Milan Rumler, ortoped Brno

MUDr. Milan Rumler

Ortoped Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zahradníkova Patní ostruha

Pana doktora jsem neznala a navštívila jsem ho po doporučení spokojené kamarádky. I já jsem byla spokojena. Vyléčil mi bolestivou patu, na otázky odpovídat jasně. Není upovídaný, je věcný...byla jsem spokojena, dokonce velmi.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Pan doktor se tvářil, že ho velice obtěžuji, přestože přede mnou i po mně měl čekárnu prázdnou. Na nohu se mi podíval z dálky a oznámil mi, že když mám bolesti ať si vezmu prášek, že se mnou nemá co řešit. O svých schopnostech mě tedy nepřesvědčil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Přidávám pozitivní zkušenost s tímto lékařem. Doktor mě vyšetřil, diagnostikoval onemocnění, předepsal léčbu která pomohla. Zdálo se, že své práci rozumí, on i sestřička byli milí. A lepší čekat na vyšetření 1 den, než 2 měsíce :)


Ověřeny pacient

Byla jsem velmi nespokojena s přístupen pana doktora, nehledě na to že jsem podstoupila zákrok, který byl vlastně k ničemu, protože fibrom nebyl odstraněn a zbytečně jsem kulhala dva měsíce. Jizva 5 cm a na odstranění jdu znova, ale už k jinému doktorovi, který mi ukázal jak to má vypadat - péče o pacienta. U pana Rumlera jsem měla stále pocit, že ho jen obtěžuji. Takže rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Nebudu hodnotit vzhled pana doktora, protože na vzhledu by záležet nemělo. Byl jsem u něj několikrát, protože u něj nebyla čekací doba. Měl jsem problémy se silně zablokovaným krkem a na RTG mi našli výrustek na krční obratli. Pan doktor prohlásil, že tam nic není a že mám jen ztuhlé svalstvo a předepsal mi elektroléčbu. Ta mi stav ještě zhoršila. Musel jsem ho dlouho prosit, aby mi předepsal límec, přesto, že trval na tom, že ten nic nespraví. Když jsem dostal límec, do týdne bylo vše v pořádku. Ukázalo se, že ten výrustek ani ničemu nevadí, pokud nemám zablokovaný krk. Více méně za krátkou dobu co jsem k němu chodil jsem s každým problémem skončil na elektroléčbě, která ničemu nepomohla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Přes všechny negativní názory zde jsem pana doktora navštívila v celkem akutní záležitosti. Nebyla jsem objednaná, šla jsem se jen zeptat, zda mě vezmou. Čekárna - pravda - prázdná, u vedlejšího lékaře čekalo asi 7 pacientů. Velice ochotná sestřička mě asi po 5 min. vzala, doktor mě svým přístupem vyrazil dech (v dobrém slova smyslu) - bez ohledu na to, s čím jsem přišla, zjistil, že mám zřejmě další potíže a podivil se, že mě obvodní lékař neposlal na vyšetření. Způsob, jakým jednal, jak se choval jsem u lékaře už dlouho neviděla, obyčejně si u nich připadám jak obtížný hmyz. Rovněž jednání sestřičky bylo velice příjemné, empatické, vysvětlila kam dál jít atd., ale opravdu velice příjemným způsobem - ne že na Vás poštěkává.
Nejsem žádná mladice, je mi přes šedesát, ale po dlouhé době jsem od lékaře odcházela (přes bolesti) s dobrým pocitem a dobrou náladou.
Nevím, proč někdo hodnotí vzhled - to je naprosto nesmyslné, mě zajímá, zda mě lékař vyslechne, pomůže, ale jak vypadá, je mi opravdu jedno.


P
Ověřeny pacient

Kdykoliv mám problém se svým pohybovým aparátem, volám do ordinace pana doktora a domlouvám si návštěvu. A´t se jedná o ruce nebo nohy, o klouby nebo šlachy, vždy mi pomohl a byl jsem maximálně spokojený. Je jedno, jestli se použila konzervativní léčba nebo operační zákrok.
Jeho vzhled nehodnotím (mnohokrát jsem se setkal s "límečky" a stálo to za ....). Jeho slovní projev mi vyhovuje - bez vytáček a přímo mě vždy sdělí, co se v mém těle děje a jak můžeme při léčbě postupovat. Asi bych měl uvést, že k němu chodím již 30 let a nemíním ortopeda měnit.


B
Ověřeny pacient

Hrůza, děs. Nebudu hodnotit vzhled, oblečení a jeho naprosto nevhodné vystupování. To sice je kapitola sama pro sebe, ale budiž. Bohužel profesně je to to stejné. Není schopný říct vám pořádně co vám je, nad vším mává rukou a tváří se "co zas otravuje". Na nálezu z RTG prý v podstatě nic není. Po změně lékaře okamžitě diagnostikováno těžké poškození čéšky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Vezmu to stručně. Přišel jsem k doktorovi s utrženou šlachou na prstu. Doktor mi nebyl schopen odpovědět na jednoduchou otázku ohledně zranění s tím, že "To záleží na Vás, co s tím chcete udělat". Na léčbu použil nevhodnou dlahu na zlomený prst (kolegovi z práce na stejné zranění dali speciální dlahu). Výsledek je ten, že mi šlacha přirostla špatně a prst už v životě nenarovnám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

S panem doktorem mám naopak velmi dobré zkušenosti, je perfektní diagnostik. Jeho vizáž mě, na rozdíl od autorů níže uvedených příspěvků, zas až tak nezajímá. Třeba nemá doma slepici v domácnosti, co mu žehlí košili na každý den jinou, ale to je fuk. Zajímá mě, jaký je doktor. Jsem ráda, že se s pacienty zbytečně nevykecává o jejich nesmyslech nebo s těmi, co nemají co dělat a přijdou si k lékaři popovídat. Že má čekárnu prázdnou a rychle přijdu na řadu, to jenom vítám. Sestřička paní Mrkvicová - jenom spokojenost. Možná neměla svůj den nebo ji něco bolelo či trápilo, když tam přišel někdo ze stěžovatelů dole...Asi by s špatným doktorem nevydržela pracovat tolik let! Pokud nejste spokojeni v této ordinaci, běžte ke zlatokopům, kde zaplatíte už za pozdrav.Je to každého volba. A také si uvědomte - lidské tělo není vůbec jednoduché a radit a hodnotit si u nás troufne každý laik, třeba sotva vyučený :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti