Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

T. G. Masaryka 2104, Kladno
MUDr. Milan Kučera, s.r.o. - gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Milan Kučera, s.r.o. - gynekolog

Vynikající lékař a skvělá, milá a profesionalní sestřička. Před více než 20 lety mě k tomuto lékaři doporučil můj dřívější gynekolog při diagnóze "karcinom děložního čípku" jako k nejlepšímu specialistovi, který by mě mohl zachránit před odebráním dělohy. Pan doktor Kučera skutečně provedl operaci tak skvěle, že nejenom, že zachránil dělohu, odstranil všechnu rakovinnou tkáň, ale odnosila jsem pak s konizovaným čípkem 3 zdravé děti bez sebemenších problémů s donošením nebo nutnosti cerkláže. Dobrovolně bych tohoto lékaře ani sestřičku nikdy nevyměnila, velmi si jich vážím.

R
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem uz 18 let a vim jedno nikdy bych nemela. Je to odbornik a p. Kucerova take. Je vzdy je ochotna a mila a pan dokotor take.

Ověřeny pacient

I ja se pridavam, jsem u pana doktora Kucery pres deset let a jsem velmi spokojena jak se sestrou tak s panem doktorem jsou vzdy velmi prijemni a kdyz potrebuji vse mi vysvetli.Nemenila bych!!!

K
Ověřeny pacient

Vždy profesionální a vzorná péče, milý a lidský přístup jak pana doktora, tak sestřičky. Špatnou náladu máme někdy všichni a ne vždy se nám ji podaří skrýt. Buďme více pokornější. Romana Kubinová

N
Ověřeny pacient

S panem doktorem nejsem absolutně spokojená, je velmi náladový, je neprofesionální, nelidský. Jeho sestřička(jeho manželka) si v ordinaci hraje na druhého lékaře, měla by se spíše zaměřit na práci sestřičky! Dovolím si i napsat, že při návštěvách u sestřičky, dosti pociťuji žárlivost na mladší a štíhlejší ženy. Kdybych měla možnost odejít, ihned tak učiním!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřeny pacient

Jsem u pana doktora přes 15 let. Vždy velmi seriózní, přijemný, zkušený. Neměnila bych! Světlana

K
Ověřeny pacient

Souhlasím se všemi názory a tvrzeními s hodnocením velmi dobrý. K MUDr. Kučerovi chodím přes 10 let a vždy a za všech okolností on i sestra milí, profesionální, starostliví atd. Prostě mohu na tuto ordinaci napsat jen a jen chválu.

R
Ověřeny pacient

Nikldy jsem si nemusela na nic stěžovat. Sestřička i doktor výborní profesionálové. Vše s ochotou vysvětlí, ve všem poradí. 100% diskrétnost a péče- V životě bych neměnila.

No kdykoliv jsem četla názor na pana doktora, nikdy jsem žádné neg. příspěvky nezaznamenala. Lepšího gynekologa jsem nepotkala, se sestrou tvoří prof. pár..ochota, velmi milý lidé..co jsem u nich raději tam než k zubaři...))Vždy vše řešíme a vyřešíme.

Ověřeny pacient

Vždy milý, pečlivý, stejně jako jeho sestra (manželka). Příjemná atmosféra, vstřícnost. Při obou mých těhotenstvích také naprostá spokojenost s péči, poradnou a prostě se vším.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti