Úsměv je to nejhezčí, co můžeme dál předat. A proto je pro mě největší odměnou vidět spokojené pacienty odcházející s úsměvem na tváři. Výběr studia: Již od mala se zajímám o zdraví… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: zubní vyšetření

Slečna Švédová se chovala velice profesionálně. Vždy důkladně popsala, co budě dělat a byla šetrná a moc příjemná. Na závěr mi dala několik tipů pro domácí péči o zuby. Jednoznačně doporučuji! :)

• M
    Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: odstranění zubního kamene

Slečna Martina je velmi milá, přátelská a komunikativní. Pěkně a srozumitelně vysvětluje vše co provádí. Na takto důkladné dentální hygieně jsem byla poprvé v životě. Děkuji moc, jsem velmi spokojená.

• Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: instruktáž domácí dentální hygieny

Slečna Švédová je nejen profesionální, ale také velice milá, trpělivá a pozitivní. Vysvětlila mi vše, na co jsem se potřebovala zeptat a poradila mi v čem jsem si nebyla jistá. Oceňuji její lidský přístup, humor a opatrnost. Rozhodně doporučuji! :)

• Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

S ošetřením u slečny Švédové jsem byla velmi spokojená. Patří mezi nejlepší dentální hygientsky, které jsem navštívila. Je velice příjemná, pro práci nadšená, upozorní na nedostatky v pacientově péči o zuby a přitom srozumitelně vysvětlí, jak je napravit a jaké přípravky a jakým způsobem používat.

• A
    Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Sympatická, milá, zdvořilá, úsměvná, šikovná. Děkuji moc slečně Švédové za vysvětlení dílčích kroků, které během dentální hygieny provádí a doporučení způsobu čištění zubů a použití mezizubních kartáčků. Jednoduše doporučuji.

• M
    Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Slečna Švédová je jednička v tomto oboru. Poskytla mi předem výklad co mi bude provádět a jak se to projeví, následně mi u každého kroku detailně vysvětlila co právě dělá. A výsledek? Spokojenost 100%.

• J
    Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Se slečnou jsem byla velice spokojená. Vše mi bylo pěkně a srozumitelně vysvětleno. Mám strach z takovýchto zákroků, ale když jsem přišla do ordinace, tak strach nějak odpadl. Děkuji za péči :-)

• E
    Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: prevence zubního kazu

Slečna Švédová mi poskytla bezbolestnou péči s odborným výkladem, kdy mi každý krok úkonu důkladně vysvětlila. Z ordinace jsem odcházela s velkým obohacením a spokojením.

Zkušenosti a dovednosti

• Úsměv je to nejhezčí, co můžeme dál předat. A proto je pro mě největší odměnou vidět spokojené pacienty odcházející s úsměvem na tváři.

Výběr studia:
    Již od mala se zajímám o zdraví životní styl a to díky moderní gymnastice. K dutině ústní jsem navázala velký vztah až po nasazení ortodontického aparátu. Od té doby bylo studium zabývající se problematikou dutiny ústní jasnou volbou. Chtěla jsem pacienty informovat v oblasti stomatologie a zlepšovat jejich orální zdraví. Dentální hygiena pro mě tedy byla číslem jedna.

ODBORNÉ STUDIJNÍ PRAXE A STÁŽE:
    2017 Bc. Veronika Filipová (SL Dent s.r.o)
    2015-2016 MUDr. et Bc. Eva Špětánková (EVADENTAL s.r.o)
    2015 Mgr. Marcela Nováková (SL Dent s.r.o)
    2015 MUDr. et MUDr. Ondřej Liberda (SL Dent s.r.o)
    2014-2017 STK u sv. Anny

promoakce pro značku Sensodyne, Parodontax, Corega
    2014 I. Brněnské jarní symposium dentální hygieny
    2014- 2017 cyklus přednášek a workshopů „čištění je umění“
    pod vedením: MDDr. Karolíny Florykové
    2014-2017 cyklus přednášek firem VOCO, TePe, Curaprox, Parodontax, Colgate, Corega, Herbadent, Profimed, Oral B, Philips, Colgate, Elmex, Listerine, Vitis, XDENT
    2014-2017 cyklus návštěv škol a školek přednášky a workshopy
    v oboru dentální hygieny