Oční lékařka
Běhounská 8, Brno

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční lékařka Jiný

Pani doktorka me prijala bez objednani, velmi mila a vstricna, zkuseny profesional. Mohu jen chvalit

Umístění: Oční lékařka vyšetření očí

Pani doktorku som navštívil preto že som potreboval okuliare. Objednala ma hneď o pár dní (čo je super lebo som okuliare chcel čo najskôr). Vyšetrenie prebehlo v poriadku, najprv meranie dioptrií na prístroji a potom ešte ručne doladiť. Pani doktorka bola trpezlivá, nikam sa neponáhľala a skončila až kým si bola istá že vyskúšala všetky možnosti a môj zrak odmerala správne (preto že nameraná hodnota z prístroja je vždy úplne presná a tým o niečo vyššia ako majú byť okuliare - z okuliarov by mohla bolieť hlava, ťahať oči a podobne, tak sa to ešte musí doladiť ručne aj podľa reálneho pocitu pacienta). Celkove som z ordinácie odchádzal s istotou že budem mať správne okuliare (čo je aj pravda, už ich pár dní mám). Má zmluvu s mojou poisťovňou čo je tiež plus.
Rozumiem ale aj komentárom ktoré pani doktorku kritizujú, je pravda že pôsobí roztržitým dojmom čo môže pôsobiť neprofesionálne a napríklad zadávanie údajov do počítača (pre poisťovňu a tak) jej trvá dlho. Ja som ju ale hodnotil z hľadiska jej práce, ktorú podľa mňa odviedla úplne správne a poctivo - tam nemám čo vytknúť - a to je to čo je pri lekárovi najdôležitejšie.

Umístění: Oční lékařka

Paní doktorku jsem navštívila jednou a již nikdy....Jak zde bylo napsáno,chaos a nezájem. Během vyšetření si vyřizuje soukromé telefony a nerespektuje soukromí. Uprostřed vyšetření jsem nechtě musela vyslechnout její tel.hovor s někým, kde řešili kdo jak vaří guláš...

Celá moje návštěva mi přišla opravdu vtipná a jak naprosto z jiné doby. Již čekárna není moc moderní a nikde nikdo nebyl. Po první dojmu jsem se i zamyslela, jestli raději neuteču, ale paní doktorka zrovna vyšla z ordinace a zastavila mě. Potřebovala si koupit něco v lékárně a tak jsem na ni asi 15 minut čekala. Při příchodu do ordinace mě překvapilo, že tam neměla ani sestru. Celá místnost působila chaoticky a připadalo mi, jako bych se vrátila o 20 let zpět. Posadila jsem se a paní doktorka nejméně dalších 15 minut chodila po ordinaci, cosi si prohlížela, přerovnávala a uklízela. Ptala se mě na poměr smíchání jakéhosi roztoku, jako bych byla nějaký chemik. Po postěžování si na dnešní svět a nařízení, jsem ji lehce upozornila, že jsem tam nepřišla na besedu. Posadila se ke mě a zeptala se, proč jsem za ní přišla. Již od mala trpím opary u oka a vždy mi bylo řečeno, abych s tím šla okamžitě k očnímu, pokud to bude blízko oka, aby mi zkontroloval, zda se nemůže poškodit rohovka a nemohu oslepnout. Letmo se na mě podívala, pohledem tak, že vypadalo, že si zapomněla brýle a řekla, že je to v pořádku. Oznámila jsem ji, že jsem si tam zatím dávala náplast Compeed, která se běžně používá na opary na puse, měla ji totiž doma a přišlo mi to jako dobrý nápad, že se to tím tolik nerozšíří a zeptala jsem se, zda to mám používat dále nebo bude lepší nějaká mast (např. Zovirax). Avšak paní doktorka o takovýchto náplastech v životě neslyšela, takže jsme zůstaly u starých dobrých mastí. Po rozhovoru o této "problematice" mi připadalo, že vím víc než ona sama. Neboť jsem tam byla poprvé (a rozhodně naposled), založila mi kartu.. no kartu - napsala si moje jméno s pár udaji na kus papíru, protože kartu nemohla najít. Ještě mi na závěr zkontrolovala zrak (nejspíš běžný postup) a prohlédla si moje oči přes takový ten přístroj. Plná neuspokojení a nedůvěry jsem odešla s tím, že nejspíš budu muset navštívit i jiného očního, neboť bych nerada byla slepá. Už nikdy více!

Moje nynější zkušenost je záporná.
Paní ČECHOVÁ je NEZODPOVĚDNÁ, protože nechodí do práce i když má glaukomickou poradnu. Dnes 23.září 2014 jsme čekali v čekárně cca hodinu a Dr.Čechová se nedostavila na pracoviště. Ano mohlo se něco stát, ale dle sdělení ostatního personálu z domu Běhounská 8 vyplynulo, že paní dr. nechodí do práce i když má objednané pacienty. Přestože po odborné stránce je dr.Čechová na patřičné úrovni, z hlediska lidského a profesního přístupu k pacientovi je sobecká a vysoce NEZODPOVĚDNÁ.
A to, že si brávala do ordinace víc pacientů je pravda.
Mám stejnou zkušenost. Každému vadí narušení soukromí a veřejné sdělování jeho zdravotního stavu, tak proč ty lidi do tý ordinace všichni lezou? Takže kritizuji i pacienty samotné.
Já jsem to při poslední návštěvě vyřešil, tak že jsem počkal až všichni pacienti budou odbaveni a teprve poté jsem do ordinace vstoupil. Když doktorka řekla další, sdělil jsem jí, že mé vyšetření neskončilo. Paní doktorka mi řekla, že je na to zvyklá, na to jsem jí připomněl, že existuje lékařské tajemství a první pacient po mně přijde, až odejdu. Celou dobu vyšetření byla v ordinaci dusná atmosféra.
Takže teď po 20ti letech hledám nového očního lékaře.

Paní doktorka je roztržitá, při mé poslední návštěvě si nás vzala najednou do ordinace pět. Ptala se páté přes deváté, mně na kus papíru napsala rukou vyjádření, moje diabetoložka to ani nemohla přečíst. Nemá zdravotní sestru a tak nestíhá. Už k ní nepůjdu.

Z posledních dvou zkušeností jsem velmi spokojen. Jsem rád, že mi ji přítelkyně doporučila. Prostředí by mohlo být lepší, ale za to může majitel budovi, ne paní doktorka. O zmiňované zimě v chladnějších dnech platí to samé. Vybavení je v pořádku a přístup paní doktorky je vstřícný. Za mě a přítelkyni mohu doporučit.

Paní doktorka působila dojmeme, že má své problémy, roztržitá, spíš nepříjemná, připadala jsem si, jako bych obtěžovala. Už tam nepůjdu.

Velice příjemné vystupování,ochota,odborný přístup k problému pacienta.

Nemám s ní problém.