MUDr. Bláhová s.r.o. - rehabilitace

(17 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

MUDr. Bláhová s.r.o. - rehabilitace

Obránců míru 19/2893

43401 , Most , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

MUDr. Bláhová s.r.o. - rehabilitace

Žižkova 151

43601 , Litvínov , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

 • Milada Bláhová

  Fyzioterapeut, MUDr.

  • P

   Já osobně mám špatné zkušenosti. Každý má své dny, kdy není třeba naladěn. Ovšem u primářky Bláhové jsem zažila stejné arogantní a nesympatické chování jako před několika lety. Pokud náhodou máte kromě bolesti i pár kg navíc, bude vás kvůli nadváze dost nevybiravým způsobem urážet.

  • Výborná komunikace a i recepce.Sestry ochotné a velmi mylé.

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Mgr. Petr Bitnar

  Fyzioterapeut,

  • Umístění: Rehabilitace BitnarSlužby: napětí krčních svalů

   Naprostá výjimka mezi lékaři. Hmatem pozná to, co ostatní nepoznají ani z rentgenů, CT a magnetické rezonance. Po třech letech chození po ortopedech, fyzioterapeutech a neurolozích je první, po jehož zákroku se u mě dostavilo nějaké zlepšení. To je ale jen polovina vysloužených hvězd. Druhá je za mezi lékaři pro mě ojedinělý vstřícný přístup ke klientovi, otevřenost a sdílení poznatků. Mám pocit jako by ho bavilo to, co dělá, a rád to předával ostatním.

  • Pan Bitnar je zatím to nejúžasnější co mně mohlo potkat.Jako jediný zjistil příčinu mých problémů,které se snažil odstranit během celé doby co se mi věnoval.Bohužel je velmi vytížený a další návštěva je v nedohlednu i když bych ho potřebovala jako sůl.Každopádně obrovské díky i za těch pár dní úlevy.

  Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře


 • Jan Lněnička

  Fyzioterapeut, Internista, MUDr.

  • Umístění: MUDr. Bláhová s.r.o. - rehabilitace

   K panu doktorovi jsem byla poslaná svým OL s vleklými problémy zad a kromě obvyklé rehabilitace jsem nic jiného nečekala. Proto mě překvapilo pečlivé vyšetření, vysvětlení, vlídný přístup a hlavně odborná pomoc na zmírnění bolestí. Děkuji!