Milan Hlinka

Ortoped Více

Roudnice nad Labem, Mělník 2 adresa

Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o.
Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Medicpoint
Vodárenská 3827, Mělník

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Medicpoint Jiný

K doktorovi jsem sla s bolesti nad kolenem. Dostala jsem opich a ### a ###. Vse probehlo behem cca 10-ti minut. Pohmatem diagnostikovana artoza (bez RTG). Bolesti neustupovali, ba naopak. Tak jsem dle instrukci na zprave do ordinace volala. Sestra mi oznamila, ze volam v dobe pauzy a at si zavolám za 20 minut. Za 20 minut jsem volala znova a vysvetlila jsem sestre, ze me koleno boli vic nez predtim…sestra jen rekla:”A CO PO NAS CHCETE?” Rekla jsem ze to potrebuju vylecit, a tak mi sestra oznamila, ze mi vecer pan doktor posle recept na silnejsi leky proti bolesti.. tak jsem vyhledala jineho ortopeda. Mam zanet slachy nad kolenem!!!! Pana Hlinku absolutne NEDOPORUCUJI!!! Radeji kamkoli mimo Melnik!

Umístění: Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o. Jiný

Akutní silné bolesti zad v bederní oblasti řešil obstřikem a nasazením léků bez užití diagnostických metod. Při přetrvávajících bolestech a zhoršení stavu nerozpoznal symptomy závažného onemocnění zánětu obratlů, nedoporučil ani nepožadoval adekvátní vyšetření. Neprofesionální přístup, je zabředlý do rutiny a přehazování pacientů – silně nedoporučuji.

Umístění: Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o. Jiný

Vynikající ochotný lékař,Pan doktor který je na svém místě.Pane doktore mnohokrát děkuji za skvěle odvedenou operaci kolene.

Umístění: Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o. Jiný

Doktor na správném místě. Přestože můj zdravotní problém nebyl ortopedického původu a s panem doktorem jsme se na tom shodli, vyslechl mě a odeslal mě k neurologickému specialistovi do Litoměřic, kde zjistili, že mám výhřez dvou krčních plotének. Díky jeho pomoci u mě nedošlo k ochrnutí mého těla. Takže za mě patří panu doktorovi opravdu velmi veliké díky.

Umístění: Medicpoint Jiný

Doporucuji! Je mi 41 let. Priblizne 5 let me trapily drasoty pod ceskami, ktere se vystupnovaly az k bolestem pri zatezi a limitovaly mne nejen pri sportu, ale i pri bezne chuzi do schodu. Obratila jsem se na pana doktora, ktery mi spravne diagnostikoval vrozenou vadu cesek, ktera v mem mladi nebyla nikym resena a v dusledku jejich spatneho postaveni doslo k predcasnemu poskozeni chrupavek. Navrzena a aplikovana lecba mi prinesla okamzite zlepseni. Nyni po opakovane terapii jsem bez potizi a mohu se opet bez bolesti venovat tomu, co me bavi. Jedine, ceho lituji je, ze jsem se na pana doktora se svym problemem neobratila driv :-).

Umístění: Medicpoint Jiný

Nemohu doporučit! Utržený meniskus diagnostikoval jako nemocnou čéšku ze sportu a povolené vazy, na které pomůžou injekce a ortéza na koleno. Ani mě neposlal na MR a vše hodnotil podle RTG . Po letech bolestí jsem zkusil jiného ortopeda, který mě poslal na MR a ihned nařídil operaci. Raději jděte k jinému lékaři.

24. 4. 2015 mě MUDr. Hlinka operoval TEP kyčle. Byla jsem na operaci vLitoměřicích a děkuji za provedenou operaci, s kterou jsem velice spokojena. Mohu jen doporučit.

Pan doktor je velmi příjemný člověk a skvělý odborník.Určitě doporučuji.

Děkuji za skvěle odvedenou operaci ruky.

Je příjemný a nejlepší lékař.