MUDr. Milada Nováková

Uložit

Pediatr Více

13 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro děti a dospělé
Budovcova 10, České Budějovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

I když nejsem u paní doktorky dlouho, jsem zatím velice spokojený. Paní doktorka je sympatická postarší pani, která je velmi příjemná. Líbí se mi její lidský přístup a také jak dovede ostatním naslouchat. Čekací doba by mohla být kratší, ale ve srovnání s konkurencí o dvě ulice dál, si nemohu stěžovat. Také se mi líbí příjemné prostředí rodinného domu, ve kterém paní doktorka ordinuje. Určitě doporučuji.

C
Ověřený profil

Za mě katastrofa. Dobrá tak na napsání neschopenky, léky předepíše takové, o které si sami řeknete. Několikrát mi řekla, ať si o nějakém svém zdravotním problému přečtu něco na internetu, než aby mi problém vysvětlila. Při vracích se angínách do mě akorát rvala antibiotika, nenapadlo jí ani udělat výtěry nebo odebrat krev, když jsem si o to řekla sama, odbyla mě, že to jsou drahá vyšetření. Změnila jsem lékaře, který mi udělal pečlivě všechna potřebná vyšetření a poté mi doporučil vyndání mandlí, od té doby jsem rok nebyla nemocná. Paní doktorka je sice usměvavá a hodná, ale pro mě neschopná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

Paní doktorky si velmi vážím.
Její přístup je velmi zodpovědný a osobní. Ordinace působí příjemným, rodinným dojmem, což ocení především pacienti, kteří chladnost nemocniční atmosféry nemusí.


Z
Ověřený profil

NEJLEPŠÍ DOKTORKA :-)
VELICE OCHOTNÁ A LIDSKÁ !
VELMI PĚKNÝ PŘÍSTUP, VŽDY PORADÍ A IHNED JEDNÁ.
NEZNÁM LEPŠÍ DOKTORKU :-)


S paní doktorkou mám nejlepší zkušenosti. Je velice ochotná, empatická, lidská a hlavně schopná lékařka. Mohu opravdu jNen doporučit!


Nejlepší doktorka kterou jsem zatím kdy viděl


Moc sympatická a schopná paní doktorka. Mohu jen doporučit.


Pani doktorka i sestřička jsou velice ochotné dámy, které si umějí s člověkem o daném problému popovídat a vysvětlit co ve skutečnosti znamená,(poradí,vyléčí nebo odkáží ke specialistovi.) Jak už je zde zmíněno pani doktorka je ochotna ordinovat ve dne v noci a jelikož mám první dítě 5měsíčního chlapečka je skvělé, že při jakémkoli problému se na ni mohu kdykoli obrátit. Tuto možnost jsem doposud nemusela využít, ale hned jsem mnohem klidnější když vím že tu vůbec je. Já jsem velice spokojena a můj syn nechodí k pani doktorce, ale za hodnýma tetama které nám vždy mile a rádi pomohou.


Paní doktorka je velice příjemná a ochotná paní. Totéž musím konstatovat i o její sestřičce. Chodím k ní se svým synem a nejednou nám velice pomohla a to i v čase, kdy neordinovala. Tímto moc děkuji a jen doporučuji!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


P
Ověřený profil

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Od praktického lékaře očekávám i nějakou tu dávku empatie a té má paní doktorka spoustu. Neváhám se na ni kdykoliv obrátit a tandem paní doktorka a sestřička v jejich podání vyléčí většinu neduhů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti