Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. K dětem se chová hezky. Vše důkladně vysvětlí. Při a po očkování nemáme nikdy žádné problémy. Při jakýmkoliv problémů můžu kdykoliv zavolat a paní doktorka pomůže a poradí. Líbí se nám, že doporučuje léky, které jsou vyrobeny přírodně.

Od této doktorky jsme přešli k jiné. Při každé návštěvě jsme museli jak před tabulí odříkávat, co už malý umí, když to nepředvedl přímo v ordinaci, byl to problém. Její rady ohledně kojení byly naprosto opačné než to, co doporučují laktační poradkyně. Při odkladu očkování nám sestra vyhrožovala, že nám synek zemře na černý kašel, dr. to nechala bez povšimnutí. Sestra s námi od té doby už nikdy nepromluvila. Potom se při každé návštěvě k vyjmenování nových věcí, co syn umí, přidalo i to, že jsme museli vyjmenovávat druhy zeleniny, které už jedl, atmosféra opravdu jak před tabulí. Nechtěli jsme hned v půl roce dávat maso, to byl také problém, říkala, že na to prostě trvá a hotovo a že nějaký kluk byl kvůli tomu v nemocnici - opět zastrašování. Také se ptala: "Chodíte s ním ven"? my: "ano". ona: "opravdu"? my: "ano". Ona: "opravdu každý den"? A to podotýkám, že syn byl velmi zdravý, červené tváře, dobrá váha, vývoj v pořádku. V tomhle duchu probíhaly všechny prohlídky. Celkově atmosféra, od té doby, co jsme odložili očkování, byla hodně nepříjemná, dr. se nikdy neusmála nebo tak.

K paní doktorce jsme přešli od jiné pediatričky, s jejíž péčí jsem nebyla spokojená. Paní doktorka Lepší je úžasná, o děti má zájem (její přístup se mi velmi líbí - s dítětem komunikuje, chválí apod.), vždy mě vyslechla a poradila, pokud se mi na dítěti něco nezdálo. Za sebe mohu jen a jen doporučit!
Martina Z.

S paní doktorkou jsme spokojeni, je vždy pečlivá, ochotná. Když se mi na děcku něco nezdá, řeknu jí to, a i když se jedná o maličkost, neodbyde mě, vždy to zkontroluje a poradí. Jsme spokojeni.

Paní doktorka je opravdu nejlepší! Je neskutečně ochotná a pečlivá! Moc našim dětem pomáhá :-)

Velice ochotna a mila pani doktorka i sestricka. Navic je homeopaticka, coz nam vyhovuje. Moje obe deti ji zboznuji. Nikdy nic nezanedba, nikdy neni neprijemna, nikdy vas neodbyde. Dalsi velke plus je, ze ma sama tri deti a nejmladsimu jsou tri roky. A co je lepsiho nez rada od doktorky-maminky ktera ma stejne stare dite.. Mela by se jmenovat Nejlepi :-)