Michaela Tržická, zubař Český Dub

MUDr. Michaela Tržická

Uložit

Zubař Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského 45, Český Dub, Český Dub
Lékařská regionální, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Před týdnem mi paní doktorka aplikovala keramické fazety. Měla jsem hodně spravované a křivé přední zuby - prostě celoživotní komplex. Rozhodla jsem se pro fazety, ale ceny v Praze jsou strašně vysoké. Našla jsem paní dr. Tržickou v Liberci, kterou jsem vůbec neznala, prostě jsem si jí "vygooglovala" a riskla jsem to. Po první a zároveň jedniné návštěvě je ze mě zcela jiný člověk. Zákrok vůbec nebolel a dokonce ani když přišel k sobě. Paní doktorka je prostě strašně šikovná a moc jí děkuji za vrácené sebevědomí a perfektní práci. Renata Augustínová


Šarka Nováková: Powažuji ji za nejlepší zubařku w Libereckém okrese,.atd,.:)


Příjemná paní doktorka, skvělý přístup k pacientům.


jsem mooooc spokojená


Nejlepší zubařka.


Vynikající, během roku ze mně udělala opět člověka. Skvělá a bez bolestná práce.


V CZ jsem si prosla peklem,co se zubnich lekaru tyce,radsi jsem obetovala penize a jezdila na Slovensko.Byla jsem ochotna za dobryb zubarem jezdit treba i do Prahy,ale kto tady zhanel nekdy zubare,tak vi,jakej to je obrovskej problem!!Pani zubarku chvalim,za pristup,peci a hlavne moderny pristup k zubni medicine!Jen kdyby to tu ordinaci nemnela tak z ruky,ale jinak,skvela a sestricka taky,velmi lidska!!!!


Je to PANÍ ZUBAŘKA.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi vstřícná k dětem, dceru přijala poprvé před druhým rokem, byla opravdu jedna z mála, která je ochotna přibírat malé děti. A připojuji se ke chlále jejího přístupu, také mne konečně odnaučila bát se zubaře!:-) Takže doufám, že má dcera se ani zubaře bát nezačne...:-) Přestěhovaly jsme se a dojíždíme z MB...


J

S paní doktorkou jsem velmi spokojena.Asi 8 let jsem nebyla u zubaře protože zubarka ke které jsem chodila byla strašně nepříjemná.Přešla jsem k paní doktorce a od té doby chodím pravidelně a bez obav z jakéhokoliv zákroku.A to jsem si u ní prošla vrtání,trhání,řezání a čištění kamene.Vše bez problémů.Vzdy upozornila proč to bude dělat a jak to bude dělat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti