Ordinace praktického lékaře
U Borského parku 3, Plzeň

Sledoval jsem tuto diskuzi a nedá mi to nenapsat své takřka 20 zkušenosti s pí. Poupovou. Měla vždy včetně její sestřičky osobní přístup a na rozdíl od ostatních lékařů nepotřebovala téměř ani vyndat osobní kartu pacienta, neboť má skutečně skvělou pamět. Zájmy a problémy pacienta pro ní vždy byly velmi důležité a dávala jim velkou váhu. V mém případě ji mám spojenou s výrazy milá, odborná, praktická, rychlá a mile lpící na původních postupech. S úsměvem vzpomínám na její "lásku" k počítači, se kterou se mu dlouhá léta bránila. Pí. Poupová je milá, hodná a zejména lidská bytost, ke které jsem se vždy těšil. Tímto ji zdravím a přeji dlouhá léta praxe a spoustu milých pacientu.

K paní doktorce chodí celá rodina a všichni jsme spokojeni.Kdo spokojen neni ať chodí jinam.

Tak tady ctu ty vase nazory na pani Dr Poupovou a zasnu.Myslim,ze vecne reptajici a kritizujici hypochondry je nemozne lecit,natoz urcit spravnou diagnozu,protoze tito pacienti,uz se diagnostikovali sami.A to mnohem odborneji,nez medicinsky vzdelany clovek,zkuseny praktik a odbornik na slovo vzaty,tak jako je Dr Poupova.Uprimne,ja na ni nedam dopustit a preji ji,jen slusne pacienty,kteri opravdovou pomoc potrebuji a vzdy ji od ni dostanou.A ne zadne permenentne nespokojene"blazny".Ti potrebuji jinou,odbornejsi psychyatrickou pomoc.
Milan Malinsky
Plzen

Také jsem tuto ordinaci navštívil kvůli nástupní prohlídce a opravdu některé věci jinde nezažijete.Už při vstupu do ordinace jsem měl problém rozeznat kdo je doktorka a kdo sestra,oděv obou totiž spočíval v jakýchsi tesilkách a svetrech takzvaně ,,na dotrhání",později jsem hned nepochopil,že už se mnou paní dr.zkončila a věnuje se jinému pacientovi,přestože ještě potřebuji některé věci vyřídit.juchan

K paní doktorce nepatřím,ale byla jsem k ní odeslána v rámci prohlídky pro zaměstnavatele a opravdu jsem byla velmi překvapena,že paní doktorka ve chvíli,kdy se jeden pacient jaště obléká a vypisuje formuláře se sestrou,už vyšetřuje a brobírá diagnozu s dalším pacientem.Být stálým pacientem asi,bych si to líbit nedala.

S paní doktorkou Poupovou jsem velmi spokojený.

Paní doktorka je velice milá a to platí i o sestřičce.Já díky paní doktorce Poupové žiji.Můj manžel a 2 malé děti už mohli být přes rok bez mámy.Stála si za svým a požadovala speciální vyšetřením v nemocnici,kde se jim to moc nelíbilo,ale protože ho paní doktorka chtěla,tak mi ho nechali udělat a pak byl teda fofr.Zjistili mi oboustranou plicní embolii,nesměla už jsem vstát ani z lehátka.Primář na JIP mi řekl,že to nebylo za 5 minut 12,ale za minutu.Předtím mi z nemocnice poslali domů,že mi nic není.Takže já osobně na paní doktorku Poupovou nedám dopustit.

Chodím k paní doktorce od roku 1992 a nikdy jsem se neshledal s negativním přístupem k mé osobě!NAOPAK!!!Vždy pečlivá,milá,laskavá...Totéž platí o sestřičce!
Nedokážu si představit,že bych měl jinou -OSOBNÍ-:) lékařku!Je to lěkařka na svém místě!!!
Martin Doležal
Plzeň

Velice chválím paní doktorku,za její osobní přístup,profesionální stanovení diagnozi a následnou péči. Je to TOP team i s paní sestrou.

Tak u této doktorky mě nejvíce zaráží její přístup k léčbě.Aniž by mne prohlédla, určila mě diagnozu takovou, až sem se zděsil, co všechn mě je. Po předepsání X prášků na nemoc, kterou ani neznam jsem týden požíval předepsané prášky, když se stav neměnil spíše zhoršoval, po týdení kontrole mě doktorka předepsala další drahý prášky (inu, když nezabralo tohle, snad zabere to druhý). Její přístup je takový, že si někdy připadám jako laboratorní krysa, na kterou zkouží to, co ještě na jiných nevyzkoušela. Co mě také zaráží je její neosobní přístup, no jeden příklad za všechny: do ordinace si nabere 5 lidí najednou a teď se teba před těma lidma má člověk (v případě osobní prohlíky) vsléci, no upřímně, komu by se do toho chtělo??? Dejme tomu, že je Vaše diagnoza osobní záležitost a ostatní jí slyší s vámi. Jak by Vám paní doktorko bylo, kdybych já byl Váš lékař a před 5ti lidma Vám řikal v naprosto ledovém klidu: ,, Tak paní Poupová, vypadá to, že máte virus prasečí chřipky s virem HIV!" No já myslím, že vzdělování takto osobních záležitostí je věcí rize soukromou a tím by se měla tato zásada dodržovat, již z důvodu porušování lékařského tajemství, které je v přítomnosti 4řech dalších narušováno více, než dosti. Dále bych doporučoval doktorce se normálně standartně vybavit, éra komunismu již pominula a tudíš k moderní medicíně se již nepoužívají 20let prošlé lékařské nástroje a existují také takové krabice s monitorem, kterým se odborně řiká stolní počítač. Vím, že nejste technický typ, ale myslím si, že tak primitivní věc je nezbytnou součástí každého praktického lékaře.

Váš milující pacient