Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: jiné místo Jiný

Skvělý diagnostik a lékař. Je vidět, že svou práci dělá skvěle a rád. Má zvláštní smysl pro humor, kterému jsem přišla na chuť. Má úžasnou sestřičku. Prostě za mě je to skvělá ordinace.


L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Skvělý doktor se smyslem pro humor a fakt je dobrý!! Odstranění 2 velkých skvrn na hlavě , jedna ve tvaru květáků ,druhá plochá a obě fakt dost velké!!
Po příchodu domů nic nenasvědčovalo tomu , že jsem zákrok prodělal!! Sestřička taky smíšek a super!! DOPORUČUJI pokud se vám jedná o to jak vypadáte a máte strach ze zákroku!! Všechno Vám bude vysvětleno jak sestřičkou tak doktorem!


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem docházela nějaký ten pátek zpátky a mohu konstatovat, že mi velmi pomohl s léčením velmi "otravného, krvavého, rozpraskaného a bolestivého " exému na obou dlaních rukou, věnoval mému problému veškerou péči a výsledek byl 100 % úspěšný. Po zkušenostech od jiných kožních lékařů mohu jen a jen doporučit, je velmi lidský a hlavně je to lékař na svém místě.


fakt borec, moc doporučujeme


Výborný specialista s lidským přístupem, vždy ochoten pacienta vyslechnout a pomoci.


Trošku svéráz,ale pomůže a sestra je taky moc hodná!


Vyzkoušela jsem různé kožní lékaře, ale teprve u pana doktora jsem dosáhla úspěchu. Přestaly mi padat vlasy a zbavila jsem se akné. Provedl veškeré krevní testy...sám od sebe, je vidět že je to odborník a má o pacinta zájem.

Pan doktor mě léčí už nějakou dobu na exém a vždycky mi pomohl!! A není namyšlený jak někteří jiní doktoři, je prostě senzační!!


Po roce bezvýsledného léčení exému u jiného lékaře, byl první kdo projevil zájem o odhalení příčiny a začal mě odborně vyšetřovat, odebírat vzorky pro laboratoř apod.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti