Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost
775 09.....

Psychoterapie (od 800 kč)

Běžný termín

Psychoterapeutka pro dospělé a dospívající klienty Absolvovala jsem výcvik v PCA terapii. V současné době dokončuji výcvik ČSAP v analytické psych...

• deprese
  • neurotická onemocnění
  • poruchy příjmu potravy

Ukončené školy

• Filosofická fakulta UK

Znalost jazyků

Čeština

1 názor

Výborná psycholožka. Nepatřím k lidem, kteří se se svým trápením „umějí svěřit na potkání“, ale paní Černá si svým empatickým a citlivým přístupem rychle získala mou důvěru. Umí skvěle naslouchat. Pomohla mi vrátit se do života po náhlém a nečekaném úmrtí mého tatínka. Neříkala mi autoritativně, co je a co není správně, spíše mi pomohla objevit vlastní cestu, jak se se vším postupně vyrovnat. Vždy jí budu vděčná, že mě dokázala pozitivně motivovat ve chvíli, kdy jsem v nic pozitivního nevěřila. Je vidět, že má hodně zkušeností a baví ji pracovat s lidmi – je v tom opravdu dobrá, doporučuji!

Mgr. Michaela Černá

Moc děkuji Lucie za milá slova a za ocenění mé práce. Jsem moc ráda, že je Vám dnes lépe a držím palce ,aby se Vám dál v životě dařilo.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Psychoterapie