Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Smetanova, Botana a.s. 568, Skuteč
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Pan doktor,je nejlepší na světě,skvělý přístup. Nedokážu si představit že bych měla otevřít pusu jinému zubaři. Jeho přístup je tak skvělý že jsem se ve 20ti přestala bát chodit na kontroly . Vše mi krásně vysvětlí,je prostě nejlepší....

A
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Pan doktor je úžasný, jako malá jsem měla fobii že zubařů, kterou ve mě vypěstovala jedna nejmenovaná zubařka, nesla jsem si to až do dospělosti, jediný kdo mě toho zbavil byl pan Chlud. Jsem mu nesmírně vděčná, nikomu jinému nevěřím... Je to vynikající doktor s lidským přístupem a klidným hlasem, vše dopodrobna vysvětlí a dokáže uklidnit... Děkuji za vše..

Ověřeny pacient

až tento lékař jednou skončí mnoho lidiček nebude vědět co dál a kam tento zubař je třída děkuji mu za jeho péči

L
Ověřeny pacient

Michal je velmi velmi dobrý zubař vždy mi dobře poradí vše vysvetlí je uplně v pohodě vždy se snaží všem vyhovět.A nechválím pouze proto že se s Michalem známe z ryb ale prostě je to super doktor řekl bych že nejlepší ve svém oboru .

M
Ověřeny pacient

Pan Chlud je prostě nejlepší:-)

Pan doktor Chlud je naším rodinným zubním lékařem. Celá naše rodina k němu chodí už více jak 20let. Naše děti zná od narození a rádi k němu chodí. Je to nejenom profesionální zubní lékař, který se snaží zachránit každý zub, aniž by hned trhal, ale zároveň je to člověk, který svým lidským chováním vůči pacientům nemá v okolí konkurenci. K malým dětem má citlivý vztah při první návštěvě a dokáže je vždy v klidu a pohodě přesvědčit k zubnímu výkonu. Doporučuji pokud máte malé děti.Jsme u něho opravdu spokojeni.

Bezkonkurenčně nejlepší stomatolog! NH

pan doktor Chluda je vyjímečný lékař. Jak odborností, slušným chováním ke klientům, tak i způsobem komunikace, který je naprosto vyjímečný. Zaslouží vysoké uznání

Skvělý doktor, citlivý, příjemný, šikovný a levný. Takových není moc v jedné osobě.

Ověřeny pacient

Je to stomatolog na svém místě. Už jenom jeho přístup k pacientům je více jak stoprocentní. Od něho by se měli někteří rádoby mudři učit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti