Ordinace PL pro dospělé
Pražská 528, Mělník

11 názor pacienta

Umístění: Ordinace PL pro dospělé zhoršený zdravotní stav

K paní doktorce chodím již více jak 20 let. A mohu Jí pouze chválit (vč. paní sestřičky) za její přístup a snahu mi pomoci při každé mé návštěvě. Takže dávám jasně palec nahoru, pro matematiky jasná 1.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé predepsani zdravot.pomucek

Nedoporučuji!
paní doktorka je krajně neochotná, bez jakékoliv snahy vcítit se do situace pacienta. Téměř 90tileté pacientce po CMP odmítla napsat zdravotní pomůcky (pleny) s odůvodněním, že inkontinence není v propouštěcí zprávě,tento problém vznikl až po návratu z nemocnice.

Ověřený profil

Nedoporučuji. Neochotná doktorka, která si sice odvede, co musí a tváří se mile, ale nesnaží se najít řešení, které by bylo pro pacienta to nejlepší. Pokud Vám opravdu něco je (nemyslím tím rýmu), tak se jí obkoukem vyhněte!

Jenom můžu doporučit !!!

nedoporučuji

Hodnotím jako velmi příjemnou a milou paní doktorku. Poradí, ukáže je profesionálmí, jen tak dál.

Výborná obvodní doktorka !!!

Doporučuji,velmi pečlivá

Velmi doporucuji. Pani doktorka se snazi opravdu pomoci, neladuje pacienta automaticky leky, aniz by podstoupil dalsi vysetreni nebo byla znama skutecna pricina onemocneni. Pani doktorka je rovnez mila a vstricna, coz velmi ocenuji!

Velmi paní doktorku doporučuji.
Používá moderní léčbu a pokud jde o vážný stav, nechá udělat všechna vyšetření a pacientovi se intenzivně věnuje.