJI

Souhlasím s rodiči , kteří tu napsali negativa na paní doktorku. Je arogantní k odbornému vyšetření pacienty neposílá. Myslí si že je chirurg, stomatolog, dermatolog a bůh ví jaký obor ještě ovládá. Atopický ekzém nebo alergie nevyžaduje žádné odborníky a na alergologii je zbytečné posílat s tím, že tam nic stejně nenajdou. Ozdravný pobyty si ekzematické děti nezaslouží. Požádala jsem ji o pomoc a radu: Její odpověď... jste špatná matka když si neumíte poradit. Hrůza, děs a noční můra. Ještě že si dnes můžeme lékaře vybírat!!!

S paní ''doktorkou'' mám vělmi špatné zkušenosti, kdy mě za ní dovedla matka v mých devíti letech .... mým problémem byla krev ve stolici s příměsí hlenu ..... její řešení bylo to, že mě odeslala na tři týdny do Mostecké nemocnice kde mi nic nezjistili ...... avšak problémy se zhoršovali až mi bylo tak zle, že jsem nebyla schopna pozřít ni tekutiny tudíž jsem za ní ve svých patnácti letech přišla s tím, že stále krvácím a ona mi na to odpověděla, že je to normální a poslala mě pryč ... dnes je mi 22 let a mám již dva roky diagnostikovanou ulcerózní kolitidu .... kde je velmi přísný dietní režim

Mám s touto doktorkou výborné zkušenosti, když jsem měl závažnou salmonelózu, tak jsem nemohl dojít do ordinace a to jsem bydlel kousek od ordinace, byl jsem dehidrovaný a vypadal jsem velmi špatně, tak rodiče jí zavolali a paní doktorka zavřela ordinaci a během 10-ti minut byla u nás doma, chtěla mě už poslat do nemocnice,ale nakonec mě zkusila ještě nějak z toho dostat a povedlo se jí to...nikdy jsem s ní neměl žádný problém, je skvělá...

Již u paní doktorky nejsem, ale byla jsem u ní od narození (1985) až do svých osmnácti. Má maminka mi říkala, že když jsem byla malá, tak byla paní doktorka úplně jiná (za režimu) než když jsem byla tak plusminus kolem puberty. Dříve se sice hodiny čekalo v odporné čekárně, ale paní doktorka byla prý velice ochotná, vstřícná, poctivá. Později jsem k ní už chodívala i sama a i ze strany sestřiček jsem si připadala jako dítě, které si vymýšlí, které nesmí nic říct. Až když šel se mnou do ordinace i tatínek, paní doktorka zcela obrátila... Nakonec všechno šlo a já si připadala, jako bych si všechno, co jsem otci řekla, vymyslela. Naštěstí věřil mně. Jen jednou mi vyloženě zachránila život, když se naopak ona chytla s lékařem v nemocnici, který mě odmítl hospitalizovat, a pár dní jsem se tak zbytečně dost trápila. Za to jsem jí poděkovala, dokonce mě vzala i po ordinační době.
Jiná věc. Moje sestra má lékařské vzdělání a jakmile paní doktorce naznačila, co asi jejímu dítěti je, paní doktorky se ihned dotkla.Prý že ona je doktorka a nikdo jí radit nebude. Až teprve zjistila, že sestra je opravdu "z oboru", najednou trošku zmírnila... Nemá ráda rodiče, co se moc ptají, co jí naznačují diagnózy. Když budete poslušní, tak s paní doktorkou jistě vyjdete, odborník je. Ale homeopatii si nenechte vnucovat za každou cenu. Někdy na ní trvá až řekněme nekriticky. Jinak já osobně jsem si v jistých stavech homeopatii předepsat nechala, paní doktorka jí dělá již dlouho.