MUDr. Martina Nagyová

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

Pharmacentrum Nikos
tř.E.Beneše 1430, Hradec Králové

Paní doktorka mě ošetřovala na zubní pohotovosti fnhk a byla výborná. Milá, vše mi vysvětlila, poradila, bezbolestná práce. Moc mi pomohla a nemám co vytknout.

Paní doktorka slouží na zubní pohotovosti ve FNHK, kterou jsem navštívila pro nesnesitelnou bolest zubu pod novou plombou. Paní doktorka byla velice arogantní, dala mě injekci na umrtveni a začala vrtat, ihned jsem reagovala bolestivě, tak vrtání nechala se slovy že to nejde a ať si zajdu ráno ke své zubařce. Takže jsem odjížděla z pohotovosti kam jsem jela 50km s ještě větší bolestí. Opravdu bych tohle Paní doktorce nepřála. Sama pracuji v nemocnici ale tohle jsem ještě nezažila.

Umístění: Pharmacentrum Nikos Jiný

Ja k pani doktorce chodim uz ctyri roky a super! nemuzu si stezovat. mozna vypada na pohled arogantni, jak tady nekdo pise, ale vpodstate je to profesionalni face a dokaze se i usmat !! jsem spokojena a davam vsech 5*

Umístění: Pharmacentrum Nikos Jiný

K paní doktorce jsem chodila necelá dva roky ,ze začátku mi přišla dosti arogantní na to že zrovna vylezla ze školy nic méně její ráda a doporučení na soukromou zubarskou kliniku mi zachránila zub čemuž přikládám ***. Ovšem víc dat nemůžu protože při snaze se objednat na další preventivní prohlídku jsem se nemohla dovolat a jak bych mohla když paní doktorka už se vesele půl roku valy doma na mateřské a zapomela to svým pacientům dat vedet. Opravdu profesionální přístup ke klientům.