Všeobecné lékařství, homeopatie
K nemocnici 2305, Kladno

Dobrý den ale bohužel mám na pana doktora špatný názor nejprve léčil mojí tchýni na bronchitidu a ona záhy skončila v bezvědomí a umělém spánku jelikož to bykl neléčený infarkt,pan doktor se ani neobtěžoval jí poslad na základní EKG. A já jsem minulý týden u něj byla s horečkama bolestma krku a těžce se mi dýchalo pan doktor mě ani neposlechl dýchání v krku cituji-mandle vypadají docela dobře já ale mandle 15 let nemám a tak jsem odešla jen s homeopatikama. Za několik dní jsem skončila pro stálé bolesti a horečky na pohotovosti pro akutní angynu.Pan doktor je sice hodný ale krom opichů páteře nevyléčí nic o veškeré vyšetření se musíte pomalu doprošovat.

Dobrý den, velmi pohodový lékař, který dokáže poradit a také dopručit to co je potřeba (očkování atd...). Nenutí vás ke zbytečným a drahým úkonům, čímž šetří naši peněženku. Sestra také velmi vstřícná a milá.
Děkuji Kuchynka

Pan doktor je super nemůžu nic špatného na něj říct vždy dokáže poradit a najít řešení na daný problém hlavě je to pohodář :)

Nechodím k panu doktorovi často, ale vždy mi pomohl a byl jsem spokojen.

Vynikající lékař

K panu doktorovi chodím cca 16 let,je pravdou že nejsem pořiliš nemocný člověk,ale kdykoliv jsem potřebovala pomoc byla jsem spokojena. Dostalo se mi péče i odborného vyšetření... Mohu jen doporučit :-)

Pan doktor je velice pečlivý a pozorný. Doporučuji. Jsem velice spokojena s jeho péčí

Věřím mu na 100% a je velmi šikovný - už jsem u něho léta i celá moje rodina -doporučuji je supr !!!!!!!!!!!!

výborný lékař

Mohu potvrdit všechna kladná hodnocení doktora Milana Hrubeše,ke kterému docházím již více než 20 let. S přibývajícím věkem ho bohužel dnes navštěvuji častěji, ale jeho profesionální a lidský přístup, odbornost i ochota(včetně jeho sestry)mě v dnešní konzumní a uspěchané době pomáhá fyzicky i psychicky. O jeho kvalitách svědčí i často přeplněná čekárna.