Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Školní 1, Lovosice

Prostě nejhodnější a nejlepší

K panu doktorovi jsem chodila já a teď i moje děti. Velice pečlivý a příjemný.
Několikrát podchytil nemoc v začátku a ušetřil nám pozdější trápení.Jsem s ním maximálně spokojená, moc mě mrzí, že už nebude dlouho ordinovat.ZUZANA

JE to dobrý doktor ale ta sestra je děsná furt uspěchaná do všeho kecá !

Je to důkladný lékař.

Pan doktor je velmi dobrý a hodný.A podle příspěvků koukám, že stále místo pana doktora úřaduje semetrika sestra.A to je dnes synovi 20let-to co my tam tenkrát od sestry zažily nechci ani popisovat.Já vím někdo si řekne, co je mido sestry, hlavní slovo má doktor.Ale tady to vážení tak není-hlavní slovo má sestra a to je pěkná krá..Jsem ráda, že už tam nemusíme chodit.

dr.mezera..skušenosti s detmi má,řekla bych že je opravdu skušený doktor, hezký přístup k dětem..ale boužel k jeho smule..ten záskok..druhého pana doktora, mu na pověsti nepřidá, je to škoda

Sám pan doktor je velice výborný, nicméně zdravotní sestra u něj je příšerná. Na všechno se pospíchá, odpovídá za pana doktora...mezi sebou se hádají :-) Důvod, proč jsem odešla za pediatrem do Litoměřic.