Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

K paní doktorce už chodíme spousty let, děti od malička a i já do dnes. Je šikovná, hodná, milá, její práce je vždy 100%.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Nejlepší zubařka, kterou znám. Osmičku se zánětem mi vyndala během 1 minuty bez sebemenší bolesti. Žádná bolest ani po zákroku. Navíc je paní doktorka opravdu velmi milá a vřelá.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. prevence zubního kazu

Paní zubařka je úžasná,moje děti nemají strach,hezky s nimi mluví,vždy je chválí,jsem ráda ,že máme takovou paní zubařku,která opravdu zoubky zachraňuje

Moji synové chodí k p. doktorce od malička a mohu napsat, že jsem velice spokojená. Nyní jsou synové větší a rozhodně tam nechodí se strachem, ale naopak.

Když tady čtu hodnocení, musel jsem se podívat znovu na adresu, jestli se bavíme o stejné doktorce. Náš syn je extrémní poseroutka, to nepopírám. Ale když vidím s jakou vervou paní doktorka vyšetřuje, bojím se za něj. Říká, že je nevyšetřitelný, ale asi by to chtělo trochu ubrat na síle a vnést trochu klidu.
O vybavení ordinace ani nemluvím. Působí skličujícím dojmem. Otrhané křeslo, zažloutlé stěny.
Možná je to můj subjektivní názor, ale je to také názor. Není nad osobní zkušenost.

Pani doktorka je velmi pecliva a svedomita,jsem tezka astmaticka a diky pani doktorce,mam zuby v poradku.Ani me deti se navstevy u zubare neboji,vse jim hezky vysvetli a deti jsou klidnejsi.Tuto zubni lékařku mohu jen doporucit.Vice takových lekaru s timto pristupem.

K paní doktorce jsem chodila jako malá. Co mi paměť slouží, vytrpěla jsem si u ní svoje. Dodnes si kolikrát říkám, že to, co si pamatuji, nemůže být ani pravda. Po změně zubního lékaře jsem zjistila, že ze zubařů člověk nemusí mít vlastně vůbec strach. Neříkám, že paní doktorka Truszyková je špatná lékařka, jedná se možná jen o subjektivní pocit zaviněný dětskou panikou a vzpomínkami na bolest, ale pro mě je jednoduše ztělesněním hrůzných představ o zubních lékařích...

Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Je velmi hodná a pečlivá. Mohu jen doporučit.

S paní doktorku jsme taky moc spokojená,na děti je opravdu hodná,neřve na ně,říká jím pěkná slova a co je nejduležitější,tak je rychlá....já k ní taky chodím a je i hodná ne mě :-D
taky ji moc doporučuji

Trpělivost má teda obrovskou, ale celý dětství jsem se jí bála jak čert kříže :-D Ale vždycky 100%ně odvedená práce ;-)