Rehabilitace Bitnar
Víta Nejedlého 1552, Kladno

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitace Bitnar Jiný

Opravdu veliký odborník na svém místě , skvělý člověk, skvělý terapeut a o stovky procent lepší odborník než stovky diplomovaných doktorů v našich nemocnicích. Děkuji Vám Petře , že jste tak skvělý a ochotný pomáhat ostatním od bolesti .

Umístění: Rehabilitace Bitnar napětí krčních svalů

Naprostá výjimka mezi lékaři. Hmatem pozná to, co ostatní nepoznají ani z rentgenů, CT a magnetické rezonance. Po třech letech chození po ortopedech, fyzioterapeutech a neurolozích je první, po jehož zákroku se u mě dostavilo nějaké zlepšení. To je ale jen polovina vysloužených hvězd. Druhá je za mezi lékaři pro mě ojedinělý vstřícný přístup ke klientovi, otevřenost a sdílení poznatků. Mám pocit jako by ho bavilo to, co dělá, a rád to předával ostatním.

Pan Bitnar je zatím to nejúžasnější co mně mohlo potkat.Jako jediný zjistil příčinu mých problémů,které se snažil odstranit během celé doby co se mi věnoval.Bohužel je velmi vytížený a další návštěva je v nedohlednu i když bych ho potřebovala jako sůl.Každopádně obrovské díky i za těch pár dní úlevy.

Magistr Bitnar je jeden z nejmilejších lidí, které znám. Kromě toho samozřejmě úžasný fyzioterapeut, svou práci dělá opravdu důkladně a je empatický, což je pro tohle povolání velmi důležité. Absolutně doporučuji! :)

Jsem nadmíru spokojená v péči pana magistra Bitnara. Odhalil po letech zdroj mých potíží a velmi trpělivě mi je pomáhá odstraňovat. Nemusím tak trpět a užívat zbytečně léky. Děkuju mu z celého srdce i těla :-). Doporučuji jeho léčivé ruce všem. Renata Čerňanská

Pan doktor Bitnar,je opravdu jak výborný lékař,který se zajímá o pacienta a dělá vše pro to,aby mu ulevil,tak úžasný člověk.

Pan doktor Petr Bitnar mi jako jediný velice pomohl a zjistil, co mi skutečně je,zatímco jsem se kodrcala z místa na místo a mé obavy rostly. Pomohl mi vyléčit bolesti krční a hrudní páteře a poruchy polykání a naučil mě, jak cvičit. Považuji ho za nejlepšího odborníka s léčivýma rukama a velmi empatickým chováním vůči pacientům v našich končinách obdivuhodným,

Velice kladně hodnotím mgr. P. Bitnara za jeho laskavou a profesionální péči o pacienty. Tak si představuji práci lékaře nového milénia. Nadmíru spokojený pacient.

Souhlasím s předchozím názorem ..... výborný lékař a skvělý člověk. Doporučuji každému, kdo se potřebuje zbavit bolestí svalů a kloubů.

Pan doktor Bitnar se řadí k těm, bohužel, méně početným lékařům, kterým záleží na každém pacientovi, bez ohledu na věk. Je to nejen skvělý lékař ale také úžasný člověk.