Adresa

Raisova 1542, Nymburk
Soukromá zubní ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
22 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

Dobrý den velice si cením paní zubařky je to prostě třída a kapacita ve svém oboru.Je pravda že poslední dobou u ní trávím víc času než jiná léta ale ošetření a provedení plomb precizní.Vřele všem doporučuji.


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila spoustu let, bohužel jsem ale musela přestoupit k jinému lékaři. Jen díky tomu, že se mi v důsledku její "péče" udělal hluboký zánět v zubu, za jehož ošetření jsem poté byla u jiného lékaře nucena zaplatit takřka 5 tisíc, jsem zjistila, že mám v puse celkem 18 kazů. Některé už skoro u nervu...Musím podotknout, že na preventivní prohlídky chodím po celou dobu pravidelně 2x ročně, pokaždé jsem ale na křesle strávila cca. 5 minut. Po upozornění z mé strany, že mám některé zuby citlivé mi místo zhotovení rentgenového snímku bylo řečeno, že je to normální jev a že si mám koupit pastu nejmenované značky. Vím, že nikde není zakotveno, že při každé prohlídce má být udělán rentgen, ale i naprostému laikovi je jasné, že pouhým pohledem nemůže zubař vidět všechno...Alarmující je, že i přes stěžování si pacienta na problémy, paní zubařka vše shodí ze stolu a je to pro ni uzavřená kapitola. Takže suma sumárum by měla paní "zubařka" změnit obor.


D
Ověřeny pacient

Také doporučuji! K zubaři člověk nechodí moc rád,ale její milý přístup je skvělý! Vždy mi vysvětlí co mi bude dělat,kolik to bude popř. stát a je velmi citlivá. Takový by zubař měl být! Maximální spokojenost!


L
Ověřeny pacient

super zubařka akorád by mohla vzít mou manželku to jediné má u mě za mínus.


J
Ověřeny pacient

Mám taktéž jen ty nejlepší zkušenosti s paní doktorkou i se sestřičkou.Obě jsou fajn....


I
Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborná diagnostička, vždy mi vše vysvětlila, ukázala a vzorně ošetřila. Oceňuji i moderní a příjemné vybavení ordinace, které přizpívá k rychlému a kvalitnímu vyléčení. Svým milým přístupem si musí každého pacienta získat.Chodím k ní velmi ráda a za její péči děkuji. Iva Šámalová


J

U paní zubařky podstoupila dcera zákrok s uzdičkou a její citlivost, aby ji nic nebolelo byla úžasná. Neváhali jsme a přešli jsme k paní zubařce do péče všichni trvale :-)


Paní zubařka je velmi milá a precizní, chodíme k ní celá rodina a velká spokojenost.


Celá naše rodina se léčí u paní doktrorky.Jsem velice ráda,že nás vzala do péče.
Je precizní,vždy milá a usměvavá,s dětmi má velkou trpělivost.Díky ní se nebojíme chodit k zubaři!Více takových lékařů-nejen stomatologů!!!


Celá rodina se léčí u pani zubařky - spokojenost na naší straně je 100%.Děkujeme,že nás vzala do péče.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti