Adresa

Malé náměstí 1700, Benešov
Sam. ord. PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
5 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. PL pro dospělé běžné

Pečlivost a vzácně pozitivní přístup pana doktora ke všem pacientům je naprosto skvělý a velmi pečlivý, a i proto občas člověk musí počítat s delší čekací dobou. A přístup sestřičky? Patřím mezi seniory, takže už jsem "pár" ordinacemi prošel, ale málokdy jsem se setkal s tak fajn přístupem, organizační schopností a perfekcionismem. Jan M.


P
Ověřeny pacient

Dobrý den, osobně si myslím, že pan Hoke je dobrý lékař, ale ordinaci dělá i sestřička. A když je dvě hodiny před koncem ordinačních hodin uzamčena čekárna. A po telefonátu mi otevře otrávená sestřička, co chci, že je plná čekárna. Při nahlédnudí bylo v čekárně pět pacientů.. Nezdá si mi, že to je známka kvalitního lékaře. Petra

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Doktor Miloslav Hoke je vynikající lékař, odborně naprosto fundovaný, s dlouholetými praktickými zkušenostmi, pečlivý a svědomitý. Nadto je to člověk trpělivý, laskavý, s pacienty jedná vždy velmi zdvořile a přívětivě.


L

Souhlasím s názorem pana Svozila. Jen snad k tomu čekání.... znám pár lékařů, kde se nečeká NIKDY, a věřte mi je lepší k nim raději nechodit. MUDr.Hoke mezi takové lékaře nepatří. Je velmi pečlivý, a příjemný.


J

Kdyby nebyl dobrý, neměl by tolik pacientů! Příjemné vystupování,klidný,trpělivý,pozorný. Pochopitelně že je to jen člověk a tudíž se nemůže zalíbit všem. Já si nestěžuji! Jediné co je nepříjemné, že někdy se nahrne do čekárny spousta lidí a potom to následné čekání. Jinak je většinou dobře naladěn ( nebo umí dobře skrývat špatnou náladu ),pacienta vždy pozdraví s úsměvem a podá ruku, což u každého lékaře není samozřejmostí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti