MUDr. Milada Nováková

Pediatr Více

České Budějovice 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dospělé
Budovcova 10, České Budějovice

I když nejsem u paní doktorky dlouho, jsem zatím velice spokojený. Paní doktorka je sympatická postarší pani, která je velmi příjemná. Líbí se mi její lidský přístup a také jak dovede ostatním naslouchat. Čekací doba by mohla být kratší, ale ve srovnání s konkurencí o dvě ulice dál, si nemohu stěžovat. Také se mi líbí příjemné prostředí rodinného domu, ve kterém paní doktorka ordinuje. Určitě doporučuji.

C

Za mě katastrofa. Dobrá tak na napsání neschopenky, léky předepíše takové, o které si sami řeknete. Několikrát mi řekla, ať si o nějakém svém zdravotním problému přečtu něco na internetu, než aby mi problém vysvětlila. Při vracích se angínách do mě akorát rvala antibiotika, nenapadlo jí ani udělat výtěry nebo odebrat krev, když jsem si o to řekla sama, odbyla mě, že to jsou drahá vyšetření. Změnila jsem lékaře, který mi udělal pečlivě všechna potřebná vyšetření a poté mi doporučil vyndání mandlí, od té doby jsem rok nebyla nemocná. Paní doktorka je sice usměvavá a hodná, ale pro mě neschopná.

Paní doktorky si velmi vážím.
Její přístup je velmi zodpovědný a osobní. Ordinace působí příjemným, rodinným dojmem, což ocení především pacienti, kteří chladnost nemocniční atmosféry nemusí.

NEJLEPŠÍ DOKTORKA :-)
VELICE OCHOTNÁ A LIDSKÁ !
VELMI PĚKNÝ PŘÍSTUP, VŽDY PORADÍ A IHNED JEDNÁ.
NEZNÁM LEPŠÍ DOKTORKU :-)

S paní doktorkou mám nejlepší zkušenosti. Je velice ochotná, empatická, lidská a hlavně schopná lékařka. Mohu opravdu jNen doporučit!

Nejlepší doktorka kterou jsem zatím kdy viděl

Moc sympatická a schopná paní doktorka. Mohu jen doporučit.

Pani doktorka i sestřička jsou velice ochotné dámy, které si umějí s člověkem o daném problému popovídat a vysvětlit co ve skutečnosti znamená,(poradí,vyléčí nebo odkáží ke specialistovi.) Jak už je zde zmíněno pani doktorka je ochotna ordinovat ve dne v noci a jelikož mám první dítě 5měsíčního chlapečka je skvělé, že při jakémkoli problému se na ni mohu kdykoli obrátit. Tuto možnost jsem doposud nemusela využít, ale hned jsem mnohem klidnější když vím že tu vůbec je. Já jsem velice spokojena a můj syn nechodí k pani doktorce, ale za hodnýma tetama které nám vždy mile a rádi pomohou.

Paní doktorka je velice příjemná a ochotná paní. Totéž musím konstatovat i o její sestřičce. Chodím k ní se svým synem a nejednou nám velice pomohla a to i v čase, kdy neordinovala. Tímto moc děkuji a jen doporučuji!

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Od praktického lékaře očekávám i nějakou tu dávku empatie a té má paní doktorka spoustu. Neváhám se na ni kdykoliv obrátit a tandem paní doktorka a sestřička v jejich podání vyléčí většinu neduhů.