MELIDENT s.r.o.
Aloisina výšina 126/641, Liberec

Umístění: MELIDENT s.r.o. Jiný

Výborný lékař, precizní a profesionální přístup.Jsem ráda,že mám u něj kvalitní stomatologickou péči. Sestřička je taky velice milá a vstřícná osoba. Moc děkuji.

Umístění: MELIDENT s.r.o. Jiný

Jelikož že zubařů jsem měl vždy veliký strach, byla loterie tehdy zkusit pana doktora. Nicméně jsem dal na doporučení dobrého kamaráda a šel jsem. Vysvětil jsem mu, jakou hrůzu ze zubařů mám a on mě od prvního zákroku stále ujišťuje, že je velkým profesionálem. Je skvělý! Nic mě u nej nebolí, zachranil mi nekolik zubů, vytáhl moudraky a já si ho nemůžu vynachválit.... Za mě jen a jen dobře a vzdy ho každému doporučuji... Jo a že chce peníze??? Lidi však je dneska všechno drahý a zubaři, co já vim , tak ke všemu ještě patří mezi ty levnější.... Jděte se podívat jinam a uvidíte, co zubaři stojí. Za mě je Miloš Mejstřík skvělý zubař!

Umístění: MELIDENT s.r.o. Jiný

Řekl mi: přijďte až budete mít peníze. Přišel sem po cca 8mi měsících (bylo potřeba 90tisíc) s tim že mam 100tisic a jsem ready. Odmítl mně s tim že nemá čas a už tam nemam chodit. Takže chrup sice rozpracoval ale nedodělal. Nového zubaře je tězké sehnat takže se zuby zhoršili. A nyní už 100tisíc na opravu nestačí, a zuby jsou na tom huř a hůř a hůř a nový zubař nikde a nikde. Díky doktore. Jste jednička

Umístění: MELIDENT s.r.o.

Profesionální přístup ,dobře odvedená práce a osobitý humor .Upravoval a zachránil mi dva zuby , které by jinde nejspíš vytrhli a ano je dražší , ale za kvalitu ,profi přístup a moderní vybavení se holt platí ..je to k poměru výkon - cena optimální..

Umístění: MELIDENT s.r.o.

K panu doktorovi chodím pravidelně, minimálně jednou ročně. Je profesionální, používá moderní techniku a vždy mi vyšel časově vstříc. Při posledním zákroku, kdy mi musel vytrhnout zub moudrosti, byl opravdu skvělý. Zub byl venku raz dva a já po pár dnech konečně bez bolesti. Tohoto zubaře můžu jedině doporučit.

Je to pan zubař,machr a odborník.
Příjemné vystupování,ochota.Na dnešní dobu není drahý.K čemu je levný zubař když se vám postupně chrup odejde.

Chtěla jsem se u pana doktora zaregistrovat. Po prohlídce, kdy jsem mu řekla, že jsem jen chudá důchodkyně, která chce jen spravit zuby, mi sdělil, že mě nevezme, jelikož u něj stojí výplně tak kolem 1500,-Kč a tudíž mi tak naznačil, že bere jen bohaté pacienty. Myslela jsem, že pověsti o něm jsou mylné, ale bohužel nejsou. Takový přístup lékaře k pacientovi jsem ještě nezažila.

Zřejmě jsou v Liberci dva zubní lékaři stejného jména, neboť já si nemohu MUDr. Miloše Mejstříka vynachválit. Je slušný, erudovaný, používá moderní techniku. Je rychlý, což mi vyhovuje, vždy si dovedl poradit s mým problematickým chrupem k mojí plné spokojenosti. Jsem rád, že je mým stomatologem!
O.H. Liberec

Ze začátku působí doktor Miloš Mejstřík velmi empatickým dojmem, nicméně poté co mu jen naznačíte, že vám jeho léčba připadá poněkud dražší a nedej bože ho požádáte o ceník, začne si tento rádoby lékař hrát na uraženého, chovat se arogantně a samozřejmě nezapomene připomenout, že si můžete klidně najít jiného zubaře a popřeje vám hodně štěstí při hledání, vědom si a využívajíc situace kdy zubařů je bohužel málo. Vrcholem všeho je, když začne tento doktor člověka přesvědčovat, že zubní hygiena je jen vyhazování peněz a dokonce i návštěvu zubního hygienisty ze své pozice ošetřujícího lékaře zakáže. Rozhodně doktora Miloše Mejstříka nikomu nedoporučuji.

Nepříjemné chování, arogantní poznámky pokud vsadíte na levnější materiál (ne každý si může dovolit bílou plombu za 2 000 kč, která mimochodem u jiných zubařů stojí okolo 400 kč) a odbytá surová práce! NEDOPORUČUJI!!