Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

Proboštovská 856/1, Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
PRONATAL Medical Group
Bílinská 1509/6, Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Jiný

Pan doktor je úžasný, chodím k němu leta. Ochotný, vše vysvětlí, velmi lidský přístup. Naprostá spokojenost.

V
Umístění: Jiný

OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ, které nelze vyjádřit jen slovy – jsem nesmírně vděčná panu doktorovi za lidský přístup, za neskutečnou laskavost, maximální vstřícnost a jednání při řešení neobvyklé situace. Nejen tato situace mě utvrdila společně s dcerou v tom, že jsme v té nejlepší péči – naše důvěra k panu doktorovi je stoprocentní. Nemohu opomenout ani sestřičku, která vždy s úsměvem a laskavostí komunikuje – jsou s panem doktorem skvělý tým a my můžeme tuto ordinaci jen a jen DOPORUČIT. Ještě jednou velké poděkování za vše, co jste pro nás pane doktore udělal… VŘ a VŠ

T
Umístění: Jiný

Nejlepší doktor kterého jsem mohla potkat.
Prvotřídní, vstřícný, ochotný, lidský zkrátka nemohu jinak než maximálně vynachválit.
Každý lékař by si z vás měl vzít přístup


M
Umístění: Jiný

Pan doktor je skvělý, milý a profesionální. Lepšího doktora jsem nikdy neměla. A hlavně ani lepší sestřičku, to je snad ta nejmilejší osoba kterou jsem kdy potkala.


N
Ověřený profil
Umístění: Jiný

Pan doktor je opravdu kapacita. Po nespokojenosti se svým předchozím gynekologem jsem měla štěstí, že jsem se k panu dr. Lojkovi dostala.
Ihned mne odeslal na hormonální profil, který mi za 12 let nikdo nedělal. Nyní v těhotenství si nemohu na nic stěžovat. Doktor se mi vždy na maximum věnuje, je pečlivý, empatický.
Vše vysvětlí a ujistí se zda jsem všemu rozuměla. Odcházím pak z každé kontroly se všemi informacemi s dobrým pocitem. V momentě, kdy praktická lékařka ignorovala opakovaně vysoký tlak — pan doktor pohotově změnil medikaci, navýšil, vysvětlil veškerá rizika spojené s vysokým tlakem.
Kéžby alespoň většina doktorů měla takto zodpovědný a empatický přístup ke svým pacientům.
Nemohu opomenout i skvělou sestru, kterou jsem snad nikdy nepotkala se špatnou náladou.
Velké díky oběma.


T
Umístění: Jiný

Výborný lékař, který má zájem o své pacientky, vyslechne, poradí, navrhne léčbu, kterou vždy perfektně vysvětlí. Pan doktor je milý a hlavně vzdělaný, jde vidět, že ho práce baví. Nikdy jsem se nesetkala s lepším gynekologem.
Má mou důvěru, doporučuji


K
Ověřený profil
Umístění: Jiný

Nejlepší gynekolog na světě. Lepšího pana doktora jsem si nemohla přát. Jsem naprosto spokojená a strašně vděčná že můžu být jeho pacientkou. Děkuji


Ověřený profil
Umístění: PRONATAL Medical Group diagnostické testy neplodnosti

Lepšího gynekologa jsem si snad nemohla prát jako je on , vždy vyjde vstříc nikdy neodmítne akutní pomoc to je pan doktor s velkým P a D . Kapacita ! Zaslouží si vděk a úctu není to žádný protekční magor jako všichni které jsem měla před ním . Nevymenila bych ho.


Ověřený profil
Umístění: jiné místo

U pana doktora jsem byla poprvé opravdu je to pan. Doktor byla jsem moc spokojená děkuji za jeho trpělivost vše vysvětlil s úsměvem na tváři. Krásné prostředí sestřička usměvavá děkuji


Ověřený profil

Možnost potkat tohoto lékaře beru jako dar od Boha. Ze svých nemalých zkušeností jsem tohle neměla možnost zažít lékaře jeho kvalit, a to bez přehánění! Pan doktor Lojka je nejen naprosto vynikající lékař a odborník, to, že bere svoje povolání jako poslání o tom nemluví jen jeho rozsáhlé pracovní aktivity, a výsledky ale zejména jeho lidským přístupem k pacientovi, nezažila jsem lékaře, který by tak trpělivě dokázal vše vysvětlovat a byl vždy ochotný, zajímal se a naslouchal -což pro mě jako pacienta byla nová zkušenost! Pan doktor Lojka si získal mojí naprostou důvěru, po řadě zkušenostech co jsem sním mohla mít, je to lékař s velkým L, kterého přeji každé ženě, a jsem mu neskonale vděčná za péči a pomoc, za své těhotenství a překonání počátečních komplikací co sebou neslo, za to všechno děkuji a jsem navždy vděčná! VŘELE DOPORUČUJI, LEPŠÍHO DOKTORA JÁ NEZNÁM!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví