MUDr. Martina Šimková

Uložit

Zubař Více

22 názor

Uložit


Adresa

Soukromá zubní ordinace
Raisova 1542, Nymburk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Dobrý den velice si cením paní zubařky je to prostě třída a kapacita ve svém oboru.Je pravda že poslední dobou u ní trávím víc času než jiná léta ale ošetření a provedení plomb precizní.Vřele všem doporučuji.

Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila spoustu let, bohužel jsem ale musela přestoupit k jinému lékaři. Jen díky tomu, že se mi v důsledku její "péče" udělal hluboký zánět v zubu, za jehož ošetření jsem poté byla u jiného lékaře nucena zaplatit takřka 5 tisíc, jsem zjistila, že mám v puse celkem 18 kazů. Některé už skoro u nervu...Musím podotknout, že na preventivní prohlídky chodím po celou dobu pravidelně 2x ročně, pokaždé jsem ale na křesle strávila cca. 5 minut. Po upozornění z mé strany, že mám některé zuby citlivé mi místo zhotovení rentgenového snímku bylo řečeno, že je to normální jev a že si mám koupit pastu nejmenované značky. Vím, že nikde není zakotveno, že při každé prohlídce má být udělán rentgen, ale i naprostému laikovi je jasné, že pouhým pohledem nemůže zubař vidět všechno...Alarmující je, že i přes stěžování si pacienta na problémy, paní zubařka vše shodí ze stolu a je to pro ni uzavřená kapitola. Takže suma sumárum by měla paní "zubařka" změnit obor.

D
Ověřený profil

Také doporučuji! K zubaři člověk nechodí moc rád,ale její milý přístup je skvělý! Vždy mi vysvětlí co mi bude dělat,kolik to bude popř. stát a je velmi citlivá. Takový by zubař měl být! Maximální spokojenost!


L
Ověřený profil

super zubařka akorád by mohla vzít mou manželku to jediné má u mě za mínus.


J
Ověřený profil

Mám taktéž jen ty nejlepší zkušenosti s paní doktorkou i se sestřičkou.Obě jsou fajn....


I
Ověřený profil

Paní doktorka je výborná diagnostička, vždy mi vše vysvětlila, ukázala a vzorně ošetřila. Oceňuji i moderní a příjemné vybavení ordinace, které přizpívá k rychlému a kvalitnímu vyléčení. Svým milým přístupem si musí každého pacienta získat.Chodím k ní velmi ráda a za její péči děkuji. Iva Šámalová


J

U paní zubařky podstoupila dcera zákrok s uzdičkou a její citlivost, aby ji nic nebolelo byla úžasná. Neváhali jsme a přešli jsme k paní zubařce do péče všichni trvale :-)


Paní zubařka je velmi milá a precizní, chodíme k ní celá rodina a velká spokojenost.


Celá naše rodina se léčí u paní doktrorky.Jsem velice ráda,že nás vzala do péče.
Je precizní,vždy milá a usměvavá,s dětmi má velkou trpělivost.Díky ní se nebojíme chodit k zubaři!Více takových lékařů-nejen stomatologů!!!


Celá rodina se léčí u pani zubařky - spokojenost na naší straně je 100%.Děkujeme,že nás vzala do péče.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti