Samostatná ordinace PL pro dospělé
Havlíčkova 432, Kolín

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Já jsem moc spokojená.Paní doktorka je fajn ženská a dle mého názoru výborný lékař.Je tam sice spousta lidí, ale kdyby nebyli spokojeni šli by jinam. Já ji mám ráda a nešla bych jinam.

Paní doktorka, jak si tedy říká oočkovala proti chřipce mou nemocnou babičku v domově důchodců v době, kdy prodělávala infekci a byla velmi nemocná, asi, aby tam nemusela znovu chodit. I laik ví, že člověk musí být zdravý v době očkování. Babička za týden zemřela na infarkt. Můj táta chodil také k této paní doktorce, 3 roky v kuse kašlal. Nebyla ho schopná poslat na plicní, udělal to jiný lékař. Bohužel se zjistilo, že táta je mezi 3 a 4 stadiem vážné plicní nemoci, která se v časném stadiu dala dobře vyléčit antibiotiky. Ve 4 stadiu se umírá. Doživotně musí brát kortikoidy a je v péči samotného pana primáře. Takovým doktorům bych brala diplomy. Spíš je obdivuji, jak s takovým svědomím mohou žít. Otec mi potvrdil, že ordinace je z doby pravěku a vlastně mám více známých, co od ní odešli.

Byla jsem u paní doktorky jen jednou nedávno na vstupní lékařské prohlídce. Zkušenost je příšerná, když jsem přišla a byla jsem objednaná, tak jsem narazila na 30 lidí v čekárně! Měla jsem to štěstí, že jsem čekala snad jen 45 minut a vzali mě (možná protože jsem šla na zaplacenou prohlídku) ale co ti ostatní? Odcházela jsem z čekárny a tam takové davy lidí. A to jsem slyšela říkat, že je tam někdo už druhý den po sobě, kdy se za celou dobu nedočkal až přijde tak přišel znovu a bylo to stejné! Tady by se mělo něco změnit. To že má hodně pacientů je jedna věc, ale to že chybí veškerá organizace je druhá!

Přidávám se k negativním ohlasům. Už jen místo,kde se ordinace nachází, je hnus... Pokračuji tím, že ordinační doba je, dle mého názoru, naprosto katastrofálním příliš krátká a neustále se mění. Z toho půl pracovní doby mají přestávku... Na internetu ordinační hodiny nenajdete, dovolat se je umění, takže neobjednaná návštěva je v podstatě vabank, zda tam někdo bude či nikoliv. Vadí mi, že i kvůli receptu musí člověk čekat minimálně hodinu. Po vstupu do místnosti sester po vyzvání ,,pojďte si pět" stojíte s dalšími lidmi vedle stolu sester. Nedokáži si představit, že bych měla něco intimního řešit se sestrou před větším obecenstvem!!! A to nejhorší je sama doktorka, mám z ní pocit, že jí ta práce už nebaví a že pacieti jsou jen nějaká hnusná hnisavá infekce, kiteré je potřeba se co nejrychleji zbavit...je nepříjemná, ani se na vás nepodívá, když se jí na něco zeptáte tak vám odpoví větou:,,No to je snad jasný!" takže si připadáte s prominutím jako idiot a dle mého názoru, by jako doktorka, měla udržovat větší pořádek v ordinaci, na stole má hromady karet bez systému, vypadá to odpudivě...

Nedávno jsem byla u paní doktorky. Vrátila jsem se z nemocnice a můj zdravotní stav byl sice po fyzické stránce uspokojivý, ale po psychické stránce zdaleka ještě ne. Její přístup ke mně byl opravdu profesionální a nadmíru lidský. Moc mi pomohla. Stejně tak i sestřička. Velice milá a ochotná. Přinesla jsem neschopenku, která byla nemocnicí špatně vystavená. Sestřička k tomu přistoupila stylem ,,jsme jenom lidé, chybovat může každý a když nejde o život..." V klidu obvolala příslušná místa, vystavila potřebné dokumenty a trpělivě mi vysvětlila, co mám udělat. Měla jsem tam pocit, že se můžu o ně kdykoli opřít a tak to trvá dodnes. Tímto jim chci oběma poděkovat. A ještě bych ráda dodala... Tato ordinace má opravdu veliký počet pacientů. A to je třeba si uvědomit, když tam pak člověk třeba čeká.

doktorka je nepříjemná,neochotná,sestra jakbysmet-má docela chaos v dokumentech,organizace žádná.No a ordinace?Darmo mluvit,z mého hlediska je to bohužel děs...nepořádek kolem,plesnivé zdi,"dary",které přijímá od pacientů má vystavené na očích...celkově mi ordinace přijde nečistá-čekárna je upravenější než ordinace.Nedodržuje ordinační hodiny,přestože v ordinaci je(většinou dlouze telefonuje soukromě,což je z hlasitého hovoru patrné),čekárna plná nemocných lidí,kteří by se nejradši viděli zalezlí v posteli,ale to je paní doktorce zřejmě jedno...A navíc na mě působí velmi studeně-ledová královna.

Této paní doktorce se obloukem vyhněte. Jako těhotnou, zcela zdravou mě nechala hodinu čekat mezi chřipkou zmítajícími se pacienty a to jsem ji pouze předávala výsledky lékařských vyšetření, předání nám zabralo sotva 2 min, a to jsem o sobě dala tel. předem vědět. Sestře to bylo též úplně jedno, jak známo určuje pořadí pacientů. Sestra má u sebe vždy 10 pacientů, takže vás vyšetřuje ( zkoušení zraku atd. příslušjící sestře ) před dalšími devíti diváky. Pokud se k této paní doktorce vydáte vezměte si na to dovolenou, něboť minimálně tři hodiny čekání vás neminou. Preventivní prohlídky pro zaměstnavatele jsou stylem - rodinná anamnéza a hotovo, hlavně že jdou korunky. V ordinaci má neskutečný nepořádek, karty pacientů se ve stohách válejí kam se jen podíváte. Brrrr, již nikdy více !!! Jitka H.

byl jsem u pani doktorky na pohotovosti a je skvelá, pomohla mi :)

Chtela jsem se u pani doktorky zaregistrovat, jelikoz mi byla doporucena znamym. Prvni dojem - nemila sestra, ktera me odbyla tim, ze musim pockat a domluvit se s pani doktorkou. Cekarna plna lidi, takze jsem tam stravila asi hodinu a kdyz jsem se konecne dostala na radu, tak mi bylo sdeleno, ze s moji pojistovnou nespolupracuji. Myslim, ze tohle by melo byt prvni na co se sestra noveho pacienta zepta. Navic jsem si vsimla, ze doktorka a sestra a jeste jedna pani (sestra/doktorka?) jsem vsechny v jedne mistnosti a osetruji i nekolik pacientu najednou. To mi jako pacientovi nedava prilis soukromi. Proto si radeji najdu jineho lekare v Koline ci okoli. Nemam vsak primou zkusenost s pani doktorkou jako takovou, proto nechavam bez hodnoceni.

Velmi dobrý přístup, ochotná sestřička,která je velmi komunikativní.
U paní doktorky musím vyzdvihnout starost o pacienta, vždy mě vyšetří a bez probllémů pošle na doplňující vyšetření. Jestli někdo hodnotí čekání v ordinaci...čekáte dnes všude,tak si myslím,že počkat na lékařské vyšetření snad nikomu nemusí vadit.