Praktická zubní lékařka
9. května 29, Vyškov

Umístění: Praktická zubní lékařka zubní vyšetření

Paní zubařka je hodná, vše vysvětlí, ALE: 3 zalomené předměty pod korunkou, kaz pod každou plombou, které jsou nevhodně dělány, váčky se záněty až u kostí.... Rozhodně nedoporučuji, dřív nebo později se zuby ozvou samy. Paní doktorku jsem měla ráda, ale přešla jsem a nyní vše musíme s novým zubařem předělávat, za zuby u ní jsem dala minimálně 60 tis. Kč a nyní vše znovu nejen peníze, ale i čas a bolesti. Paní zubařka kazí zuby víc než kazy.

Umístění: Praktická zubní lékařka

Celý život jsem měla panickou hrůzu z návštěvy zubaře. Teprve ve 40 letech jsem se dostala k paní doktorce Kalousové, díky které je můj strach pryč. Je milá, citlivá, vše vysvětlí, zákroky u ní nebolí. Dnes k ní chodí celá naše rodina a všichni jsme maximálně spokojení. Takových lékařů více :-). Mašová

Umístění: Praktická zubní lékařka bolestivý zub našeho syna

Dobrý den, asi před dvěma dny jsme navštívili s tříletým synem doktorku Kalousovou s tím, že synka bolí zoubek kterej mu jiná doktorka vyvrtala (v době dovolené dr. Kalousové) Úplně jiný přístup než u zastupující lékařky, pěkně si se synke popovídala, dala mu do ruky zrcátko at se seznámí s tím mástrojem aby si získala jeho důvěru k ní. Paní doktorka to s dětma prostě umí, poradila, doporučila a hlavně si toho malého klučinu získala. Škoda jen, že zastupující lékařka vrtala zub bez umrtvení a tím zhatila do té doby veškeré přátelské návštěvy u zubního lékaře.

Paní doktorka je skvělá,díky ní jsem po čtyřiceti letech přestala mít panickou hrůzu ze zubařů.Jsem vděčná za takovou lékařku a všem mohu jen doporučit.V.Nováková

Paní doktorka dříve milá,ochotná s odborným přístupem už dávno není pravda.Nevím,co se stalo asi má nějaké problémy(možná osobní).Velice nerada jsem od ní odcházela,bylo mně to dost líto,ale s jejím nynějším přístupem bych za chvíli měla jen plnou pusu korunek.U nového MDDr je všechno jinak,žádné korunky jen precizní opravy s optikou.

Dobrýden byla jsem u paní doktorky jedno trhat zub píchl mi sice dvě injekce které zabrali napůl ale zub který byl v páčený v dásní lehce vytrhla od tej doby se k ní těším i když sem nepravidlný pacient tak doufám,že mně paní zubařka nezavrhne jako jiní.. děkuji moc za pochopení a jsem šťastná,že sem jí zde našla.. nyní jsem těhotná a bojím se trhání a všeho tak se k ní v pondělí chystám jsem zvědavá sčím odejdu.. paní zubařka má zlatý ruce..

Mám také velmi špatnou zkušenost, mojí dceři trhala stoličku, téměř za živa, píchla jí sice injekci na umrtvení, přesto injekce nezabrala, zřejmě neměla paní doktorka čas na prověření situace. Tahala zub i mě a uplně stejný postup, jde vidět, že dělá vše ve spěchu. Zažila jsem již několikrát trhání zubů, ale od této lékařky to bylo nejbolestivější.

Velice laxní přístup. O odborném vyšetření a ošetření si člověk muže nechat jen zdát. Na dotaz, jestli mi náhodou nezačíná paradontóza mi odpověděla, že proti jiným lidem to mám "ještě dobrý". Změnila jsem doktora a ejhle - vyčištění zubního kamene ultrazvukem nebo rentgen je u něj součásti vyšetření a zjistil mi (3 měsíce po návštěvě pí Kalousové, u které bylo všechno "úplne v pohodě" 2 kazy.
Méně takových doktorů bez zájmu!!!

Já mám s paní doktorkou Kalousovou velice špatnou zkušenost, hodinu mi trhala osmičku, kterou nemohla vytrhnout, nakonec mi ji vytrhla....bohužel se mi na tom místě stále dělal hnisavý váček:-( paní doktorka mi tvrdila, že si špatně čistím zuby a v brně mi zjistila, že mám mrtvou sedmičku(zub vedle vytržené osmičky), která mi odumřela po vytžení osmičky, jelikož mi paní doktorka poškodila nervy sedmičky...takže asi tak.

Paní doktorku Kalousovou by měli prohlásit za svatou a udělat nesmrtelnou!!!Úžasná, nejhodnější, u ní naprosto neplatí klišé o strachu ze zubařů. Je veliké štěstí být jejím pacientem.