Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. K dětem se chová hezky. Vše důkladně vysvětlí. Při a po očkování nemáme nikdy žádné problémy. Při jakýmkoliv problémů můžu kdykoliv zavolat a paní doktorka pomůže a poradí. Líbí se nám, že doporučuje léky, které jsou vyrobeny přírodně.

Ověřený profil

Od této doktorky jsme přešli k jiné. Při každé návštěvě jsme museli jak před tabulí odříkávat, co už malý umí, když to nepředvedl přímo v ordinaci, byl to problém. Její rady ohledně kojení byly naprosto opačné než to, co doporučují laktační poradkyně. Při odkladu očkování nám sestra vyhrožovala, že nám synek zemře na černý kašel, dr. to nechala bez povšimnutí. Sestra s námi od té doby už nikdy nepromluvila. Potom se při každé návštěvě k vyjmenování nových věcí, co syn umí, přidalo i to, že jsme museli vyjmenovávat druhy zeleniny, které už jedl, atmosféra opravdu jak před tabulí. Nechtěli jsme hned v půl roce dávat maso, to byl také problém, říkala, že na to prostě trvá a hotovo a že nějaký kluk byl kvůli tomu v nemocnici - opět zastrašování. Také se ptala: "Chodíte s ním ven"? my: "ano". ona: "opravdu"? my: "ano". Ona: "opravdu každý den"? A to podotýkám, že syn byl velmi zdravý, červené tváře, dobrá váha, vývoj v pořádku. V tomhle duchu probíhaly všechny prohlídky. Celkově atmosféra, od té doby, co jsme odložili očkování, byla hodně nepříjemná, dr. se nikdy neusmála nebo tak.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

K paní doktorce jsme přešli od jiné pediatričky, s jejíž péčí jsem nebyla spokojená. Paní doktorka Lepší je úžasná, o děti má zájem (její přístup se mi velmi líbí - s dítětem komunikuje, chválí apod.), vždy mě vyslechla a poradila, pokud se mi na dítěti něco nezdálo. Za sebe mohu jen a jen doporučit!
Martina Z.


L
Ověřený profil

S paní doktorkou jsme spokojeni, je vždy pečlivá, ochotná. Když se mi na děcku něco nezdá, řeknu jí to, a i když se jedná o maličkost, neodbyde mě, vždy to zkontroluje a poradí. Jsme spokojeni.


Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu nejlepší! Je neskutečně ochotná a pečlivá! Moc našim dětem pomáhá :-)


Ověřený profil

Velice ochotna a mila pani doktorka i sestricka. Navic je homeopaticka, coz nam vyhovuje. Moje obe deti ji zboznuji. Nikdy nic nezanedba, nikdy neni neprijemna, nikdy vas neodbyde. Dalsi velke plus je, ze ma sama tri deti a nejmladsimu jsou tri roky. A co je lepsiho nez rada od doktorky-maminky ktera ma stejne stare dite.. Mela by se jmenovat Nejlepi :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu