Ord. lékaře specialisty - ortopedie
Rybalkova 1400, Louny

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortopedie Jiný

Pan doktor je nevychovaný člověk. Před nějakou dobou jsem k němu chodila se špatnými kyčlemi vždy jsem byla simulant co si vymýšlí. Pak mi v Praze odborník zjistil, že mám pohnutou celou pánev a jednu nohu kratší o 3 cm proto ty kyčle, dále jsem řešila s jiným doktorem.
Dnes jsem u něho byla po domluvě se sestrou že potřebuji výpis z karty ke svému stávajícímu doktorovi z doby kdy jsem chodila s tím problémem. Sestra sdělila ať dorazím, že mi pan doktor výpis udělá (jsem v 6 měsíci těhotenství) nechali mě cekat 45 min s čím jsem počítala. Po
Příchodu do ordinace na mě pan doktor začal křičet co po něm jako chci a že mi nic nevydá. A pokud jsem poslední nález v roce 2016 co mi dal ztratila je to můj problém. Ten jsem samozřejmě odnesla k doktorovi ke kterému chodím. Na to mi vrátil kartičku a rozloučil se se mnou. Přístup a jednání pana doktora bylo neprofesionální a nelidské. Nejsem jediná kdo s ním má špatné zkušenosti. Opravdu nedoporučuji!!

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortopedie Jiný

Velké díky za ochotu a za pečlivost s jakou se věnoval a stále věnuje mým problémům...Zajímá se o vše ,co by mohlo souviset s daným problémem .V mém případě koleno a později rameno...Není si nač stěžovat...Lékař na svém místě a zdravotní sestra ,tak to je ochota a velmi vstřícný přístup...nikdo nechodí krom hypochondrů rád k lékaři ,ale mohu říci ,že se vyloženě těším a není to jen pro tu bolest která mne trápí...rameno napravil luxusně a bolest už minimální...koleno ještě pobolívá ,ale i tak už značný pokrok v léčbě...Děkuji a přeji jen spokojené pacienty...

Pan doktor velmi arogantní, při opichu achilovky se asi jednou netrefil, po 4 dnech silne bolesti, při návštěvě se slovy že to není jeho problém, ale problém neurologa, noha otékala, tak další navštěva, opět to není jeho problém ale kousnutí hmyzem, vzal krev, zjistil chlamydie, tak mě poslal na infekční. Tak jsem šel k lékaři jinému, po zhodnocení chirurga jsou obě nohy po jeho injekcích silně porušené, tak se uvidí ve čtvrtek u primáře na ortopedii. Asi to skončí nahlášením pana doktora na lékařskou komoru....... prostě pokud si chcete zachovat zdravé nohy najděte si jiného ortopeda

Pana doktora Králíčka navštěvuji společně se svou 16-ti letou dcerou zhruba rok.Na jednání pana doktora i jeho zdravotní sestřičky si absolutně nemohu stěžovat,je vždy ochotný,vstřícný a opravdu milý.Mám posun obratle o 1 cm,dost často trpím až nesnesitelnými bolestmi.Ještě se mi nestalo,aby mě pan doktor nepřijmul i mimo objednací termín,do zad mi aplikoval obstřik,po kterém se mi téměř okamžitě ulevilo.Stejně tak i dcera je s ním nadmíru spokojená,při zjištěné skolioze jsme neměli absolutně žádný problém od p.doktora získat úplné osvobození od tělesné výchovy.Myslím,že pokud má někdo s tímto lékařem problém,není vina na jeho straně.Já mohu p.doktora jen upřímně doporučit.

Vždy milý,vstřícný.Vše vysvětlí,poradí,je pečlivý.Sestra je také velice milá,takže strach z vyšetření v ordinaci zmizí.Injekce píchá bravurně,téměř nebolí.
Pokud jsou pacienti,kteří si cení lékařské služby méně než kadeřníka,chápu jejich kritiku.Nicméně z praxe znám,že většina pacientů nechá mozek v čekárně a u lékaře se chová jak malé dítě.

Nacházím tu hodně rozporné názory. Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem velmi spokojená- všechno, co navrhl, mi jasně vysvětlil, poslal na rentgen, a koleno po injekci- předpokládám, že nutná byla- opravdu přestalo bolet. Rozhodně jsem nepozorovala žádnou aroganci nebo nepříjemné jednání, naiopak on i sestřička jsou velmi příjemní. Já bych ho tedy svým blízkým doporučila.

Velmi arogantní a nepříjemný člověk.

nemám s tímto lékařem dobré zkušenosti, mám dlouhodobé problémy s kyčlemi, způsobené špatnou péčí ortopeda v dětství, namísto podpůrné léčby mi vždy píchnul koňské injekce (ne vždy se ovšem trefil do správného místa) a to byla celá léčba a v podstatě jsem byla za simulanta, to že jsem nemohla chodit a měla obrovské bolesti už nebylo podstatné a to ani při objednávání. Bála jsem se tam chodit

dobrý lékař, odborník.
Jsem a byla jsem s jeho přístupem velice spokojená. Milá sestra.

Chodím k panu doktorovi od té doby co vlastně začal,nemohu si na něj stěžovat je hodný,milý a když odešle své pacienty do nemocnice,vždy je přijde pozdravit,zeptat se jak se jim daří.Sestřička je také moc hodná a spolu tvoří bezva tým.