MUDr. Milena Přívozníková

Pediatr Více

Meziboří 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Hornická 250, Meziboří

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorka nepoznala po 14 dnech léčení zápal plic u mého syna, který musel být následně hospitalizován v mostecké nemocnici. Za celou léčbu neměl žádný odběr krve ani RTG plic ikdyž celých 14 dní intenzivně kašlal. Při požádání o odběr krve, mi bylo řečeno že je to zbytečné!! 10 dní  vysoké horečky kolem 39 asi není dostatečný důvod na odebrání krve. Při příjmu do nemocnice byl pouhým poslechem rozpoznán , nějaký problém a následným RTG plic potvrzen zápal plic!! Souhlasím s již zde uvedeným názorem, že paní doktorka byla měla již přenechat svou ordinaci mladší lékařce!!

Pani doktorka je velmi dobra,rada kni jdu,kdyz mam nemocneho kluka.Nemuzu si stezovat.

Paní doktorka by dle mého názoru měla ukončit své povolání. Nerozpoznala u dcery nemoc místo toho konstatovala šestá dětská nemoc (co je taková nemoc?) Dále si nevšimla, že má dcera nemocnou štítnou žlázu ani po mém upozornění se tím nezabývala. Přehlásila jsem jí k jinému pediatrovi, mezi dveřma si všiml, že s tím není něco v pořádku a hned vypisoval žádanku na vyšetření. Nyní bere prášky a za půl roku by mělo být vše tak jak má.

Paní doktorka lečila mě jako malou a teď chodím i se svými dětmi.Je naším rodinným lékařem.
Dvacet pět let praxe a vřelé příjemné vystupování.Jsem velmi spokojena.

K paní doktorce jsem chodila už jako malá, stejně tak k ní chodím s dětmi.Paní doktorka je na děti moc hodná a vždy vstřícná. Vždy nám pomohla a je to dětská lékařka na svém místě.

Paní doktorka zná všechny děti ve městě od roku 1976 mám 3 děti a její prci hodnotím velmi dobře,příjemná a hlavně nedělá pro prachy a to se dnes skoro nevidí

K této paní doktorce jsem chodila jako dítě a po letech i mé dvě dcery. Paní doktorka mi vždycky pomohla, vyšla mi vstříc a nikdy mě neodmítla.

pro mě dobrá lékařka,která mi pomáhá se synem jak může

Pro mě dobrá lékařka se synem mi velmi pomáhá

Vstřícná - lékařka na svém místě