Novosedlické náměstí 1, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

S paní doktorkou Vaňkovou jsem nadmíru spokojena. Chodíme k ní všechny sestry a vždy dokázala se vším poradit, se vším pomoci a pokaždé jsme s paní doktorkou spokojeny. Chtělo by to více takových gynekologů :-)

Doktorka i sestřička jsou milé a šikovné, čekání ovšem mnohdy velmi zdlouhavé. Termíny objednání k ničemu... Není zde prostor, kde se svléknout (na wc či u stolu doktorky) a letání od doktorky k sestře a naopak mi také nepřijde zrovna praktické. V naší rodině odrodila již spoustu dětí a všichni u ní zůstávají i nadále a změnu neplánují... Já osobně o změně uvažuji.

Tuto paní doktorku mohu jen doporučit, je milá, příjemná a pečlivá. Akorát to čekání je zdlouhavé ale na dobrého doktora je třeba si počkat

Opravdu je paní doktorka milá a hodná a to nejen ona, ale i její personál. Ale čekání... :-(

Velmi dobrý
D.L.

Paní doktorka je velice milá a příjemná, nic nezanedbává. Takto si představuji návštěvu u lékaře. Pod jejím dohledem mám krásnou zdravou dreru. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je milá, ochotná a nic nezanedbá. Je velmi pečlivá.

Paní doktorka je milá, ochotná, každou preventivní prohlídku absolvuji s pocitem, že jsme nic nezanedbaly, ani ona ani já. Obě moje těhotenství proběhla pod jejím dohledem naprosto v pořádku a holčiny jsou obě zdravé a já taky.

Tuto paní gynekoložku mohu jen a jen doporučit.Nejen,že je velice ostražitá,pomohla mi při mém problematickém těhotenství, nic nezlehčila,vše hlídala a vděčím jí za to,že se mi narodil krásný klučík.Rozhodně ji doporučuji,je důkladná a nic nezanedbá,ba naopak,není-li si jistá,člověka pošle na spoustu dalších vyšetření,je velice milá a hodná.

Tato lékařka je velmi ostražitá a nic nezlehčuje a zároveň mile vysvětlí a poradí.