Adresa

Malé náměstí 1700, Benešov
Sam. ord. PL pro dospělé (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. PL pro dospělé běžné

Pečlivost a vzácně pozitivní přístup pana doktora ke všem pacientům je naprosto skvělý a velmi pečlivý, a i proto občas člověk musí počítat s delší čekací dobou. A přístup sestřičky? Patřím mezi seniory, takže už jsem "pár" ordinacemi prošel, ale málokdy jsem se setkal s tak fajn přístupem, organizační schopností a perfekcionismem. Jan M.


P
Ověřeny pacient

Dobrý den, osobně si myslím, že pan Hoke je dobrý lékař, ale ordinaci dělá i sestřička. A když je dvě hodiny před koncem ordinačních hodin uzamčena čekárna. A po telefonátu mi otevře otrávená sestřička, co chci, že je plná čekárna. Při nahlédnudí bylo v čekárně pět pacientů.. Nezdá si mi, že to je známka kvalitního lékaře. Petra

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Doktor Miloslav Hoke je vynikající lékař, odborně naprosto fundovaný, s dlouholetými praktickými zkušenostmi, pečlivý a svědomitý. Nadto je to člověk trpělivý, laskavý, s pacienty jedná vždy velmi zdvořile a přívětivě.


L

Souhlasím s názorem pana Svozila. Jen snad k tomu čekání.... znám pár lékařů, kde se nečeká NIKDY, a věřte mi je lepší k nim raději nechodit. MUDr.Hoke mezi takové lékaře nepatří. Je velmi pečlivý, a příjemný.


J

Kdyby nebyl dobrý, neměl by tolik pacientů! Příjemné vystupování,klidný,trpělivý,pozorný. Pochopitelně že je to jen člověk a tudíž se nemůže zalíbit všem. Já si nestěžuji! Jediné co je nepříjemné, že někdy se nahrne do čekárny spousta lidí a potom to následné čekání. Jinak je většinou dobře naladěn ( nebo umí dobře skrývat špatnou náladu ),pacienta vždy pozdraví s úsměvem a podá ruku, což u každého lékaře není samozřejmostí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti