Miloš J F Beutl, praktický lékař Počátky

MUDr. Miloš J F Beutl

Uložit

Praktický lékař Více

36 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žirovnická 442, Počátky
MUDr. Miloš JF BEUTL s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Hotovost
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

s nikým se ne...., ale na nikoho ne....


Specializace

  • všeobecný praktický lékař

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
0
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Miloš JF BEUTL s.r.o. nová registrace

Po letech váhání jsem se odhodlala změnit praktického lékaře - a udělala jsem dobře. Byla jsem mile překvapena vstřícností, zájmem o pacienta a tolik náběrů na testy jsem nikdy v minulosti nezažila, jen doporučuji.


Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Miloš JF BEUTL s.r.o.

Pan doktor je hrozně fajn a je to člověk na svém místě :-) nikdy nic nezanedbal, spíše naopak, a on i jeho personál se vždy choval profesionálně a mile.


M
Ověřeny pacient

pan doktor je myslím mého názoru dosti dobrý lékař......sice někdo tzvrdí, že od stolu, ale myslím, že hlavně je lidský a žádný problém, vulgární jiště není jak de někdo píše.....a že říká vtipy toto v dnešní době neuslyšíte od žádného doktora.......je to borec toť NAKONEC pane doktore poklona....maminka k Vám chodí a v lidskosti si nemuže stěžovat možná více základních vyš. čl. KT. atd. ale to nemyslím ve zlém.....jen tak dál . tohoto pana doktora vele doporučuji


D
Ověřeny pacient

BYL JSEM NA DOVOLENÉ V POČÁTKÁCH,PAN DOKTOR MI POMOHL SE ZDRAVOT.PROBLÉMY-OČI
KONZULTOVAL MŮJ ZDRAV.STAV S OČNÍ LÉKAŘKOU A NAPSAL LÉKY KTERÉ MI POMOHLY.
BYL JSEM TAM DVA DNY ZA SEBOU A NEODMÍTL MĚ,NAOPAK JEŠTĚ HO MŮJ ZDRAV.PROBLÉM ZAJÍMAL.MOC MU DĚKUJI.ŠKODA,ŽE NEBYDLÍM BLÍŽ,HNED BYCH SI HO VYBRAL JAKO PRAKTICKÉHO LÉKAŘE.tAKOVÉHO LÉKAŘE SI VAŽTE.BUDE DOBŘE UDRŽOVAT VÁŠ ZDRAVOTNÍ STAV A UŠETŘÍ VÁS MNOHA PROBLÉMŮ,ALE I PENĚZ.!
KAREL DOSTÁL ,JIHLAVA


V
Ověřeny pacient

Tak po dlouhé době čtu názory pacientů z našeho okolí a žasnu nad těmito odbornými názory na něho.
Vám všem Kritizujícím mohu jenom říci jedno , buďme rádi že máme takového doktora . Já za poslední rok prochodil spoustu doktorů a primářů ,ale nebít MUDr. Beutla nevím kde bych dneska byl. To co dokázal on v této ordinaci nedokázali ani v nemocnici : např. České Budějovice bývalá vojenská nemocnice. Mohu Vás ubezpečit že tam jste pouze kus a peníze . Jinak úroveň p. bývalý ministr Heger. Opravdu když mi bylo nejhůře tak mne z toho dostal právě on . V nemocnici v Č.B. za tři týdny strávené na lůžku mi odebrali 3x krev a to vše . Jiní lékaři napíší do propouštěcí zprávy zkráceně zdráv a tento podle vašeho názorů špatný lékař to nyní doléčuje po jiných "výborných lékařích " , ale peníze za zákrok shrábli jiní . Tak že když náhodou se Vám zdá že není jakého by jste si představovali aby byl nesuďte že jsou špatní myslím tím i sestřičku . Ona toho má také dost . Také jsou pro ní pacienti na prvním místě a kolikrát i jí není dobře ,ale nedá to na sobě znát pracuje naplno . Běhá po sesterně od jednoho ke druhému a do toho klepání na dveře ,telefony a já nevím co ještě . Tak že pochopení vy ho též vyžadujete ! Vláďa

K
Ověřeny pacient

Pan doktor je prostě nejlepší...lepšího doktora jsem nikdy neměla.Je to inteligentní a skvělý člověk a jeho chytrost nade vše!!!! I jeho dvě sestřičky jsou bezva.Prostě ordinace na jedničku (y)


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je fantastický člověk, všude ho chválím a doporučuji! Vždy mi pomohl a poradil! A vždy rozesmál! Je to jednička ve svém oboru a mám jeho i jeho paní moc ráda!!! Jen tak dál, pane doktore!


P
Ověřeny pacient

Já mám s pane doktorem velice dobré zkušenosti,kdykoli a s čím koli jsem přišla pan doktor mi pomohl a poradil.A veliký PLUS mu dávám za to že, je milý,hodný,sympatický a že vás i když je vám nejhůř dokáže rozesmát.Chodím k němu moc ráda.Jen tak dál pane doktore :-)


L
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi šikovný s velkým smyslem pro humor :o) Snaží se poradit a ne vždy automaticky a bez rozmyslu předepisuje léky na každou zbytečnou bolístku, ale poradí i staré dobré babské rady.


J
Ověřeny pacient

pan doktor si již o sobě hodně myslí a spíš by se měl držet při zemi ! jinak je simpatický


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

s nikým se ne...., ale na nikoho ne....


Specializace

  • všeobecný praktický lékař