Milan Piatkovský, ortoped Ostrava

MUDr. Milan Piatkovský

Uložit

Ortoped Více

20 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nemocniční 898/20, Ostrava
Městská nemocnice Ostrava, p.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Městská nemocnice Ostrava, p.o. Jiný

Myslím si-že pan Mudr.Milan Piatkovski je velký profesionál -ale především je člověk-ke kterému jsem okamžitě měl velkou důvěru BĚLA PAVEL

L
Ověřená osoba
Umístění: Městská nemocnice Ostrava, p.o. operace kostí

Velmi profesionální přístup, kvalitně a zodpovědně odvedená práce při náročné operaci rozdrceného zápěstí, za mne s úctou smekám a ze srdce děkuji. Byl mi právem doporučen, jako špička ve svém oboru.

K
Ověřená osoba
Umístění: Městská nemocnice Ostrava, p.o.

Za mě tedy nedoporučuji. Pan doktor mi udělal dvě naprosto zbytečné operace, které celý stav spíš zhoršily. Při nástupu do nemocnice za mnou ještě přišel a řekl mi, že snad jako nečekám, že mi tam někdo pomůže. Možná je to zvláštní, ale většina lidí, do sebe nenechá řezat jen tak. Takže ano, čekala jsem, že mi pomůžou. Když viděl kolena zevnitř a zjistil jaký je to ve skutečnosti problém, najednou se i jeho přístup změnil. Nejlepší věc kterou však udělal, byla ta, že mě poslal k opravdovému odborníkovi, o kterém jsem do té doby nevěděla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřená osoba

Včera jsme byli u pana doktora s dvouletým synem, který uklouzl a přisedl si nožku a bolestí na ni nemohl vůbec došlápnout . Udělali mu rtg a pan doktor konstatoval, že se jedná jen o pohmoždění a poslal nás domů. V osm večer, asi tři hodiny po vyšetřením, nám z nemocnice volali, ať přijdeme další den ještě na kontrolu, že se panu doktorovi něco nezdá. Dnes jsme přišli k jinému dr, a ten nám na snímku z rtg ukázal malou prasklinu, kterou jsem jasně viděla i já. Malý dostal sádru a bolesti mu naštěstí ustoupily. Takže můj syn "děkuje" panu doktorovi, že odbyl svou práci, a že díky němu proplakal v bolestech celou noc. Lékař, který z rtg nepozná ani zlomeninu, bude nejspíš "odborník" na slovo vzatý.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřená osoba

Pan doktor je určitě odborník na složité zákroky,ale proto mne zřejmě odmítl ošetřit.Jednalo se totiž o pouhé vytažení stehů.Odůvodnil to tím,že na to nemá potřebné nástroje.Ve vedlejší ordinaci naštěstí vybaveni byli,zákrok netrval ani 5 minut a bylo potřeba nůžky a pinzeta! Mne to díky odmítnutí,stálo 3,5 hodiny čekání...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřená osoba

Myslím si-že pan Mudr.Milan Piatkovski je velký profesionál -ale především je člověk-ke kterému jsem okamžitě měl velkou důvěru-pro jeho velmi pěkné chování-pro tohoto lékaře není pacient-jenom tkzv.číslem-ale lékařem-který -který je vůči pacientům empatický-mladým lékařům může posloužit -jako velmi dobrý příklad---M.Jícha-Ostrava-Poruba-

D
Ověřená osoba

Shodou náhod a teď už vím i štěstí jsem se dostal k panu dokotrovi Piatkovskému. Při fotbalu jsem si utrhnul přední křížový vaz v pravém koleni a to tak, že mi při tom vaz vtrhnul i kousek kosti no děs. U pana doktora jsem absolvoval dvě operace, první diagnostickou atroskopii a následně pak po čase plastiku vazu. O panu doktorovi můžu říct jen samá pozitiva, mladý profík, vyslechl si mě, vše mi vysvětil, a co se týče operací tak perfektní, dnes mám půl roku po plastice a koleno drží, chodím běhat, plavat a na kolo, takže pohoda. Na fotbal si ještě chvíli počkám, ale zasvěcení ví, že při tomto úrazu se nedá nic uspěchat! Takže pro mě pan doktor prostě Machr!!!

P
Ověřená osoba

jsem moc spokojen. KOMUNIKATIVNÍ A PEČLIVÝ UMÍ JEDNAT S PACIENTY. SUPER.DOVEDE NASLOUCHAT,PROSTĚ JE DOBREJ A JE SLUŠNEJ. PAVEL

H
Ověřená osoba

Dobrý den. Jmenuji se Habernal Antonín. Dne 4.12.2012 mne dotyčný lékař operoval pravý kolenní kloub. S jeho operací jsem velice spokojen!! Po operaci při vizitách svědomitě kontroloval mé operované koleno jak se vše hojí. Tisíce díků patří právě p.MUDr. Piatkovskému který mne zbavil po dvaceti letach mého utrpení. Přeji si, aby mne p.MUDR.Piatkovský opět operoval a to levý kolenní kloub, který mne ještě čeká. Přeji mu aby se mu ve své práci hodně dařilo a aby měl mnoho spokojených pacientů jako jsem já.

A
Ověřená osoba

Velmi příjemný a vnímavý lékař. Také sestřička je moc milá a laskavá. Jsem spokojená.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti