Miloslav Nesyba, gynekolog Karlovy Vary

MUDr. Miloslav Nesyba

Uložit

Gynekolog Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sadová 21, Karlovy Vary
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora jen jednou na svém prvním gynekologickém vyšetření před několika lety a s psychickými následky se bohužel potýkám do teď. Nemyslím si, že je správné oslovovat vystresované náctileté slečny výrazy typu „zlobivá holka“. Také nechápu, proč je pro něj nutné provádět cytologii na samém začátku pohlavního života, zatímco prohmatat břicho či změřit tlak a udělat krevní testy před předepsáním antikoncepce je zbytečné. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu profesionál v oboru. Nehledě na to, že když k němu jdete, narozdíl od jiných prohlídek, se sem těšíte. Vtipálek, ulehčuje trapné situace a dá se s ním řešit cokoliv. Neměnila bych!


K
Ověřeny pacient

Měli jsme problém s otěhotněním a díky panu doktorovi máme dnes dvě krásné dcery. Mohu jen doporučit. Příjemný, vtipný a obětavý. Kdyby jsme se neodstěhovali do Pardubic, určitě bych jej navštěvovala stále. Poděkování panu doktorovi několikrát vyjádřil i můj manžel, a to je co říci. Ještě jednou děkujeme. Martina Fečíková- Kopecká


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je velký profesionál, vždycky milý. Dokáže svým pacientům vždy a na vše odpověďet. Jsem ráda, že po nešťastné události s MUDr. Vladem Hruboňem jsem našla stejně skvělého lékaře, jako byl on.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor Nesyba je velmi pečlivý, poradí a pomůže. I když jsem se přestěhovala do jiného města, tak ho nehodlám změnit. Sestřičky jsou ochotné, čekací doba je výborná a prostředí je úžasné. DOPORUČUJI!! :)


G
Ověřeny pacient

Mudr.Nesyba je PAN DOKTOR!!! na svém místě,měla jsem tu čest a pan doktor mně rodil.Úžasný přístup,skvěle vše vysvětlil a utěšil.Ležela jsem v nemocnici šest týdnů a nezažila jsem ho jinak než mile naladěného a zábavného,ale i sestřičky jsou super.Hned je to v nemocnici veselejší a rychleji ten čas uteče,když jsou kolem fajn lidi.


M
Ověřeny pacient

nejlepší gynekolog kterého jsem poznala,profesionál ,úžasné jednání,vtipný,vždy se k němu těším.Jezdíme k němu celá rodinka,vždy nám pozvedne náladu.Je nejlepší v celém kraji,DOPORUČUJI


Pan doktor,je velmi šikovný operatér,opravdu má jak se říká "zlaté ruce" co se ale týče jeho vystupování,tak s horším jsem se snad nesetkala,jako těhule před císařským řezem mi dá za pravdu každá mamina,má strach a těší se,aby bylo vše ok a aby to už měla za sebou.Nikdy nezapomenu na den před operací,kdy si na mne doslova vylil pan doktor vztek jen proto,že mi jeho kolega navrhl císařský řez o den dříve,nežli se měl konat! Pardon,ale pokud se chtěl ohledně termínu s někým hádat,tak měl se svým kolegou a né si vylít vztek na těhotnou ženu,které bylo nabídnuto jít na CS o den dříve z důvodu uvolnění se jednoho místa na operaci!!! TAkže u mne opravdu neprofesionální jednání, nebýt sestřiček,co se dá se říci za něj omlouval,tak jsem opravdu podepsala revers a jela druhý den do Prahy.......


Ověřeny pacient

Přiznám se že jsem se s ním setkala pouze v nemocnici na předoperačním vyšetření, ale za ten přístup má u mě pomyslnou jedničku! Vtipkoval a úplně vše mi dobodrobna vysvětlil, což nemohu říci o mé specialistce. Opravdu mě v tu chvíli napadlo, kdyby byl každý lékař takový jako on:) Umí člověka i před operací naladit na úplně jinou vlnu:)


Nikdy v životě jsem se nesetkala s tak lidským přístupem. Pan doktor byl skvěle naladěný, vtipkoval, pořád měl úsměv na tváři... Vše mi vysvětlil, při vyšetření mi pokaždé řekl, co právě bude dělat, na každou mojí otázku odpověděl, aniž by měl výraz, že ho tím obtěžuji, jako je to u jiných doktorů běžné. Je skvělý, už nikdy k nikomu jinému! Díky, pane doktore!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti