Michaela Tržická, zubař Český Dub

MUDr. Michaela Tržická

Zubař

Komenského 45, Český Dub, Český Dub
Lékařská regionální, s.r.o.

Před týdnem mi paní doktorka aplikovala keramické fazety. Měla jsem hodně spravované a křivé přední zuby - prostě celoživotní komplex. Rozhodla jsem se pro fazety, ale ceny v Praze jsou strašně vysoké. Našla jsem paní dr. Tržickou v Liberci, kterou jsem vůbec neznala, prostě jsem si jí "vygooglovala" a riskla jsem to. Po první a zároveň jedniné návštěvě je ze mě zcela jiný člověk. Zákrok vůbec nebolel a dokonce ani když přišel k sobě. Paní doktorka je prostě strašně šikovná a moc jí děkuji za vrácené sebevědomí a perfektní práci. Renata Augustínová

Šarka Nováková: Powažuji ji za nejlepší zubařku w Libereckém okrese,.atd,.:)

Příjemná paní doktorka, skvělý přístup k pacientům.

jsem mooooc spokojená

Nejlepší zubařka.

Vynikající, během roku ze mně udělala opět člověka. Skvělá a bez bolestná práce.

V CZ jsem si prosla peklem,co se zubnich lekaru tyce,radsi jsem obetovala penize a jezdila na Slovensko.Byla jsem ochotna za dobryb zubarem jezdit treba i do Prahy,ale kto tady zhanel nekdy zubare,tak vi,jakej to je obrovskej problem!!Pani zubarku chvalim,za pristup,peci a hlavne moderny pristup k zubni medicine!Jen kdyby to tu ordinaci nemnela tak z ruky,ale jinak,skvela a sestricka taky,velmi lidska!!!!

Je to PANÍ ZUBAŘKA.

Paní doktorka je velmi vstřícná k dětem, dceru přijala poprvé před druhým rokem, byla opravdu jedna z mála, která je ochotna přibírat malé děti. A připojuji se ke chlále jejího přístupu, také mne konečně odnaučila bát se zubaře!:-) Takže doufám, že má dcera se ani zubaře bát nezačne...:-) Přestěhovaly jsme se a dojíždíme z MB...

S paní doktorkou jsem velmi spokojena.Asi 8 let jsem nebyla u zubaře protože zubarka ke které jsem chodila byla strašně nepříjemná.Přešla jsem k paní doktorce a od té doby chodím pravidelně a bez obav z jakéhokoliv zákroku.A to jsem si u ní prošla vrtání,trhání,řezání a čištění kamene.Vše bez problémů.Vzdy upozornila proč to bude dělat a jak to bude dělat.