Proboštovská 856/1, Teplice

PRONATAL Medical Group

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Jiný

Pan doktor je skvělý, milý a profesionální. Lepšího doktora jsem nikdy neměla. A hlavně ani lepší sestřičku, to je snad ta nejmilejší osoba kterou jsem kdy potkala.

Umístění: Jiný

Pan doktor je opravdu kapacita. Po nespokojenosti se svým předchozím gynekologem jsem měla štěstí, že jsem se k panu dr. Lojkovi dostala.
Ihned mne odeslal na hormonální profil, který mi za 12 let nikdo nedělal. Nyní v těhotenství si nemohu na nic stěžovat. Doktor se mi vždy na maximum věnuje, je pečlivý, empatický.
Vše vysvětlí a ujistí se zda jsem všemu rozuměla. Odcházím pak z každé kontroly se všemi informacemi s dobrým pocitem. V momentě, kdy praktická lékařka ignorovala opakovaně vysoký tlak — pan doktor pohotově změnil medikaci, navýšil, vysvětlil veškerá rizika spojené s vysokým tlakem.
Kéžby alespoň většina doktorů měla takto zodpovědný a empatický přístup ke svým pacientům.
Nemohu opomenout i skvělou sestru, kterou jsem snad nikdy nepotkala se špatnou náladou.
Velké díky oběma.

Umístění: Jiný

Výborný lékař, který má zájem o své pacientky, vyslechne, poradí, navrhne léčbu, kterou vždy perfektně vysvětlí. Pan doktor je milý a hlavně vzdělaný, jde vidět, že ho práce baví. Nikdy jsem se nesetkala s lepším gynekologem.
Má mou důvěru, doporučuji

Umístění: Jiný

Nejlepší gynekolog na světě. Lepšího pana doktora jsem si nemohla přát. Jsem naprosto spokojená a strašně vděčná že můžu být jeho pacientkou. Děkuji

Umístění: PRONATAL Medical Group diagnostické testy neplodnosti

Lepšího gynekologa jsem si snad nemohla prát jako je on , vždy vyjde vstříc nikdy neodmítne akutní pomoc to je pan doktor s velkým P a D . Kapacita ! Zaslouží si vděk a úctu není to žádný protekční magor jako všichni které jsem měla před ním . Nevymenila bych ho.

Umístění: jiné místo

U pana doktora jsem byla poprvé opravdu je to pan. Doktor byla jsem moc spokojená děkuji za jeho trpělivost vše vysvětlil s úsměvem na tváři. Krásné prostředí sestřička usměvavá děkuji

Možnost potkat tohoto lékaře beru jako dar od Boha. Ze svých nemalých zkušeností jsem tohle neměla možnost zažít lékaře jeho kvalit, a to bez přehánění! Pan doktor Lojka je nejen naprosto vynikající lékař a odborník, to, že bere svoje povolání jako poslání o tom nemluví jen jeho rozsáhlé pracovní aktivity, a výsledky ale zejména jeho lidským přístupem k pacientovi, nezažila jsem lékaře, který by tak trpělivě dokázal vše vysvětlovat a byl vždy ochotný, zajímal se a naslouchal -což pro mě jako pacienta byla nová zkušenost! Pan doktor Lojka si získal mojí naprostou důvěru, po řadě zkušenostech co jsem sním mohla mít, je to lékař s velkým L, kterého přeji každé ženě, a jsem mu neskonale vděčná za péči a pomoc, za své těhotenství a překonání počátečních komplikací co sebou neslo, za to všechno děkuji a jsem navždy vděčná! VŘELE DOPORUČUJI, LEPŠÍHO DOKTORA JÁ NEZNÁM!

Vynikající lékař po všech stránkách.Bez debat naprostá spokojenost!Odborník každým coulem,poradí,trpělivě vás vyslechne.Kéž by takových lékařů bylo víc!

Co dodat,je to prostě profík.Vše pečlivě vysvětlí,je starostliví,a nikdy vás neodbyde.jsem za pana doktora mooooc ráda.......

Chtěla bych touto cestou ocenit velice kvalitní a profesionální péči p.doktora Lojky. Opravdu skvělý lékař. M.K.

• gynekologie a porodnictví