3 990 Kč

1 190 Kč

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Úsměv je to nejhezčí, co můžeme dál předat. A proto je pro mě největší odměnou vidět spokojené pacienty odcházející s úsměvem na tváři.

...

• dentální hygiena

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno zubní vyšetření

Slečna Švédová se chovala velice profesionálně. Vždy důkladně popsala, co budě dělat a byla šetrná a moc příjemná. Na závěr mi dala několik tipů pro domácí péči o zuby. Jednoznačně doporučuji! :)

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno odstranění zubního kamene

Slečna Martina je velmi milá, přátelská a komunikativní. Pěkně a srozumitelně vysvětluje vše co provádí. Na takto důkladné dentální hygieně jsem byla poprvé v životě. Děkuji moc, jsem velmi spokojená.

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno instruktáž domácí dentální hygieny

Slečna Švédová je nejen profesionální, ale také velice milá, trpělivá a pozitivní. Vysvětlila mi vše, na co jsem se potřebovala zeptat a poradila mi v čem jsem si nebyla jistá. Oceňuji její lidský přístup, humor a opatrnost. Rozhodně doporučuji! :)

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

S ošetřením u slečny Švédové jsem byla velmi spokojená. Patří mezi nejlepší dentální hygientsky, které jsem navštívila. Je velice příjemná, pro práci nadšená, upozorní na nedostatky v pacientově péči o zuby a přitom srozumitelně vysvětlí, jak je napravit a jaké přípravky a jakým způsobem používat.

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Sympatická, milá, zdvořilá, úsměvná, šikovná. Děkuji moc slečně Švédové za vysvětlení dílčích kroků, které během dentální hygieny provádí a doporučení způsobu čištění zubů a použití mezizubních kartáčků. Jednoduše doporučuji.

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Slečna Švédová je jednička v tomto oboru. Poskytla mi předem výklad co mi bude provádět a jak se to projeví, následně mi u každého kroku detailně vysvětlila co právě dělá. A výsledek? Spokojenost 100%.

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Se slečnou jsem byla velice spokojená. Vše mi bylo pěkně a srozumitelně vysvětleno. Mám strach z takovýchto zákroků, ale když jsem přišla do ordinace, tak strach nějak odpadl. Děkuji za péči :-)

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno prevence zubního kazu

Slečna Švédová mi poskytla bezbolestnou péči s odborným výkladem, kdy mi každý krok úkonu důkladně vysvětlila. Z ordinace jsem odcházela s velkým obohacením a spokojením.