S dětmi jsme k němu moc rádi chodili. Byl to vždy lékař na svém místě, hlavně s poněkud rezervovaným přístupem k antibiotikům nás velmi zaujal.
Bohužel už je v důchodu :-(

Horozně moc fajn a šikovný pan Dr. Vstřícný, milý, ochotný a přesně - necpe zbytečně antibiotika ani žádná zbytečná nepovinná očkování pokud nejsou třeba. Po telefonu vždy ochoně poradil a sestřička taky moc prímová.Malá má 2,5 roku ale za celou naší rodinu, tak maximální spokojenost. Já jsem měla do 18cti jeho manželku a taky moc dobrá pediatrička.

Pan doktor vždy ochotný, vnímavý, opravdu se snaží nezatěžovat pacienty nadbytečnými antibiotiky, našim dětem se věnuje 18 let s obdivuhodnou péčí.

Opravdu kvalitní, vždy pečlivý, přátelský, vnímavý a velmi schopný, nic nezanedbá.

Tento doktor ma ve vsem prehled, sem hrdy ze mam takoveho doktora

Pan doktor je výborný, opravdu poradí i po telefonu. Jsem maximálně spokojená.

Pan doktor je velmi hodný k dětem, skvělý přístup má i k rodičům, je výborný diagnostik a neordinuje zbytečně antibiotika, což je skvělé. Sestřička je moc milá a příjmná.

Výborný lékař, velké zkušenosti, skvělý přístup k dětem i dospělým. Děti již odrostly jeho péči, ale když potřebuji radu, ochotně ji poskytne i po telefonu. Opravdu doporučuji.

jsem naprosto spokojená s panem doktorem ..chodila jsem tam celý roky a teď tam chodí moje dcera... mohu jen doporučit

Musím pana doktora jen chválit, vždy nám pomohl, má (dle mého názoru) dobrý odhad, kdy posílat na další vyšetření a kdy lze problém vyřešit "na místě". Velmi si jeho práce vážím. Kdyby bylo takových lékařů více:-) Pochvala patří i sestřičce, která je velice ochotná, příjemná a pamatuje si lidi, takže máte lepší pocit, že "nejste cizí".