MUDr. Miloslava Alounková

Zubař Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický zubní lékař
Křišťálová 9, Jablonec nad Nisou

Opravdu jsem spokojená. Hlavně také kvůli dětem, paní doktorka to s nima umí a nebojí se je ošetřovat-stalo se mi, že jiní lékaři mě kvůli dětem odmítli, že je prý neošetřují. Paní doktorce tedy velké díky!

Paní doktorku mohu jen doporučit, vždy mi bezbolestně pomohla.
Oproti jiným zubním lékařům není ani předražená, zachovala si svůj lidský přístup, je vidět, že svou práci dělá z lásky.

Velmi lidský přístup, u mě se jí podařilo odbourat strach. Vždy milá a pečlivá.
Velmi doporučuji.

Pani doktorka ma jako maloktera doktorka lidsky pristup a i pres dlouhou objednaci dobu (ktera je dnes bohuzel vsude) je jeji vykon 100%. Nemel jsem s ni nikdy zadny problem, ba naopak jak pri preventivnich kontrolach, tak pri opravach zubu byla vzdy 100% profesionalni a pritom lidska a chapajici ke strachu ze zubaru. Nemohu nez doporucit.

I ja musim pridat negativni hodnoceni. Pani doktorka mi pri bolesti zjistila kaz a opravila, zaroven me objednala za 3 mesice na kotrolu, kde zjistila ze kaz porad mam. ale tentokrat az do dasne takze se znova vrtalo a vysledek? Sel sem k jinemu zubari po mesici a zjistil co? ze tam je stale zubni kaz.

při pravidelné prohlídce paní zubařka u mě přehlédla 6 kazů, ten zub, co mi vyvrtala, je stále s kazem, a objednací doba?? bez komentáře.... :-(

Vynikající zubní lékařka, šikovná, milá - konečně jsem se přestala bát!! (Jen ty dlouhé objednací lhůty, ach jo!)

Velmi poečlivá lékařka.