Praktický lékař pro dospělé
Čechova 41, Přerov

Paní doktorka jedná zmateně a neochotně nerespektuje potřeby pacientu, a sestra svou arogancí znepříjemňuje návštěvu praktického lékaře

Paní doktorku Dosedělovou, sem si vybrala na doporučení, bohužel jsem udělala obrvskou chybu. Její jednání bylo opravdu hrozné už při první návštěvě. Přišla jsem s potížemi, že se nemůžu pořádně nadechnout, že mě vždy na plících píchne, po různých vyšetřeních, kam mě poslala, kde mi nic nezjistili, mi velice naznačovala, že simuluju. Další návštěva byla, když mě oteklo oko, samozřejmě tvrdila, že tam nic nevidí a nic tam nemám, ale vydupala jsem si o doporučení k oční, kde mě zjistili, že mám zánět mazové žlázy a najednou doktorka obrátila: "Ještě, že jsem vás tam poslala!". Následně jsem tam chodila s opakovanýmy stavy tetanie, samozřejmě mě nikam neposlala a nevěřila mi, že jsem několikrát musela jít na kapačky i na dovolené v zahraničí, ale doložila jsem si to lékařskými zprávami. Když jsem jednou přišla se svou mámou, protože sem nebyla schopná ani chodit, tak se mě ironicky zeptala, proč jsem si vzala maminku...Opravdu hrozná doktorka, pokaždé když k ní příjdu, připadá mi, že ji obtěžuju. Nerada k ní chodím, opravdu jen, když mám problém. Sháním si jiného praktického lékaře. Mrzí mě, že jsem si tyhle recenze nepřečetla dříve, než jsem se k ní přihlásila.

Doslova odporná osoba. Tupá, nadutá, k pacientům otřesná. Pacient ji naprosto nezajímá. Ostuda mezi doktory. Jak to, že jí za tuto práci pojišťovny platí, to se divím.

Bohužel paní dokturku má dcera ani nemohla posoudit, protože ji odmítla přijmout v 13. hodin a tak s horečkou a anginou cestuje do Rokytnice a bude čekat na večerní pohotovost, aby opět jela do Přerova. Skvělý přístup.

Maximální spokojenost a odbornost!

A vážení, tak já jsem s přístupem paní doktorky spokojený a myslím to vážně. Když se potřebuji zeptat, tak se zeptám. A je mi samozřejmě odpovězeno. A jestli jsou lékaři od toho aby psali paragrafy, když to vyžaduje rodinná situace, pak se nedivme, že je společnost tam kde je.

Pani doktorka je opravdu strasna. Je chladna a opovrhuje vami na prvni pohled. Kdysi jsem byl u stomatochirurga na narocnem zakroku (trhani 8micky, mel sem ji zarostlou snad az v mozku), prisel sem po zakroku k ni stim, ze mam od doktora napsane antibiotika a portebuji nemocenskou. Tvarila se, ze me sezere a delala dulezitou. Nakonec me napsala igalgin a nemocenskou dala, ale hruza. V zadnem pripade nedoporucuji a prave od ni navzdy odchazim

Já jsem s paní doktorkou spokojená, vyšetří, popř. pošle na další vyšetření napíše mi léky, které užívám... nevím, s čím jsou tady lidi nespokojení. Pokud očekávají, že si s nimi lékař bude hodinu povídat, když má za dveřmi další pacienty, tak by měli brát taky ohled na druhé, kteří na dlouhé diskuse nemají čas a musí zpátky do práce.

nepříjemná

Vzjádření jednou větou - studená jak psí čumák. Neochotná. Její sebevědomí je však obrovské a podle toho se chová k pacientům jako k póvlu. Východisko je jedině důchod, na který už má přece věk!