Palackého 5, Praha 1 , Praha
Alergologie

Pani doktorka je nejlepsi! Slusna, hodna, pecliva a mila. Je opravdu profesionalni doktorka, ktera vzdy najde individualni pristup ke kazdemu.
Doporucuji vsem!!!

Pani doktorku jsem doporucila minimalne 10 znamym a jejich rodinam a vsichni jsou nad miru spokojeni - hlavne s profesionalnim a individualnim pristupem. To, ze je Pani Frankova mila a prijemna to je bonus ;-)

Za pani doktorkou jsem vyrazila s 6ti mesicni dcerkou s hlavou plnou predsudku, otazek a obav. Odchazela jsem spokojena a vyklidnena. Vsechny otazky mi byly vysvetleny s terpelivosti a profesionalnim pristupem. A to uz nemluvim o tom, ze to je velmi charismaticka dama, ktera okouzli nejenom rodice, ale i deti. A nesmim opomenout ani pani sestricku, ktera byla velmi prijemna. S cistym svedomim doporucuji vsem.

K Pani doktorce dochazime se synem a naprosta spokojenost. Nemuzeme si na nic stezovat! Ocenujeme hlavne lidsky pristup, pani doktorka je opravdu velmi mila a vse rada vysvetli a poradi. Clovek na svem miste.

Velice šikovná paní doktorka, mohu jen doporučit! Věnovala se mé dceři velmi pečlivě a svědomitě s náležitou odbornou péčí.

Paní Fránková je neuvěřitelně pečlivá a starostlivá.Nic nepodcení a opravdu se pacientovi věnuje. Tohle byla jedna z mých nejlepší zkušeností s lékaři. Samozřejmě jsem ji hned doporučila ostatním. Hlavně pokud jde o děti. S nimi to umí výborně a rodičům vše vysvětlí. Jednoznačně doporučuji a více takových lékařů!!