Ord. praktického lékaře pro dospělé
Weberova 7, Děčín

Ochotná vyslyšet a poradit, jsem spokojená a doporučuji, sestra šikovná a milá.

Paní doktorce i sestřičce mockrát děkuji, že mi umožnili být na nemocenské v průběhu těhotenství, vzhledem k těžké práci jsem už svůj stav nezvládala a gynekolog mi neschopenku nechtěl napsat....Nakonec jsem stejně skončila v nemocnici ve 31 týdnu na udržování a porodila zdravého chlapečka předčasně ve 34 týdnu ale myslím si , že kdyby mi paní doktorka nevyšla vstříc dopadlo by to mnohem hůř, za to mockrát děkuji :))

Paní doktorka je velice nepříjemná. Nepochybuji o jejích zkušenostech, určitě je to skvělá doktorka, ale její přístup k pacientům - alespoň dle mojí zkušenosti - je tristní. Sestra věcná, ale ochota a příjemné vystupování také chybí.

Sestra je kvalitní, vyzná se. Paní doktorka jistě znalá a zkušená, vyzná se moc dobře a s léčením jsem nikdy problém neměl, jen není tedy vůbec příjemná a celkově je mi tedy silně nesympatická ! Ale jak říkám, jako doktorka je velice kvalitní ! Přesto prostě nemůžu doporučit !

Ochotná a milá,vstřícná.Poradí a pomůže.Dobrá spolupráce se sestrou.

velmi milá vstřícná,vždy pomůže poradí velmi doporučuji