MUDr. Michaela Stránská

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický zubní lékař
Poštovní 8, Jablonec nad Nisou

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Paní zubařka Stránská je velmi hodná vše vysvětlí, z mé strany naprostá spokojenost!!!
Děkuji moc

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

"zubařka" mi dlouho léčila zkažený zub, kterého si na preventivkách nikdy nevšimla, zákroky neustále odkládala a dávala mi jen provizorky, jakmile mě bolely další 2 zuby a po několika návštěvách, kdy jsem doslova prosil o pomoc, mi řekla, že simuluji, jsem si našel jinou zubařku a ta zavolala celé patro zubařek, že více pokaženou práci neviděla. Nemluvím ani o tom, že na RTG objevila dalších 6 kazů a z toho 3 celkem v pokročilém stádiu, kdy mi musí zuby i umrtvovat.

Moc milá paní zubařka, která vše před zákrokem vysvětlí a trpělivě se mě snaží zbavit strachu ze zubaře. Můj dík za to,že se jí to opravdu daří ;-)

U

hodná paní zubařka ohleduplná a sympatická,nemohu si stěžovat.Vše mi vysvětlila a pomohla.

Velice šikovná, ohleduplná paní doktorka. Vícečetná extrakce zubů proběhla prakticky bez bolesti díky maximální zručnosti. Nechápu ty, kteří napsali negativní hodnocení. Nedokáži si představit lepšího stomatologa.

Opravdu nejhorší zubařka....nechápu!!! Nohy na ramena a pryč.Kdo uteče ten vyhraje...Normálně odebrat licenci,nemá nato.Maca H.

Pomohla vám, když jste bolestma nevěděli, jak se jmenujete? Pomohla, tak nepeskujte. Zítra ráno za ní jdu, dlouho jsem se na nikoho tak netěšila, bolí mě zub jak blázen, už ať tam jsem!!!!!

Mám jen ty nejlepší zkušenosti a děkuji paní doktorce za výbornou péči. Před každým zákrokem je mi vše vysvětleno a navrženy možnosti, při případně bolestivých zákrocích je mi nabídnuta možnost místního znecitlivění a i bez něj jsou zákroky maximálně šetrné a prakticky bezbolestné. Je to asi první zubní lékařka (nebo lékař) u které se nebojím budoucích zákroků a návštěvy.

Paní Stránská je nejhorší zubařka, kterou můžete navštívit, místo toho aby se problémem zabývala, tak jej neustále odkládá. Zaplňuje provizorníma plombičkama (její specialita), není schopná ani vyndat nervy a při bolestech Vám uleví na pár dnů, než se její špatně provedený zákrok opět vrátí. Neprofesionální přístup je třešnička na dortu, nezeptá se ani zda-li při bolestivém zákroku chcete umrtvit místo zákroku. Občas se jí něco povede, ale to se zřejmě musí dobře vyspat, mnoho lidí k ní ale chodit bohužel musí, protože nenajdou jiného zubaře.

Chodíme k paní doktorce celá rodina včetně malých dětí, které se díky ní přestaly ošetření u zubního lékaře bát. Já osobně jsem měl chrup v katastrofálním stavu, protože jsem nemohl několik let najít zubaře, který by mě vzal. Díky paní doktorce Stránské se dnes nemusím bát usmát. Tímto bych Vám paní doktorko chtěl za celou svojí rodinu poděkovat a popřát Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů.