MUDr.

Milan Kučera

Kontaktní informace

• A
    Umístění: MUDr. Milan Kučera, s.r.o. - gynekolog

Vynikající lékař a skvělá, milá a profesionalní sestřička. Před více než 20 lety mě k tomuto lékaři doporučil můj dřívější gynekolog při diagnóze "karcinom děložního čípku" jako k nejlepšímu specialistovi, který by mě mohl zachránit před odebráním dělohy. Pan doktor Kučera skutečně provedl operaci tak skvěle, že nejenom, že zachránil dělohu, odstranil všechnu rakovinnou tkáň, ale odnosila jsem pak s konizovaným čípkem 3 zdravé děti bez sebemenších problémů s donošením nebo nutnosti cerkláže. Dobrovolně bych tohoto lékaře ani sestřičku nikdy nevyměnila, velmi si jich vážím.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Luboš Karásek
    Luboš Karásek
    Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha
    Pan Karásek je hrozně příjemný a milý pan doktor, který mi vše vysvětlil a měla jsem z něj pocit, že narozdíl od… Více

Halina Kačinská ( Markin)
    Halina Kačinská ( Markin)
    Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha
    Paní doktorka je přijemná, milá, vysvětlila mi všechno, odpověděla na všechny moje otazky, odcházela jsem v dobré… Více

Antonín Kaprál (Primář)
    Antonín Kaprál (Primář)
    Milady Horákové 116/109, Praha
    Pan doktor je velmi příjemný, sympatický a vtipný. Rozhodně nabídne různé možnosti řešení problému. A vše vysvětlí… Více

Petr Holý
    Petr Holý
    Mazurská 484/2, Praha
    Pan doktor je moc milý a ochotný, jsem moc rada, ze jsem se svěřila do jeho rukou, moc mi pomohl. Díky nemu jsem… Více

Martin Dvořák
    Martin Dvořák
    Hnězdenská 2, Praha
    Má zkušenost s panem doktorem přesáhla veškerá má očekávání. Profesionální a hlavně velice příjemné jednání. Vřele… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• A
      Umístění: MUDr. Milan Kučera, s.r.o. - gynekolog

• R

U pana doktora jsem uz 18 let a vim jedno nikdy bych nemela. Je to odbornik a p. Kucerova take. Je vzdy je ochotna a mila a pan dokotor take.

• I ja se pridavam, jsem u pana doktora Kucery pres deset let a jsem velmi spokojena jak se sestrou tak s panem doktorem jsou vzdy velmi prijemni a kdyz potrebuji vse mi vysvetli.Nemenila bych!!!

• K

Vždy profesionální a vzorná péče, milý a lidský přístup jak pana doktora, tak sestřičky. Špatnou náladu máme někdy všichni a ne vždy se nám ji podaří skrýt. Buďme více pokornější. Romana Kubinová

• N

S panem doktorem nejsem absolutně spokojená, je velmi náladový, je neprofesionální, nelidský. Jeho sestřička(jeho manželka) si v ordinaci hraje na druhého lékaře, měla by se spíše zaměřit na práci sestřičky! Dovolím si i napsat, že při návštěvách u sestřičky, dosti pociťuji žárlivost na mladší a štíhlejší ženy. Kdybych měla možnost odejít, ihned tak učiním!

• S

Jsem u pana doktora přes 15 let. Vždy velmi seriózní, přijemný, zkušený. Neměnila bych! Světlana

• K

Souhlasím se všemi názory a tvrzeními s hodnocením velmi dobrý. K MUDr. Kučerovi chodím přes 10 let a vždy a za všech okolností on i sestra milí, profesionální, starostliví atd. Prostě mohu na tuto ordinaci napsat jen a jen chválu.

• R

Nikldy jsem si nemusela na nic stěžovat. Sestřička i doktor výborní profesionálové. Vše s ochotou vysvětlí, ve všem poradí. 100% diskrétnost a péče- V životě bych neměnila.

• No kdykoliv jsem četla názor na pana doktora, nikdy jsem žádné neg. příspěvky nezaznamenala. Lepšího gynekologa jsem nepotkala, se sestrou tvoří prof. pár..ochota, velmi milý lidé..co jsem u nich raději tam než k zubaři...))Vždy vše řešíme a vyřešíme.

• Vždy milý, pečlivý, stejně jako jeho sestra (manželka). Příjemná atmosféra, vstřícnost. Při obou mých těhotenstvích také naprostá spokojenost s péči, poradnou a prostě se vším.