Michael Makhoul, dermatolog Ostrava

MUDr. Michael Makhoul

Dermatolog

17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Skvělý doktor se smyslem pro humor a fakt je dobrý!! Odstranění 2 velkých skvrn na hlavě , jedna ve tvaru květáků ,druhá plochá a obě fakt dost velké!!
Po příchodu domů nic nenasvědčovalo tomu , že jsem zákrok prodělal!! Sestřička taky smíšek a super!! DOPORUČUJI pokud se vám jedná o to jak vypadáte a máte strach ze zákroku!! Všechno Vám bude vysvětleno jak sestřičkou tak doktorem!

K panu doktorovi jsem docházela nějaký ten pátek zpátky a mohu konstatovat, že mi velmi pomohl s léčením velmi "otravného, krvavého, rozpraskaného a bolestivého " exému na obou dlaních rukou, věnoval mému problému veškerou péči a výsledek byl 100 % úspěšný. Po zkušenostech od jiných kožních lékařů mohu jen a jen doporučit, je velmi lidský a hlavně je to lékař na svém místě.

fakt borec, moc doporučujeme

Výborný specialista s lidským přístupem, vždy ochoten pacienta vyslechnout a pomoci.

Trošku svéráz,ale pomůže a sestra je taky moc hodná!

Vyzkoušela jsem různé kožní lékaře, ale teprve u pana doktora jsem dosáhla úspěchu. Přestaly mi padat vlasy a zbavila jsem se akné. Provedl veškeré krevní testy...sám od sebe, je vidět že je to odborník a má o pacinta zájem.

Pan doktor mě léčí už nějakou dobu na exém a vždycky mi pomohl!! A není namyšlený jak někteří jiní doktoři, je prostě senzační!!

Po roce bezvýsledného léčení exému u jiného lékaře, byl první kdo projevil zájem o odhalení příčiny a začal mě odborně vyšetřovat, odebírat vzorky pro laboratoř apod.