Milan Hlinka, ortoped Roudnice nad Labem

Milan Hlinka

Ortoped

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem
Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o.

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Vodárenská 3827, Mělník
Medicpoint

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Medicpoint Jiný

Doporucuji! Je mi 41 let. Priblizne 5 let me trapily drasoty pod ceskami, ktere se vystupnovaly az k bolestem pri zatezi a limitovaly mne nejen pri sportu, ale i pri bezne chuzi do schodu. Obratila jsem se na pana doktora, ktery mi spravne diagnostikoval vrozenou vadu cesek, ktera v mem mladi nebyla nikym resena a v dusledku jejich spatneho postaveni doslo k predcasnemu poskozeni chrupavek. Navrzena a aplikovana lecba mi prinesla okamzite zlepseni. Nyni po opakovane terapii jsem bez potizi a mohu se opet bez bolesti venovat tomu, co me bavi. Jedine, ceho lituji je, ze jsem se na pana doktora se svym problemem neobratila driv :-).

Umístění: Medicpoint Jiný

Nemohu doporučit! Utržený meniskus diagnostikoval jako nemocnou čéšku ze sportu a povolené vazy, na které pomůžou injekce a ortéza na koleno. Ani mě neposlal na MR a vše hodnotil podle RTG . Po letech bolestí jsem zkusil jiného ortopeda, který mě poslal na MR a ihned nařídil operaci. Raději jděte k jinému lékaři.

24. 4. 2015 mě MUDr. Hlinka operoval TEP kyčle. Byla jsem na operaci vLitoměřicích a děkuji za provedenou operaci, s kterou jsem velice spokojena. Mohu jen doporučit.

Pan doktor je velmi příjemný člověk a skvělý odborník.Určitě doporučuji.

Děkuji za skvěle odvedenou operaci ruky.

Je příjemný a nejlepší lékař.

Pan doktor je skvělý odborník, perfektní diagnostik a operatér. Práci vykonává profesionálně, ale i srdcem. Ke svým pacientům má laskavý přístup. Vřele doporučuji.

Asi každý pracující člověk ve své kariéře něco pokazil, ať už je profesně zedník, účetní či lékař. Já mám s panem doktorem jen ty dobré zkušenosti a proto ho jako odborníka doporučuji.

Myslím si, že je úžasný lékař a člověk a každý má své dny. Má příjemné vystupování a snaží se udělat pro pacienta maximum. Velice mu děkuji za jého péči.

Velmi dobrý lékař svého oboru, mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti a proto ho doporučuji .