MUDr.

Michal Lojka verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Proboštovská 856/1, 415 01 Teplice, ústecký

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

• PRONATAL Medical Group

Bílinská 1509/6, 41501 Teplice, ústecký

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• Umístění: PRONATAL Medical GroupSlužby: diagnostické testy neplodnosti

Lepšího gynekologa jsem si snad nemohla prát jako je on , vždy vyjde vstříc nikdy neodmítne akutní pomoc to je pan doktor s velkým P a D . Kapacita ! Zaslouží si vděk a úctu není to žádný protekční magor jako všichni které jsem měla před ním . Nevymenila bych ho.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Luboš Karásek
    Luboš Karásek
    Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha
    U pána doktora som absolvovala preventívnu prehliadku a s celým priebehom a prístupom lekára som spokojná. Pán… Více

Halina Kačinská ( Markin)
    Halina Kačinská ( Markin)
    Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha
    Dobrý den, práci paní doktorky z hlediska odbornosti hodnotím dobře, jsem u ní už několik let, 2 těhotenství… Více

Petr Holý
    Petr Holý
    Mazurská 484/2, Praha
    Vsichni moc prijemni a profesionalni. Da se parkovat primo pred poliklinikou. Kratke cekani, lidsky pristup. Více

Martin Dvořák
    Martin Dvořák
    Hnězdenská 2, Praha
    Pan doktor je pozorny a vstricny, jednani je velmi profesionalni. Vsechno vysvetlil a ukazal na ultrazvuku co vidi. Více

Antonín Kaprál (Primář)
    Antonín Kaprál (Primář)
    Milady Horákové 116/109, Praha
    vše probíhá naprosto korektně, ve stanovený čas, lékař ochotně komunikuje, poradí. Naprostá spokojenost. Více

Zkušenosti a dovednosti

• gynekologie a porodnictví

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: PRONATAL Medical GroupSlužby: diagnostické testy neplodnosti

• Umístění: jiné místo

U pana doktora jsem byla poprvé opravdu je to pan. Doktor byla jsem moc spokojená děkuji za jeho trpělivost vše vysvětlil s úsměvem na tváři. Krásné prostředí sestřička usměvavá děkuji

• Možnost potkat tohoto lékaře beru jako dar od Boha. Ze svých nemalých zkušeností jsem tohle neměla možnost zažít lékaře jeho kvalit, a to bez přehánění! Pan doktor Lojka je nejen naprosto vynikající lékař a odborník, to, že bere svoje povolání jako poslání o tom nemluví jen jeho rozsáhlé pracovní aktivity, a výsledky ale zejména jeho lidským přístupem k pacientovi, nezažila jsem lékaře, který by tak trpělivě dokázal vše vysvětlovat a byl vždy ochotný, zajímal se a naslouchal -což pro mě jako pacienta byla nová zkušenost! Pan doktor Lojka si získal mojí naprostou důvěru, po řadě zkušenostech co jsem sním mohla mít, je to lékař s velkým L, kterého přeji každé ženě, a jsem mu neskonale vděčná za péči a pomoc, za své těhotenství a překonání počátečních komplikací co sebou neslo, za to všechno děkuji a jsem navždy vděčná! VŘELE DOPORUČUJI, LEPŠÍHO DOKTORA JÁ NEZNÁM!

• Vynikající lékař po všech stránkách.Bez debat naprostá spokojenost!Odborník každým coulem,poradí,trpělivě vás vyslechne.Kéž by takových lékařů bylo víc!

• Co dodat,je to prostě profík.Vše pečlivě vysvětlí,je starostliví,a nikdy vás neodbyde.jsem za pana doktora mooooc ráda.......

• Chtěla bych touto cestou ocenit velice kvalitní a profesionální péči p.doktora Lojky. Opravdu skvělý lékař. M.K.

• PAN doktor je úžasnej...Milej,citlivej,snaživej,vše vysvětloval klidně i dvakrát...Myslím,že v Teplicích absolutní jednička v oboru...A to jsem měla tu možnost poznat jeho práci a pečlivost v jeho ordinaci i v trpělivost Pronatalu...:-) Klobouk dolů...je to prostě PAN DOKTOR...

• Jsem velmi spokoje pan doktor je starostlivy a dobre se snim da povidat o vsem takze velmi doporucuju

• M

Pan doktor je přívětivý, citlivý a ochotný vše vysvětlit, k pacientce vstřícný. Mohu jen doporučit.
      Markéta

• Po dlouhém bloumáním,hledáním nového gynekologa v TP,jsem se objednala k panu doktorovi,a čekala co z toho vyleze,zda preventivní prohlídka zůstane nepříjemnou jedno roční záležitostí,a nebo zda to začne být po těch pro sezeních hodinách v čekárně mít konečně nějaký kladný spád.
      Světe div se pan doktor je úžasný,měl spousta času na to mi vše vysvětlit,popovídat si,poradit....zasmát se,a to vše v příjemné,milé,klidné,teploučké atmosféře.Konečně můžu napsat,že můj gynekolog se stal i můj terapeutem:-D.Jen tak dál.....