Miluše Gajdušková, praktický lékař Opava

MUDr. Miluše Gajdušková

Uložit

Praktický lékař Více

5 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Rybova 5, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Paní doktorka si nemohu vynachválit, chodí k ní celá má rodina a mou sestru díky její pohotové reakci operovali pro rakovinu prsu. Odeslala ji za specialistou do Ostravy bez prodlení. Mohu s klidným svědomím všem doporučit.

L
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi podprůměrná lékařka. Za celou její dlouhodobou praxi jsem se nesetkala s jejím průběžným doplňováním odborných znalostí. Zůstala celá desetiletí sedět na židli na jednom bodě a snad by všechny nemoci léčila nejraději acylpyrinem a víkendovým odpočinkem. Měla jsem dlouhodobě podobné problémy, na které jsem lékařku při mých návštěvách opakovaně upozorňovala, ale ona mě bez léků odkázala na vitamíny a odpočinek. K žádnému odbornému lékaři mne neposlala, ani nepoznala v jak nebezpečném stavu mám štítnou žlázu. To až můj kardiolog mě poslal na endokrinologické vyšetření, kde všichni zúčastnění lékaři (endokrinolog, chirurg, otorinolarinkolog či primář na "nukleárce") žasli, kam mě paní doktorka s mým těžkým chronickým onemocněním štítné žlázy nechala při své "úzkostlivé" péči o pacienty dojít. Operace byla akutní a do měsíce jsem byla o štítnici lehčí (s velkým nádorovým rizikem). Takový člověk nemá mezi lékaři co dělat! Je bez skutečného zájmu o pacienta, jen aby naplnila svoji kvótu. NEDOPORUČUJI !!

Paní doktorka je velmi dobrá lekařka ma velmi dobrý přístup k pacientům vždy ráda poradí a je klidná a hodná ma i hodnou sestřičku takže návštěvy mohu vřele doporučit. Dlouholetá pacentka.

Paní doktorka je ochotná, poradí. Nikdy nemusím dlouho čekat. Sympatická. Jsem s ní velmi spokojen.

P

Mudr Gajduškovou hodnotím jako velice příjemnou,vstřícnou a profesně jednu z nejlepších praktických lékařek v Opavě.Vřele doporučuji!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti