Bc.

Martina Švédová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: zubní vyšetření

Slečna Švédová se chovala velice profesionálně. Vždy důkladně popsala, co budě dělat a byla šetrná a moc příjemná. Na závěr mi dala několik tipů pro domácí péči o zuby. Jednoznačně doporučuji! :)

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Vlčková Dis.
    Jana Vlčková Dis.
    Brno, Brno
    Dnes po prvním sezení jsem s výsledkem velmi spokojen, instruktáž dokonalá, péče a přístup také. Samozřejmě to… Více

Adéla Dostálová
    Adéla Dostálová
    Brno, Brno
    Sympatická a příjemná paní doktorka, dentální hygiena téměř bez bolesti. Jsem velice spokojený, mohu jenom doporučit! Více

Petra Bielczyková
    Petra Bielczyková
    Orlí 36, Brno

Romana Antonínová
    Romana Antonínová
    Školní 2,Střelice, Brno
    Super přístup, velice příjemná a milá paní dentální hygienistka ! Takový přístup kdyby byl u každého lékaře, zubaře… Více

Jana Machová Dis.
    Jana Machová Dis.
    Třída Tomáše Bati 32, Zlín

Zkušenosti a dovednosti

• Úsměv je to nejhezčí, co můžeme dál předat. A proto je pro mě největší odměnou vidět spokojené pacienty odcházející s úsměvem na tváři.

Výběr studia:
      Již od mala se zajímám o zdraví životní styl a to díky moderní gymnastice. K dutině ústní jsem navázala velký vztah až po nasazení ortodontického aparátu. Od té doby bylo studium zabývající se problematikou dutiny ústní jasnou volbou. Chtěla jsem pacienty informovat v oblasti stomatologie a zlepšovat jejich orální zdraví. Dentální hygiena pro mě tedy byla číslem jedna.

ODBORNÉ STUDIJNÍ PRAXE A STÁŽE:
      2017 Bc. Veronika Filipová (SL Dent s.r.o)
      2015-2016 MUDr. et Bc. Eva Špětánková (EVADENTAL s.r.o)
      2015 Mgr. Marcela Nováková (SL Dent s.r.o)
      2015 MUDr. et MUDr. Ondřej Liberda (SL Dent s.r.o)
      2014-2017 STK u sv. Anny

promoakce pro značku Sensodyne, Parodontax, Corega
      2014 I. Brněnské jarní symposium dentální hygieny
      2014- 2017 cyklus přednášek a workshopů „čištění je umění“
      pod vedením: MDDr. Karolíny Florykové
      2014-2017 cyklus přednášek firem VOCO, TePe, Curaprox, Parodontax, Colgate, Corega, Herbadent, Profimed, Oral B, Philips, Colgate, Elmex, Listerine, Vitis, XDENT
      2014-2017 cyklus návštěv škol a školek přednášky a workshopy
      v oboru dentální hygieny

• dentální hygiena

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: zubní vyšetření

• M
      Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: odstranění zubního kamene

Slečna Martina je velmi milá, přátelská a komunikativní. Pěkně a srozumitelně vysvětluje vše co provádí. Na takto důkladné dentální hygieně jsem byla poprvé v životě. Děkuji moc, jsem velmi spokojená.

• Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: instruktáž domácí dentální hygieny

Slečna Švédová je nejen profesionální, ale také velice milá, trpělivá a pozitivní. Vysvětlila mi vše, na co jsem se potřebovala zeptat a poradila mi v čem jsem si nebyla jistá. Oceňuji její lidský přístup, humor a opatrnost. Rozhodně doporučuji! :)

• Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

S ošetřením u slečny Švédové jsem byla velmi spokojená. Patří mezi nejlepší dentální hygientsky, které jsem navštívila. Je velice příjemná, pro práci nadšená, upozorní na nedostatky v pacientově péči o zuby a přitom srozumitelně vysvětlí, jak je napravit a jaké přípravky a jakým způsobem používat.

• A
      Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Sympatická, milá, zdvořilá, úsměvná, šikovná. Děkuji moc slečně Švédové za vysvětlení dílčích kroků, které během dentální hygieny provádí a doporučení způsobu čištění zubů a použití mezizubních kartáčků. Jednoduše doporučuji.

• M
      Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Slečna Švédová je jednička v tomto oboru. Poskytla mi předem výklad co mi bude provádět a jak se to projeví, následně mi u každého kroku detailně vysvětlila co právě dělá. A výsledek? Spokojenost 100%.

• J
      Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Se slečnou jsem byla velice spokojená. Vše mi bylo pěkně a srozumitelně vysvětleno. Mám strach z takovýchto zákroků, ale když jsem přišla do ordinace, tak strach nějak odpadl. Děkuji za péči :-)

• E
      Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: prevence zubního kazu

Slečna Švédová mi poskytla bezbolestnou péči s odborným výkladem, kdy mi každý krok úkonu důkladně vysvětlila. Z ordinace jsem odcházela s velkým obohacením a spokojením.