Smetanova, Botana a.s. 568, Skuteč
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

až tento lékař jednou skončí mnoho lidiček nebude vědět co dál a kam tento zubař je třída děkuji mu za jeho péči

Michal je velmi velmi dobrý zubař vždy mi dobře poradí vše vysvetlí je uplně v pohodě vždy se snaží všem vyhovět.A nechválím pouze proto že se s Michalem známe z ryb ale prostě je to super doktor řekl bych že nejlepší ve svém oboru .

Pan Chlud je prostě nejlepší:-)

Pan doktor Chlud je naším rodinným zubním lékařem. Celá naše rodina k němu chodí už více jak 20let. Naše děti zná od narození a rádi k němu chodí. Je to nejenom profesionální zubní lékař, který se snaží zachránit každý zub, aniž by hned trhal, ale zároveň je to člověk, který svým lidským chováním vůči pacientům nemá v okolí konkurenci. K malým dětem má citlivý vztah při první návštěvě a dokáže je vždy v klidu a pohodě přesvědčit k zubnímu výkonu. Doporučuji pokud máte malé děti.Jsme u něho opravdu spokojeni.

Bezkonkurenčně nejlepší stomatolog! NH

pan doktor Chluda je vyjímečný lékař. Jak odborností, slušným chováním ke klientům, tak i způsobem komunikace, který je naprosto vyjímečný. Zaslouží vysoké uznání

Skvělý doktor, citlivý, příjemný, šikovný a levný. Takových není moc v jedné osobě.

Je to stomatolog na svém místě. Už jenom jeho přístup k pacientům je více jak stoprocentní. Od něho by se měli někteří rádoby mudři učit.

Pan doktor Chlud je nejlepší zubní lékař na světě. Prosím, můžete o tom diskutovat, můžete s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat. Je to prostě fakt. To samé platí i o jeho sestřičce. Vždy jsou příjemní, ochotní, rádi mi vše "polopaticky" vysvětlí. A přitom si ani nemohu vzpomenout, kdy jsem naposledy za něco platil (samozřejmě vyjma poplatku 30Kč). Ale jeden problém přesto mám. Až pan doktor skončí svoji praxi, kam budu chodit? Protože Mudr.Chlud je a bude jen jeden. Sestřičko a pane doktore, děkuji. FP

JSEM VELMI SPOKOJENA TO JE PODLE ME PAN DOKTOR VSE VYSVETLI S KAZDYM PROMLUVI JE SUPER JSOU SE SESTROU PRIMA TEAM AT SE JIM VEDE PREJI JIM VSE NEJ A AT VYDRZI

Pan Chlud je prostě nejlepší:-)

Bezkonkurenčně nejlepší stomatolog! NH