Ambulance PL pro děti a dorost
Svážná 32, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Taky se celkem divým těmto negativným názorům. Chodil jsem k paní doktorce snad 15let, od školky, a za tu dobu jsem měl hodně menších úrazů a problémů: z cyklistiky, z dětských kravin a nebo opravdu i vážných jako následky moto nehody, chronické onemocnění atd. a paní doktorka Petříková si s tím vždy bravurně poradila. Mimo to, když jsem byl ještě malý špunt, tak mě uměla dohromady se svojí sestřičkou příjemně uchlácholit, hlavně když jsem šel třeba na ,,včeličku" :D

Pěkný den všem,
nevím kde lidi (guest 4x) berou slabé hodnocení, ale my chdímě k paní doktorce již dlouhou řadu let a nikdy nebyl problém. Je pravda, že paní doktorka dokáže vytknout něco rodičům a to asi není dobré pro jejich ego.
Já si nechám vždy poradit a neměl jsem nikdy pocit špatně odvedené práce.
Profesionál na svém místě o sestře nemluvě. Děti se návštěvy u paní doktorky nebojí a to se všude nestává.
Děkuji Kožený

Paní doktorka byla protivná jak pr... a na každou pitomost předepisovala antibiotika, asi aby to nemusela řešit. Naštěstí mě mamka přehlásila jinam, ale kamarádka tam zůstala a díky "léčbě" paní doktorky - na všechno hrrr atb, jí teď při vážné nemoci nezabírají a už leta má moc velký zdravotní problémy. Takže doporučuji se téhle doktorce vyhnout obloukem. Je sice možný, že už se polepšila, ale proč to riskovat?

K paní doktorce jsem chodila já jako dítě a chodí k ní i můj 13letý syn a ted i 5letá dcera. Nikdy jsem s ní neměla problém. Je velmi příjemná, pečlivá , ochotná. Paní doktorku bych nevyměnila. Poradí, pomůže, hledá způsob jak vše vyřešit, nic nepodceňuje . A o sestřičce,která tam pracovala už když sem do ordinace chodila já jako dítě ,ani nemluvím. Na tu se vždy moc těším. Jednoznačně doporučuji.

X

S jednou dcerou jsem k ní chodila od jejich tří let a tehdy žádná jiná lékařka na sídlišti nebyla. Druhou dceru zná od narození. Kdysi bývala komunikativní, ale lety se situace stále zhoršovala. Vždy měla tendenci bagatelizovat nemoci obou dětí. Když starší dceru pro věk vyřazovala z evidence (předloni), chovala se k ní jako k hadru - neomalená, jízlivá, ironická až sprostá. Což je pravý opak její hodné dětské sestřičky - milá, laskavá, ochotná poradit, s úsměvem řeší problémy... ony se snad ty extrémní protiklady fakt přitahují.

K paní doktorce jsem chodila se synem už před 19 lety. Je možné, že se časem zlepšila, ale já jsem nepoznala od té doby nepříjemnější lékařku. Vždy byla neochotná, případně jízlivá.

Co se týče odbornosti, tak si myslím, že je to v pořádku. Ale nelíbí se mi její chladný přístup k dětěm i rodičům. Postrádám úsměv, povzbuzení. Vůbec nepodporuje kojení, mou snahu kojit a bojovat za kojení neocenila.
Z každé návštěvy jsem vystresovaná a připadám si hloupě.
Sestřička je fajn, příjemná, usměvavá.

Pani doktorka a sestricka jsou moc hodne, vzdy velmi ochotne, pratelske a skutecne nic nezanedbaji. Mam rocni holcicku, chodim s ni k pani doktorce Petrikove jiz od narozeni a musim rict, ze jsem vazne spokojena. Co se tyka nausnicek, tak nam je nastrelila vyborne, jeste pred nastrelenim male kontrolovala ouska, zda budou obe dirky na stejnem miste. Pani doktorce i sestricce dekuji za jejich ochotu a peci!!

Nikdy jsem s lékařkou ani sestrou neměla problém, jsou k dětem milé, ochotně poradí a hlavně jsou trpělivé.

výborná lékařka, nic nezanedbá a nechybí jí ani smysl pro humor