Proboštovská 856/1, Teplice

Bílinská 1509/6, Teplice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Jiný

Pan doktor je úžasný, chodím k němu leta. Ochotný, vše vysvětlí, velmi lidský přístup. Naprostá spokojenost.

Umístění: Jiný

OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ, které nelze vyjádřit jen slovy – jsem nesmírně vděčná panu doktorovi za lidský přístup, za neskutečnou laskavost, maximální vstřícnost a jednání při řešení neobvyklé situace. Nejen tato situace mě utvrdila společně s dcerou v tom, že jsme v té nejlepší péči – naše důvěra k panu doktorovi je stoprocentní. Nemohu opomenout ani sestřičku, která vždy s úsměvem a laskavostí komunikuje – jsou s panem doktorem skvělý tým a my můžeme tuto ordinaci jen a jen DOPORUČIT. Ještě jednou velké poděkování za vše, co jste pro nás pane doktore udělal… VŘ a VŠ

Umístění: Jiný

Nejlepší doktor kterého jsem mohla potkat.
Prvotřídní, vstřícný, ochotný, lidský zkrátka nemohu jinak než maximálně vynachválit.
Každý lékař by si z vás měl vzít přístup

Umístění: Jiný

Pan doktor je skvělý, milý a profesionální. Lepšího doktora jsem nikdy neměla. A hlavně ani lepší sestřičku, to je snad ta nejmilejší osoba kterou jsem kdy potkala.

Umístění: Jiný

Pan doktor je opravdu kapacita. Po nespokojenosti se svým předchozím gynekologem jsem měla štěstí, že jsem se k panu dr. Lojkovi dostala.
Ihned mne odeslal na hormonální profil, který mi za 12 let nikdo nedělal. Nyní v těhotenství si nemohu na nic stěžovat. Doktor se mi vždy na maximum věnuje, je pečlivý, empatický.
Vše vysvětlí a ujistí se zda jsem všemu rozuměla. Odcházím pak z každé kontroly se všemi informacemi s dobrým pocitem. V momentě, kdy praktická lékařka ignorovala opakovaně vysoký tlak — pan doktor pohotově změnil medikaci, navýšil, vysvětlil veškerá rizika spojené s vysokým tlakem.
Kéžby alespoň většina doktorů měla takto zodpovědný a empatický přístup ke svým pacientům.
Nemohu opomenout i skvělou sestru, kterou jsem snad nikdy nepotkala se špatnou náladou.
Velké díky oběma.

Umístění: Jiný

Výborný lékař, který má zájem o své pacientky, vyslechne, poradí, navrhne léčbu, kterou vždy perfektně vysvětlí. Pan doktor je milý a hlavně vzdělaný, jde vidět, že ho práce baví. Nikdy jsem se nesetkala s lepším gynekologem.
Má mou důvěru, doporučuji

Umístění: Jiný

Nejlepší gynekolog na světě. Lepšího pana doktora jsem si nemohla přát. Jsem naprosto spokojená a strašně vděčná že můžu být jeho pacientkou. Děkuji

Umístění: PRONATAL Medical Group diagnostické testy neplodnosti

Lepšího gynekologa jsem si snad nemohla prát jako je on , vždy vyjde vstříc nikdy neodmítne akutní pomoc to je pan doktor s velkým P a D . Kapacita ! Zaslouží si vděk a úctu není to žádný protekční magor jako všichni které jsem měla před ním . Nevymenila bych ho.

Umístění: jiné místo

U pana doktora jsem byla poprvé opravdu je to pan. Doktor byla jsem moc spokojená děkuji za jeho trpělivost vše vysvětlil s úsměvem na tváři. Krásné prostředí sestřička usměvavá děkuji

Možnost potkat tohoto lékaře beru jako dar od Boha. Ze svých nemalých zkušeností jsem tohle neměla možnost zažít lékaře jeho kvalit, a to bez přehánění! Pan doktor Lojka je nejen naprosto vynikající lékař a odborník, to, že bere svoje povolání jako poslání o tom nemluví jen jeho rozsáhlé pracovní aktivity, a výsledky ale zejména jeho lidským přístupem k pacientovi, nezažila jsem lékaře, který by tak trpělivě dokázal vše vysvětlovat a byl vždy ochotný, zajímal se a naslouchal -což pro mě jako pacienta byla nová zkušenost! Pan doktor Lojka si získal mojí naprostou důvěru, po řadě zkušenostech co jsem sním mohla mít, je to lékař s velkým L, kterého přeji každé ženě, a jsem mu neskonale vděčná za péči a pomoc, za své těhotenství a překonání počátečních komplikací co sebou neslo, za to všechno děkuji a jsem navždy vděčná! VŘELE DOPORUČUJI, LEPŠÍHO DOKTORA JÁ NEZNÁM!