MUDr. Michal Mužíček

Ortoped Více

Mladá Boleslav 1 adresa

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav,a.s.
V. Klementa 147, Mladá Boleslav

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Oblastní nemocnice Mladá Boleslav,a.s. Utržené oba menisky a přetržené vazy v koleni.

Výborný ortoped.Ihned správně diagnostikoval,poté dvakrát perfektně odoperoval a to vše s laskavým přístupem. Vůbec jsem se necítil,že bych obtěžoval,jako jinde. A to jsem mu dal pořádně zabrat. Moc děkuji jemu i jeho týmu na sále.
Petr Klicman

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI. Díky jeho léčbě housera jsem málem ochrnula, protože se jednalo o 2 vyhřezlé plotýnky, které mi drtily nerv. Dle jeho vyjádření veškeré bolesti zad jsou HOUSER, tudíž neuznává za vhodné poslat pacienta na rentgen a na základě rentgenu poslat ihned na další vyšetření. Podala jsem stížnost, na kterou mi odpověděli, že jsem PŘECITLIVĚLÁ NA BOLEST. Ale už nikde neuvedli, že pan doktor Mužíček nepozná rozdíl mezi houserem a vyhřezlými plotýnkami. Jak by to taky mohl poznat, když mi neudělal žádné vyšetření – ani RTG, o který jsem ho 3x prosila. Nakonec jsem skončila v Liberci na neurochirurgii na operaci páteře, kde byli v šoku, jak v MB léčí bez RTG a bez infuzí. Liberecké neurochirurgii jsem nesmírně vděčná, že mi pomohli od šílených bolestí, které jsem měla 7 měsíců a že mě dali dohromady a jsem ráda, že jsem neochrnula.

velmi příjemný a hlavně nestresuje, nedusí ... já jsem maximálně spokojena ... A navíc je na co koukat ::D

S panem doktorem jsem měla jednou čest osobně, 2 x syn, vždy jsme byli uznáni schopnými zdravými, u mne šlo o přehlédnutí přetrhaných vazů v kotníku, na kterých jsem dva týdny pochodila, protože když pan doktor řekl, že to je pouze výron, tak jsem se ho snažila rozchodit, syn si při sportu opakovaně poranil koleno,ani jednou pan doktor neshledal důvod k léčbě či hospitalizaci, jednou to skončilo týdenní hosputalizací, podruhé až magnetickou rezonancí, několika měsíční ortézou, co dodat... té důvěry moc nezbylo...

Byla pro mě čest se již několikrát v ambulanci s panem doktorem potkat. Za jisté velice rád poněkud zvláštním humorem vtipkuje, nevím jestli má tento přístup i ke straším pacientům, jelikož jsme přibližně stejná věková kategorie, tak mi to přišlo příjemné a odlehčující atmoféru pobytu u lékaře. Jednoduše řečeno MLADÝ, KRÁSNÝ, INTELIGENTNÍ...

velmi dobrý ortoped

Tohoto doktora jsem měla možnost poznat už dvakrát a viděla jsem ho i při práci.Pacientovi vše vysvětlí,je vstřícný,příjemný a je vidět že své práci rozumí..Určitě doporučuji:-)