Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

MUDr. Milan Kučera, s.r.o. - gynekolog
T. G. Masaryka 2104, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

60 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: MUDr. Milan Kučera, s.r.o. - gynekolog Jiný

Chodím k panu doktorovi spoustu let, a neměnila bych.

Umístění: MUDr. Milan Kučera, s.r.o. - gynekolog Jiný

K manželům Kučerovým docházím již 25let.. To snad mluví samo za s sebe :) SPOKOJENOST. Děkuji Kamila Ž.

A
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Milan Kučera, s.r.o. - gynekolog

Vynikající lékař a skvělá, milá a profesionalní sestřička. Před více než 20 lety mě k tomuto lékaři doporučil můj dřívější gynekolog při diagnóze "karcinom děložního čípku" jako k nejlepšímu specialistovi, který by mě mohl zachránit před odebráním dělohy. Pan doktor Kučera skutečně provedl operaci tak skvěle, že nejenom, že zachránil dělohu, odstranil všechnu rakovinnou tkáň, ale odnosila jsem pak s konizovaným čípkem 3 zdravé děti bez sebemenších problémů s donošením nebo nutnosti cerkláže. Dobrovolně bych tohoto lékaře ani sestřičku nikdy nevyměnila, velmi si jich vážím.


R
Ověřený profil

U pana doktora jsem uz 18 let a vim jedno nikdy bych nemela. Je to odbornik a p. Kucerova take. Je vzdy je ochotna a mila a pan dokotor take.


Ověřený profil

I ja se pridavam, jsem u pana doktora Kucery pres deset let a jsem velmi spokojena jak se sestrou tak s panem doktorem jsou vzdy velmi prijemni a kdyz potrebuji vse mi vysvetli.Nemenila bych!!!


K
Ověřený profil

Vždy profesionální a vzorná péče, milý a lidský přístup jak pana doktora, tak sestřičky. Špatnou náladu máme někdy všichni a ne vždy se nám ji podaří skrýt. Buďme více pokornější. Romana Kubinová


N
Ověřený profil

S panem doktorem nejsem absolutně spokojená, je velmi náladový, je neprofesionální, nelidský. Jeho sestřička(jeho manželka) si v ordinaci hraje na druhého lékaře, měla by se spíše zaměřit na práci sestřičky! Dovolím si i napsat, že při návštěvách u sestřičky, dosti pociťuji žárlivost na mladší a štíhlejší ženy. Kdybych měla možnost odejít, ihned tak učiním!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřený profil

Jsem u pana doktora přes 15 let. Vždy velmi seriózní, přijemný, zkušený. Neměnila bych! Světlana


K
Ověřený profil

Souhlasím se všemi názory a tvrzeními s hodnocením velmi dobrý. K MUDr. Kučerovi chodím přes 10 let a vždy a za všech okolností on i sestra milí, profesionální, starostliví atd. Prostě mohu na tuto ordinaci napsat jen a jen chválu.


R
Ověřený profil

Nikldy jsem si nemusela na nic stěžovat. Sestřička i doktor výborní profesionálové. Vše s ochotou vysvětlí, ve všem poradí. 100% diskrétnost a péče- V životě bych neměnila.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti