Umístění: Ordinace Jiný

Příjemný pan doktor, který je trpělivý a umí pomoci. Děkuji za takového lékaře.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor vždy velmi ochotně poradí s daným problémem, případně pošle na další vyšetření. Pokud chce člověk zkusit i alternativu k atb, umí poradit, kam se obrátit či co zkusit. Doporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je mily a prijemny clovek. Bohuzel pokazde,kdyz tam jdu s nejakym problemem,odchazim s receptem na antibiotika. Nekolikrat jsem se o tom,ze mi predepsal atb.dozvedela az v lekarne. Jednou uz jsem atb.odmitla a dutiny si za tyden vylecila sama. Kdyz nevedel,co s mnohaletou skvrnou na kuzi,hned predepisoval atb.,ze to zkusime.

Starostlivy clovek, hodne prijemny. Kdyz mas pozadavek, treba, ze trvas na krevni testy nebo na doporuceni k specialistovi, vyhovi, dokonce i poradi kam jit ke specialistovi. Nabizi i alternativni medicinu.

Mam hodne slabou imunitu, jsem tam u neho furt a ma na to pochopeni. Nikdy nerika, ze si to vymyslim (mozna kvuli tomu, ze ma vysledky testu, coz potvrzuje, ze jsem nemocna). Poradi se vsim, jak telefonicky, tak osobne. Dba na prevenci nemoci (nebo alespon u me) a posileni imunity. Dava antibiotika jenom v pripade nutnosti.

Tohoto lekare jsem si vybrala na nahodne intenretu,kdyz jsem se stehovala do HK. Od zacatku jsem s nim spokojena velmi, udela si cas,resi se mnou konkretni problem a je ochotny,vzdycky mi pomohl a poradil a co se tyka komunikace,tak odpoved vzdycky obratem dostanu. Udela si na me casu,kolik potrebuji.

Po predchozi zkusenosti bych ho nemela a klidne obetuji cestu za nim a dojedu k nemu.

Pro me doktor jak ma byt.

K panu doktorovi Lacinovi chodím sice krátkou dobu, přesto mohu napsat, že jeho přístup mi velice vyhovuje. Opravdu moc mi pomáhá. Jsem nadšená i z toho, že umí pomoci s páteří. To každý lékař nedokáže. Stačí mu říci, co vás trápí a on ihned ví, co pomůže. Také mi velice vyhovuje, že se zabývá homeopatií. Jeho přístup je velice přátelský. Je super, že si dnes můžeme lékaře vybrat a já jsem přesvědčena, že jsem si vybrala toho nejlepšího. Sestřička je také velice příjemná a příchod k nim do ordinace potěší, i když vám zrovna není do zpěvu. Děkuji. Jitka

K panu doktorovi chodím již asi 18 let. Nejsem častým klientem, ale mohu se bez ostychu na vše vyptat, vysvětlí mi vše nejen okolo nemoci, ale i zdůvodní, jak fungují léčiva, která mi předepsal. Zajímá se nejen o léčení a nové poznatky v medicíně, ale i řečeno slovy Čapkovými o "věci mezi nebem a zemí". Sestra je příjemná, ochotná, v čekárně to voní meduňkou a citrusy... Jsem ráda, že jsem jeho pacientkou, mám pocit, že kdyby se cokoli stalo, on pomůže anebo nasměruje k erudovanému specialistovi.

Pan doktor jeden týden píše léky.na vysoký tlak,další týden na nízký,neposlechne průdušky,do krku se nepodívá,píše každý týden antb.mám pocit,že mu jde o lidi až v poslední řadě.Několikrát se stalo,že v lékárně byli v šoku,co předepisuje na ty které obtíže.Není to dobrý diagnostik.Nabral hodně lidí na úkor kvality léčení.

DObry den, pan doktor je velmi mily na povidani a pta se , co v rodine noveho a blabla. Ale jinak mi prijde,ze leky (antibiotika) predepisuje od stolu. Bohuzel uz podruhe me zklamal. Sla jsem k nemu se silenym kaslem, teplotama kolem 40. Nepodival se mi do krku, (usoudil na zanet dutin) ani me neposlechl (ja pri kasli myslela, ze vykaslu plice). Predepsal atb., ty jsem dobrala a pak se mi zanet presunul na ledviny,bolesti jsem sotva vstala, dojela jsem k nemu a on ani nechtel moc (kterou jsem mu vnutila) na test, ktery sestra teda nakonec udelala. Takze dalsi atb., premyslim o zmene praktika.

Chodím k panu Lacinovi od roku 2008 a nemohu si ho vynachválit.Je to nejlepší Obvodní lékař, kterého jsem kdy měla a sestra je naprosto suprová, milá a profesionální.
Vždycky se na ní těším, ať tam jdu s čímkoliv ....