MUDr.

Praktický lékař, Internista

Kontaktní informace

• Sam. ord. PL pro dospělé

Malé náměstí 1700, 25601 Benešov, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Sam. ord. PL pro dospěléSlužby: běžné

Pečlivost a vzácně pozitivní přístup pana doktora ke všem pacientům je naprosto skvělý a velmi pečlivý, a i proto občas člověk musí počítat s delší čekací dobou. A přístup sestřičky? Patřím mezi seniory, takže už jsem "pár" ordinacemi prošel, ale málokdy jsem se setkal s tak fajn přístupem, organizační schopností a perfekcionismem. Jan M.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jaroslav Pečenka
    Jaroslav Pečenka
    Malé náměstí 1500, Benešov
    Milý,hodný,svědomitý a trpělivý....jinak by se u něj nestály takové fronty. Více

Helena Neprašová
    Helena Neprašová
    Benešov u Prahy, Benešov

Simona Skoumalová
    Simona Skoumalová
    Žižkova 2040, Benešov
    Paní doktorka velice ochotná a snaží se mi pokaždé porozumnět a vždy najde nějaké řešení..jsem spokojená.Jsem ráda,… Více

Jan Tišer
    Jan Tišer
    Chirurg, Plastický chirurg, Praktický lékař
    Kyjevská 303, Pardubice
    Ráda bych se podělila se svojí zkušeností s panem doktorem Tišerem. Již delší dobu jsem měla pocit těžkých víček… Více

Mikuláš Havlík
    Mikuláš Havlík
    Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice
    Spokojenost na 100%. Ochota, milé jednání a vždy vyčerpávající odpověď na položenou otázku. Poděkování patří i… Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Umístění: Sam. ord. PL pro dospěléSlužby: běžné

• P

Dobrý den, osobně si myslím, že pan Hoke je dobrý lékař, ale ordinaci dělá i sestřička. A když je dvě hodiny před koncem ordinačních hodin uzamčena čekárna. A po telefonátu mi otevře otrávená sestřička, co chci, že je plná čekárna. Při nahlédnudí bylo v čekárně pět pacientů.. Nezdá si mi, že to je známka kvalitního lékaře. Petra

• J

Doktor Miloslav Hoke je vynikající lékař, odborně naprosto fundovaný, s dlouholetými praktickými zkušenostmi, pečlivý a svědomitý. Nadto je to člověk trpělivý, laskavý, s pacienty jedná vždy velmi zdvořile a přívětivě.

• L

Souhlasím s názorem pana Svozila. Jen snad k tomu čekání.... znám pár lékařů, kde se nečeká NIKDY, a věřte mi je lepší k nim raději nechodit. MUDr.Hoke mezi takové lékaře nepatří. Je velmi pečlivý, a příjemný.

• J

Kdyby nebyl dobrý, neměl by tolik pacientů! Příjemné vystupování,klidný,trpělivý,pozorný. Pochopitelně že je to jen člověk a tudíž se nemůže zalíbit všem. Já si nestěžuji! Jediné co je nepříjemné, že někdy se nahrne do čekárny spousta lidí a potom to následné čekání. Jinak je většinou dobře naladěn ( nebo umí dobře skrývat špatnou náladu ),pacienta vždy pozdraví s úsměvem a podá ruku, což u každého lékaře není samozřejmostí.