Praktický lékař pro děti a dorost
Dobiášova 851/5, Liberec

NEJLEPŠÍ DOKTORKA i kamarádka!!! sama jsem u ní od narození a dceru jsem tam prihlasila rovnou :) je skvělá, i sestřička je moc fajn. Obě máme moc rády. Doporučuji!

K paní doktorce chodím od narození,vždy ke mě byla milá a hodná. Když k ní příjdu občas prohodíme pár slov a je strašně moc ochotná.Nejlepší doktorka z Liberce.

Přišli jsme k paní doktorce s vysokými teplotami. Ačkoli na plicích nic neslyšela, nenamáhala se nás poslat na rentgen a předepsala absolutně nevhodná ATB. Když jsem se synem zašla po týdnu, který strávil v zábalech a ve 40tkách k jinému lékaři, okamžitě nás poslal na rentgen, kde diagnostikovali rozsáhlý zápal plic. Dostali jsme silnější ATB a do 12 hodin byl bez teplot. K paní doktorce už nikdy!

Jsem moc spokojená. Ocením jakoukoliv její radu, je moc milá a ochotná, sestřička také. Skvělý pediatr.

K paní doktorce jsem přehlásila syna v r. 1994, když mu byly 2 roky a udělala jsem moc dobře. Milá, vstřícná, pečlivá, ochotná. Po celá ta léta, kdy jsme k ní chodili. A odešli jsme jen proto, že syn dospěl a musel přejít k PL. Totéž platí o sestřičce.

spokojenost-...

paní doktorka je velice milá a příjemná kým se nenastane probléma nemusí něco řešit, ještě se paní doktorka tváři jako, že si vymýšlím, dcera měla přes půl roku neskutečný kašel, když jsme požádala o odborní vyšetření alergo a td tak na vše byla ještě malá a furt do ní cpala anibiotiká a to měla dcera asi 1,5 roku a to v rodině máme alergii a astma a ani to ji nestačilo, aby nás někam poslala já za sebe nedoporučuji a odešla jsem k jinému lékaři, který nás hned odeslala alergologické vyšetření a dcera už je v pohodě po zakročení odborníku, paní doktorka ma zastaralé metody, když je to potřeba může dítě na alergo i na půl roce, jenže u ni to nehrozí na vše je vaše dítě malé.... tak mi radši dceru nechala ať se v noci dusí a kašle a předepsala ji codein, což jsem ji ani nedala radši už..

Většinu negací tady píší lidé s dětmi do předškolního věku, což nemůžu posoudit, jelikož jsem k MUDr. Rosenbergové přešel ve věku 12 let, od MUDr. Hany Šerhantové, ke které se nechci vyjadořovat a bylo to to nejlepší co jsem mohl udělat. Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné, vždy prohodíme nějaké to slovo a je vždy ochotna zavolat kam potřebuju (do nemocnice pro výsledky atd.) a ve všem mi vyhoví (posílá mě na různá vyšetření). No, zkrátka nemůžu si stěžovat.

Vůbec ten nejlepší pediatr v Liberci...

Jsem spokokojená zatím mi vždy pomohla.