Mgr. Petr Bitnar, fyzioterapeut Kladno

Mgr. Petr Bitnar

Uložit

Fyzioterapeut Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Víta Nejedlého 1552, Kladno
Rehabilitace Bitnar

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Rehabilitace Bitnar Jiný

Opravdu veliký odborník na svém místě , skvělý člověk, skvělý terapeut a o stovky procent lepší odborník než stovky diplomovaných doktorů v našich nemocnicích. Děkuji Vám Petře , že jste tak skvělý a ochotný pomáhat ostatním od bolesti .


M

Názor přidán dne 07.08.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


Ověřeny pacient
Umístění: Rehabilitace Bitnar napětí krčních svalů

Naprostá výjimka mezi lékaři. Hmatem pozná to, co ostatní nepoznají ani z rentgenů, CT a magnetické rezonance. Po třech letech chození po ortopedech, fyzioterapeutech a neurolozích je první, po jehož zákroku se u mě dostavilo nějaké zlepšení. To je ale jen polovina vysloužených hvězd. Druhá je za mezi lékaři pro mě ojedinělý vstřícný přístup ke klientovi, otevřenost a sdílení poznatků. Mám pocit jako by ho bavilo to, co dělá, a rád to předával ostatním.


Ověřeny pacient

Pan Bitnar je zatím to nejúžasnější co mně mohlo potkat.Jako jediný zjistil příčinu mých problémů,které se snažil odstranit během celé doby co se mi věnoval.Bohužel je velmi vytížený a další návštěva je v nedohlednu i když bych ho potřebovala jako sůl.Každopádně obrovské díky i za těch pár dní úlevy.


P
Ověřeny pacient

Magistr Bitnar je jeden z nejmilejších lidí, které znám. Kromě toho samozřejmě úžasný fyzioterapeut, svou práci dělá opravdu důkladně a je empatický, což je pro tohle povolání velmi důležité. Absolutně doporučuji! :)


Ověřeny pacient

Jsem nadmíru spokojená v péči pana magistra Bitnara. Odhalil po letech zdroj mých potíží a velmi trpělivě mi je pomáhá odstraňovat. Nemusím tak trpět a užívat zbytečně léky. Děkuju mu z celého srdce i těla :-). Doporučuji jeho léčivé ruce všem. Renata Čerňanská


D
Ověřeny pacient

Pan doktor Bitnar,je opravdu jak výborný lékař,který se zajímá o pacienta a dělá vše pro to,aby mu ulevil,tak úžasný člověk.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor Petr Bitnar mi jako jediný velice pomohl a zjistil, co mi skutečně je,zatímco jsem se kodrcala z místa na místo a mé obavy rostly. Pomohl mi vyléčit bolesti krční a hrudní páteře a poruchy polykání a naučil mě, jak cvičit. Považuji ho za nejlepšího odborníka s léčivýma rukama a velmi empatickým chováním vůči pacientům v našich končinách obdivuhodným,


P
Ověřeny pacient

Velice kladně hodnotím mgr. P. Bitnara za jeho laskavou a profesionální péči o pacienty. Tak si představuji práci lékaře nového milénia. Nadmíru spokojený pacient.


Souhlasím s předchozím názorem ..... výborný lékař a skvělý člověk. Doporučuji každému, kdo se potřebuje zbavit bolestí svalů a kloubů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti