Adresa

Havlíčkova 432, Kolín
Samostatná ordinace PL pro dospělé

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Já jsem moc spokojená.Paní doktorka je fajn ženská a dle mého názoru výborný lékař.Je tam sice spousta lidí, ale kdyby nebyli spokojeni šli by jinam. Já ji mám ráda a nešla bych jinam.


N
Ověřeny pacient

Paní doktorka, jak si tedy říká oočkovala proti chřipce mou nemocnou babičku v domově důchodců v době, kdy prodělávala infekci a byla velmi nemocná, asi, aby tam nemusela znovu chodit. I laik ví, že člověk musí být zdravý v době očkování. Babička za týden zemřela na infarkt. Můj táta chodil také k této paní doktorce, 3 roky v kuse kašlal. Nebyla ho schopná poslat na plicní, udělal to jiný lékař. Bohužel se zjistilo, že táta je mezi 3 a 4 stadiem vážné plicní nemoci, která se v časném stadiu dala dobře vyléčit antibiotiky. Ve 4 stadiu se umírá. Doživotně musí brát kortikoidy a je v péči samotného pana primáře. Takovým doktorům bych brala diplomy. Spíš je obdivuji, jak s takovým svědomím mohou žít. Otec mi potvrdil, že ordinace je z doby pravěku a vlastně mám více známých, co od ní odešli.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřeny pacient

Byla jsem u paní doktorky jen jednou nedávno na vstupní lékařské prohlídce. Zkušenost je příšerná, když jsem přišla a byla jsem objednaná, tak jsem narazila na 30 lidí v čekárně! Měla jsem to štěstí, že jsem čekala snad jen 45 minut a vzali mě (možná protože jsem šla na zaplacenou prohlídku) ale co ti ostatní? Odcházela jsem z čekárny a tam takové davy lidí. A to jsem slyšela říkat, že je tam někdo už druhý den po sobě, kdy se za celou dobu nedočkal až přijde tak přišel znovu a bylo to stejné! Tady by se mělo něco změnit. To že má hodně pacientů je jedna věc, ale to že chybí veškerá organizace je druhá!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Přidávám se k negativním ohlasům. Už jen místo,kde se ordinace nachází, je hnus... Pokračuji tím, že ordinační doba je, dle mého názoru, naprosto katastrofálním příliš krátká a neustále se mění. Z toho půl pracovní doby mají přestávku... Na internetu ordinační hodiny nenajdete, dovolat se je umění, takže neobjednaná návštěva je v podstatě vabank, zda tam někdo bude či nikoliv. Vadí mi, že i kvůli receptu musí člověk čekat minimálně hodinu. Po vstupu do místnosti sester po vyzvání ,,pojďte si pět" stojíte s dalšími lidmi vedle stolu sester. Nedokáži si představit, že bych měla něco intimního řešit se sestrou před větším obecenstvem!!! A to nejhorší je sama doktorka, mám z ní pocit, že jí ta práce už nebaví a že pacieti jsou jen nějaká hnusná hnisavá infekce, kiteré je potřeba se co nejrychleji zbavit...je nepříjemná, ani se na vás nepodívá, když se jí na něco zeptáte tak vám odpoví větou:,,No to je snad jasný!" takže si připadáte s prominutím jako idiot a dle mého názoru, by jako doktorka, měla udržovat větší pořádek v ordinaci, na stole má hromady karet bez systému, vypadá to odpudivě...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Nedávno jsem byla u paní doktorky. Vrátila jsem se z nemocnice a můj zdravotní stav byl sice po fyzické stránce uspokojivý, ale po psychické stránce zdaleka ještě ne. Její přístup ke mně byl opravdu profesionální a nadmíru lidský. Moc mi pomohla. Stejně tak i sestřička. Velice milá a ochotná. Přinesla jsem neschopenku, která byla nemocnicí špatně vystavená. Sestřička k tomu přistoupila stylem ,,jsme jenom lidé, chybovat může každý a když nejde o život..." V klidu obvolala příslušná místa, vystavila potřebné dokumenty a trpělivě mi vysvětlila, co mám udělat. Měla jsem tam pocit, že se můžu o ně kdykoli opřít a tak to trvá dodnes. Tímto jim chci oběma poděkovat. A ještě bych ráda dodala... Tato ordinace má opravdu veliký počet pacientů. A to je třeba si uvědomit, když tam pak člověk třeba čeká.


M
Ověřeny pacient

doktorka je nepříjemná,neochotná,sestra jakbysmet-má docela chaos v dokumentech,organizace žádná.No a ordinace?Darmo mluvit,z mého hlediska je to bohužel děs...nepořádek kolem,plesnivé zdi,"dary",které přijímá od pacientů má vystavené na očích...celkově mi ordinace přijde nečistá-čekárna je upravenější než ordinace.Nedodržuje ordinační hodiny,přestože v ordinaci je(většinou dlouze telefonuje soukromě,což je z hlasitého hovoru patrné),čekárna plná nemocných lidí,kteří by se nejradši viděli zalezlí v posteli,ale to je paní doktorce zřejmě jedno...A navíc na mě působí velmi studeně-ledová královna.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Této paní doktorce se obloukem vyhněte. Jako těhotnou, zcela zdravou mě nechala hodinu čekat mezi chřipkou zmítajícími se pacienty a to jsem ji pouze předávala výsledky lékařských vyšetření, předání nám zabralo sotva 2 min, a to jsem o sobě dala tel. předem vědět. Sestře to bylo též úplně jedno, jak známo určuje pořadí pacientů. Sestra má u sebe vždy 10 pacientů, takže vás vyšetřuje ( zkoušení zraku atd. příslušjící sestře ) před dalšími devíti diváky. Pokud se k této paní doktorce vydáte vezměte si na to dovolenou, něboť minimálně tři hodiny čekání vás neminou. Preventivní prohlídky pro zaměstnavatele jsou stylem - rodinná anamnéza a hotovo, hlavně že jdou korunky. V ordinaci má neskutečný nepořádek, karty pacientů se ve stohách válejí kam se jen podíváte. Brrrr, již nikdy více !!! Jitka H.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


byl jsem u pani doktorky na pohotovosti a je skvelá, pomohla mi :)


Ověřeny pacient

Chtela jsem se u pani doktorky zaregistrovat, jelikoz mi byla doporucena znamym. Prvni dojem - nemila sestra, ktera me odbyla tim, ze musim pockat a domluvit se s pani doktorkou. Cekarna plna lidi, takze jsem tam stravila asi hodinu a kdyz jsem se konecne dostala na radu, tak mi bylo sdeleno, ze s moji pojistovnou nespolupracuji. Myslim, ze tohle by melo byt prvni na co se sestra noveho pacienta zepta. Navic jsem si vsimla, ze doktorka a sestra a jeste jedna pani (sestra/doktorka?) jsem vsechny v jedne mistnosti a osetruji i nekolik pacientu najednou. To mi jako pacientovi nedava prilis soukromi. Proto si radeji najdu jineho lekare v Koline ci okoli. Nemam vsak primou zkusenost s pani doktorkou jako takovou, proto nechavam bez hodnoceni.


J

Velmi dobrý přístup, ochotná sestřička,která je velmi komunikativní.
U paní doktorky musím vyzdvihnout starost o pacienta, vždy mě vyšetří a bez probllémů pošle na doplňující vyšetření. Jestli někdo hodnotí čekání v ordinaci...čekáte dnes všude,tak si myslím,že počkat na lékařské vyšetření snad nikomu nemusí vadit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti