Sam. ordinace PL - pro dospělé
Na celné 1316, Brandýs nad Labem

Umístění: jiné místo periodická prohlídka

pan Doktor Lexa je opravdu člověk na svém místě!! Jeho rada mně pomohla zlepšit můj zdravotní stav! Moc mu děkuji a jen škoda,že nemáme takového lékaře u nás! Fialová - Mělník

Doktor Lexa a sestra Jsou úžasní lidé jsem ráda že právě já k nim patřím nedokáži jsi představit že bych chodila k jinému doktorovi jsou bez chyby kdo nevěří at tam běží Vlentová

Jsem s panem doktorem spokojená,vždy určí správnou diagnozu,a dokáže vždy poradit.Kdyby byli všichni lékaři takoví, bylo by to užasný:)Sestřička je v pohodě.)

nikdy jsem se nesetkal s nějakou negativní věcí u pana doktora.. já můžu jen doporučit..

Vždy jsem spokojená a sestříčka je bezva .Pan doktor mi vždy pomohl .

velmi dobrý, ochotný, příjemný a lidský

jsem u pana doktora již skoro devet let a jsem s nim plne spokojen a mohu ho jen doporucit.

Jsem s jeho péčí spokojená, akorát někdy mám pocit, že si více popovídáme, než bychom se věnovali problému, kvůli kterému jsem přišla. Každopádně i ten pokec je fajn :-)Sestřička mi naprosto vyhovuje, všechno vyřídí včas a přesně, nemám s ní žádný problém.

No to jsem blázen... ty názory...
Lexa je prostě dobrý doktor, nic nezanedbá a všechno ví.
Mě pomohl vždycky. Z. Vyskočilová

Mojí babičce ošetřující lékařka léčila problémy se žaludkem anacidem. Přes přetrvávající potíže nebyla babičce udělána žádná vyšetření, obrátila jsem se na pana doktora Lexu, který okamžitě udělal všechna potřebná vyšetření a dg.byla karcinom tlustého střeva. Babča byla do 14ti dnů odoperována a díky včasné a přesné diagnóze MUDr.Lexy žije!!
Toto není první případ v naší rodině, kdy díky jeho včasné a přesné diagnóze nám moc pomohl.
Když jsme měly platit 30 Kč za vyšetření, připadalo mi to jako výsměch lékaři. Takovou cenu má záchrana života!? Každý se můžeme svobodně rozhodnout, jakého lékaře budeme navštěvovat a když je výborný, je mi úplně jedno,jestli má sestřičku protivnou, tlustou nebo manekýnu.

P.S. Blanku mám moc ráda, je ochotná a milá.