Požádejte o spuštení online kalendáře

Úsměv je to nejhezčí, co můžeme dál předat. A proto je pro mě největší odměnou vidět spokojené pacienty odcházející s úsměvem na tváři. Výběr studia: Již od mala se zajímám o zdraví… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: zubní vyšetření

  Slečna Švédová se chovala velice profesionálně. Vždy důkladně popsala, co budě dělat a byla šetrná a moc příjemná. Na závěr mi dala několik tipů pro domácí péči o zuby. Jednoznačně doporučuji! :)

 • M
  Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: odstranění zubního kamene

  Slečna Martina je velmi milá, přátelská a komunikativní. Pěkně a srozumitelně vysvětluje vše co provádí. Na takto důkladné dentální hygieně jsem byla poprvé v životě. Děkuji moc, jsem velmi spokojená.

 • Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: instruktáž domácí dentální hygieny

  Slečna Švédová je nejen profesionální, ale také velice milá, trpělivá a pozitivní. Vysvětlila mi vše, na co jsem se potřebovala zeptat a poradila mi v čem jsem si nebyla jistá. Oceňuji její lidský přístup, humor a opatrnost. Rozhodně doporučuji! :)

 • Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

  S ošetřením u slečny Švédové jsem byla velmi spokojená. Patří mezi nejlepší dentální hygientsky, které jsem navštívila. Je velice příjemná, pro práci nadšená, upozorní na nedostatky v pacientově péči o zuby a přitom srozumitelně vysvětlí, jak je napravit a jaké přípravky a jakým způsobem používat.

 • A
  Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

  Sympatická, milá, zdvořilá, úsměvná, šikovná. Děkuji moc slečně Švédové za vysvětlení dílčích kroků, které během dentální hygieny provádí a doporučení způsobu čištění zubů a použití mezizubních kartáčků. Jednoduše doporučuji.

 • M
  Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

  Slečna Švédová je jednička v tomto oboru. Poskytla mi předem výklad co mi bude provádět a jak se to projeví, následně mi u každého kroku detailně vysvětlila co právě dělá. A výsledek? Spokojenost 100%.

 • J
  Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

  Se slečnou jsem byla velice spokojená. Vše mi bylo pěkně a srozumitelně vysvětleno. Mám strach z takovýchto zákroků, ale když jsem přišla do ordinace, tak strach nějak odpadl. Děkuji za péči :-)

 • E
  Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: prevence zubního kazu

  Slečna Švédová mi poskytla bezbolestnou péči s odborným výkladem, kdy mi každý krok úkonu důkladně vysvětlila. Z ordinace jsem odcházela s velkým obohacením a spokojením.

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Úsměv je to nejhezčí, co můžeme dál předat. A proto je pro mě největší odměnou vidět spokojené pacienty odcházející s úsměvem na tváři.

  Výběr studia:
  Již od mala se zajímám o zdraví životní styl a to díky moderní gymnastice. K dutině ústní jsem navázala velký vztah až po nasazení ortodontického aparátu. Od té doby bylo studium zabývající se problematikou dutiny ústní jasnou volbou. Chtěla jsem pacienty informovat v oblasti stomatologie a zlepšovat jejich orální zdraví. Dentální hygiena pro mě tedy byla číslem jedna.

  ODBORNÉ STUDIJNÍ PRAXE A STÁŽE:
  2017 Bc. Veronika Filipová (SL Dent s.r.o)
  2015-2016 MUDr. et Bc. Eva Špětánková (EVADENTAL s.r.o)
  2015 Mgr. Marcela Nováková (SL Dent s.r.o)
  2015 MUDr. et MUDr. Ondřej Liberda (SL Dent s.r.o)
  2014-2017 STK u sv. Anny

  VZDĚLÁNÍ:
  Gymnázium Třebíč
  Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, obor Dentální hygienistka

  KURZY, ŠKOLENÍ A DALŠÍ AKTIVITY V OBORU DENTÁLNÍ HYGIENY
  - 2017 II. Brněnské jarní symposium dentální hygieny
  2016 Ve zdravém Brně zdravý zub
  2015-2016 poradkyně v oblasti ústní hygieny:
  promoakce pro značku Sensodyne, Parodontax, Corega
  2014 I. Brněnské jarní symposium dentální hygieny
  2014- 2017 cyklus přednášek a workshopů „čištění je umění“
  pod vedením: MDDr. Karolíny Florykové
  2014-2017 cyklus přednášek firem VOCO, TePe, Curaprox, Parodontax, Colgate, Corega, Herbadent, Profimed, Oral B, Philips, Colgate, Elmex, Listerine, Vitis, XDENT
  2014-2017 cyklus návštěv škol a školek přednášky a workshopy
  v oboru dentální hygieny

Specializace

 • dentální hygiena

Ukončené školy

 • Masarykova Univerzita