Odborný lékař kožní
Sokolská tř. 81, Ostrava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Byla jsem u paní doktorky poprvé. Je to velmi milá a "lidská" paní. Vyslechne a dobře poradí, je vidět, že paní doktorka se vzdělává a ví novinky v léčbě. Má velký rozsah a vše podrobně vysvětlí. Člověk se u ní cítí velice dobře a ví, že se obrátil na správného doktora. Také má velmi milou a vtipnou sestřičku. Vřele tuto ordinaci doporučuji všem, budete se cítit velmi dobře.Jde vidět, že je jejich práce také koničkem.

Paní doktorka je moc sympatická a příjemná paní. S tak milou paní doktorkou jsem se už dlouho nesetkala. Tento týden jsem u ní byla poprvé, na doporučení mé sestry, a je opravdu fajn. Pro ty co tu hanili sestřičku (kterou jsem sice neznala, ale moje sestra na ni měla naprosto stejný názor jako většina tady) mám dobrou zprávu. Od ledna je tam sestřička nová a ta je rovněž velmi milá jako paní doktorka:)

Jsem s paní doktorkou i její sestřičkou maximálně spokojena. Jednání obou bylo příjemné a ošetření v pořádku.

Paní doktorka působí mile a řekla bych, že svému oboru rozumí. Pokud jde o mně, čekala jsem v čekárně 2 minuty, takže žádná hrůza, ale chápu, že jindy se čeká třeba déle. Ohledně sestřičky jsem byla hodně v rozpacích, působí, jako bych ji neskonale obtěžovala, když jsem si přišla pro kartu. Pak mě seřvala, že nemám přesně 30 korun a když jsem jí řekla, že potřebuju objednat znovu za 3 týdny, hodila takový obličej, že jsem myslela, že uteču.

Doporučuji-skvělá lékařka-chyba je jen v sestřičce.Chybi sestřička Naděnka-tehdy ordinace neměly chybu.

Je to velmi pečlivá PANÍ DOKTORKA! Kdyby takových bylo víc...
Ale sestřičku rozhodně vyměnit!

Je to nejlepší paní doktorka kterou jsem z kožních lékařek za 20 let problemu s lupenkou poznal ,je jediná která mně dokazala pomoci a velice zmírnit tuto nepříjemnou kožní nemoc .Navíc je velice příjemná,inteligentní a chapající žena.Takže mé konstatování je kdyby všichni lékaři ,aspon z časti byli jako ona bylo by na tom světě lépe.
Děkuji ji moc a přeji další uspěchy.

Troufám si napsat, že je tou NEJ kožařkou co jsem kdy poznala!
Milá, lidská, velmi pečlivá.
Ovšem její sestřička je příšerná! Neusměje se, nepříjemná, opravdu
jen ONA je kazem na této jinak suprovní ordinaci.
Doufám že si to přečte, a zamyslí se nad sebou.

Tak je asi vážně dobrá.

Je velmi dobrá a příjemná lékařka.