Ord. praktického lékaře pro dospělé
Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Měla jsem s ní zkušenosti deset let a můžu říc,že jsem se vlastně léčila sama,dávala mi jen vytamíny na imunitu a nebo za jednu sezonu 5 antibiotik za sebou,podle mě neléčí

Pokud budete cítit bolest na hrudi, bodavé bolesti u srdce a nebudete moct dýchat, určitě k této " lékařce" nechoďte! Opravdu Vás v dnešní době nepošle na EKG,neprovede žádné vyšetření, ani Vás nebude hospitalizovat,ale pošle Vás domů,abyste se z toho vyleželi. A že nemůžete dojít domů? Nevadí, ráda Vám na cestu domů napíše i sanitu! A pokud to nepřežijete? Můžete za to Vy! Znám dost lidí, co už od této lékařky odešli a mohou porovnat rozdílnou péči.

Nehospitalizovala pacienta s tlakem 180/120 který následně zemřel doma, kam ho nechala odvést sanitou

Tato paní si nemůže říkat "doktorka" je to přesný opak. Neléčí 10 let krevní tlak, nerozpozná infarkt a místo hospitalizace vás pošle domů. Pokud chcete brzkou smrt, ona je ta pravá volba. Víc slov je zbytečných, nač se pořád rozčilovat...

Hodnocení MUDr. Hájkové můžeme rozdělit do dvou rovin - k přístupu k pacientovi a samotné léčení.

P Ř Í S T U P K P A C I E N T O V I: Nikdy jsem se u ní nesetkal s arogancí, netrpělivostí atp. Vždy člověka vyslechne, posadí si ho na židli k sobě a naslouchá. Je vždy milá a vstřícná. Snaží se některé věci vysvětlovat laicky, ovšem někdy jsem s její erudovaností na štíru, neboť ona erudovanost vezme za své s přílišnou laickostí. A posléze k takovému lékaři začínám ztrácet důvěru.

S A M O T N É L É Č E N Í: V některých případech můžeme léčení u ní shrnout asi takto: "vlastní samoléčba pod odborným dohledem praktického lékaře", neboť to co jí "nenatroubíte", to neudělá. Nicméně takové "chování" může ohrožovat pacienta na zdraví, protože ne každý svému tělo rozumí...
Docela oddaluje léčení přes odborníky a dlouho trvá, než vás někam pošle. O léčení s antibiotiky vím u ní také své. Předepisuje je v malých dávkách na málo dnů, a pokud je to "něco" vážnějšího nežli angína (chřipka, viróza či rýma - na ty se atb. nedávají), nemusí vás vyléčit - léčba antibiotiky se tak zbytečně prodlužuje.

Můj názor je na ní vskutku neutrální, neboť tak jako každý, má své světlé a tmavé chvilky. Na roudnické poměry v řeznicko-roudnickém zdravotním zařízení (známé též jako Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n.L., s.r.o.) je (asi) dobrá ^-^

Ochotná,dobrá diagnostička,lidské zacházení.

velmi dobrá a ochotná lékařka

Je to neuvěřitelně příjemná paní doktorka. Vždycky pomůže a hlavně je to taková lidová ženská, žádná povýšená pipina, co si myslí, že je někdo. Vždy pomůže a nikdy nic nezanedbá! MOC DOPORUČUJI!

Perfektní lékařka, milá, hodná, a se zdravým rozumem...-) Přeju hodně síly s pacienty..

Má přehled, rychlé vyřízení.