Alergologie
Palackého 5, Praha 1, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Alergologie Jiný

Paní doktorku rozhodně doporučuji. Ještě jsem se nesetkala s takovým úžasným přístupem. Paní doktorka je profesionál. Jeli jsme za paní doktorkou přes 100km a vyplatilo se. Ještě jednou moc děkuji za všechno. Sestřička také velmi milá. :-)

Umístění: Alergologie Jiný

Paní doktorka je úžasná – milá, snaží se vyjít vstříc, je rozumná. Ale sestra, která bývá v ordinaci, je velmi nepříjemná.

Umístění: Alergologie Jiný

Dekuji za dnesni vysetreni. Tak prijemnou navstevu lekare jsem jeste nezazila. Rozhodne vsem doporucuji.

Umístění: Alergologie Jiný

K paní doktorce Fránkové chodíme s dětmi včetně manžela. Paní doktorka je empatická, trpělivá, snaží se vše vysvětlit a pomoci. Jsem moc ráda, že ji máme. Paní doktorku doporučuji lidem ve svém okolí, myslím že je lékař na svém místě.

Umístění: Alergologie Jiný

Paní lékařka Fránková je zářný příklad doktora. Je profesionální, moudrá, empatická, trpělivá a laskavá. Nepochybí v ničem. Neskutečně charismatická. Pro mne anděl. Můžeme být rádi, že ji máme. Doporučuji všem, aby pochopili jak má návštěva ordinace a léčba vypadat- i většině doktorům a doktorkám. Zpráva je samozřejmostí.

Pani doktorka je nejlepsi! Slusna, hodna, pecliva a mila. Je opravdu profesionalni doktorka, ktera vzdy najde individualni pristup ke kazdemu.
Doporucuji vsem!!!

Pani doktorku jsem doporucila minimalne 10 znamym a jejich rodinam a vsichni jsou nad miru spokojeni - hlavne s profesionalnim a individualnim pristupem. To, ze je Pani Frankova mila a prijemna to je bonus ;-)

Za pani doktorkou jsem vyrazila s 6ti mesicni dcerkou s hlavou plnou predsudku, otazek a obav. Odchazela jsem spokojena a vyklidnena. Vsechny otazky mi byly vysvetleny s terpelivosti a profesionalnim pristupem. A to uz nemluvim o tom, ze to je velmi charismaticka dama, ktera okouzli nejenom rodice, ale i deti. A nesmim opomenout ani pani sestricku, ktera byla velmi prijemna. S cistym svedomim doporucuji vsem.

K Pani doktorce dochazime se synem a naprosta spokojenost. Nemuzeme si na nic stezovat! Ocenujeme hlavne lidsky pristup, pani doktorka je opravdu velmi mila a vse rada vysvetli a poradi. Clovek na svem miste.

Velice šikovná paní doktorka, mohu jen doporučit! Věnovala se mé dceři velmi pečlivě a svědomitě s náležitou odbornou péčí.